18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bardzo nietypowa rozmowa z Robertem Lewandowskim

majork44 • 2014-10-15, 18:14
Po meczu z Niemcami i Szkocją w dość nietypowej scenerii rozmawiamy z kapitanem naszej kadry Robertem Lewandowskim

kashshaptu82

2014-10-15, 20:39
fajnie gada, tak normalnie, bez napinki. az milo popatrzec, i uwierzyc, ze wkladaja w gre tez serce

crackit

2014-10-15, 20:44
"Lewy" pokazuje "rany"...

Zuku1916

2014-10-15, 20:50
pelepele napisał/a:



Żeby jakiś niedoj***ny lewak z gimnazjum cisnął po Bongmanie na tym portalu.....
Ja pie**ole.



a co k***a, bongman to jakaś święta krowa? już któryś raz zabłysną godną politowania głupotą to nie ma się co dziwić, bez pozdrowienia

jaskowski

2014-10-15, 20:53
@rabel: przeciez mecz ze szkocja pokazal stara dobra gre - taka ktorej nie potrafimy. Co niby zaczyna wygladac lepiej ?

BorgBorg

2014-10-15, 21:00
Śmieć śmiecia śmieciem pogania..

mi...........dz

2014-10-15, 21:07
z tego co napisałeś wynika, że polska grała jeden mecz z niemcami i szkocją w jednej drużynie :D

Elalex

2014-10-15, 21:09
k***a , ile wam ludziom trzeba pie**olić do głowy żebyście w koncu zrozumieli...Jego rolą już od jakiegoś czasu jest coś innego niż strzelanie bramek , w każdym meczu , ale to k***a w każdym , jak gra Lewandowski to jest kryty podwójnie , a nawet czsami potrójnie , przeciwnicy się go boją i mają do niego szacunek , a on w miedzy czasie odciagajac 2 obrońców daje szanse innym piłkarza na wiecej swobody przed czy w polu karnym , nie strzela , ale robi też kawał zajebistej roboty i ta reprezentacja w koncu zaczyna isc w dobrym kierunku...mam taką nadzieje przynajmniej ;)

Rabel

2014-10-15, 21:22
@Jaskowski

Przypomnij sobie jak graliśmy jeszcze rok temu, jak zagraliśmy na Euro - tam nic nie trzymało się kupy, nie było zaangażowania i waleczności (jeśli już to jednostkowa nie drużynowa). Nie wiem, może to moje chore urojenia, ale w ogóle nie martwi mnie to, że zremisowaliśmy ostatni mecz - dużo dało nam pokonanie Niemców. Szkoci jakiś czas temu byli słabą drużyną, teraz to wygląda inaczej. To nie my graliśmy "padakę" tylko oni na zbyt wiele momentami nam nie pozwalali. Dajcie szanse drużynie się zgrać, zostawcie trenera nawet jeśli nie awansują (przyjdzie kolejny, zacznie robić po swojemu i znowu będzie potrzebny czas na zgranie, zmiany, kombinowanie) - niech buduje swoją wizje. Jak będziemy co eliminacje zmieniać koncepcje i szukać mądrzejszego trenera to do dupy tak dojdziemy. Muszą się wykreować liderzy, którzy pociągną młodzików. Tacy liderzy byli w ekipie Engela, awans po 16 latach, historyczna chwila, nie udało się - trudno (mieli z miejsca zgarnąć złoto?) i nie ogarniam czemu mu podziękowali, bo trenerem był dobrym.

Tak już mamy, że wszystko ma być naraz, jak wygrają mecz, to wygrywać mają wszystko, jak ktoś zagra mecz słabiej, to na drugim ma grzać ławę, jak Lewego sponiewierają to niech strzela plecami. pie**olenie, którego nie zrozumiem. Pomijam tu jakąkolwiek wzmiankę o PZPN czy całej otoczce, tu jest tylko jedno wyjście: przesiać i powypalać sk***ysynów.

kamil22423

2014-10-15, 22:04
Rabel napisał/a:

@Jaskowski

Przypomnij sobie jak graliśmy jeszcze rok temu, jak zagraliśmy na Euro - tam nic nie trzymało się kupy, nie było zaangażowania i waleczności (jeśli już to jednostkowa nie drużynowa). Nie wiem, może to moje chore urojenia, ale w ogóle nie martwi mnie to, że zremisowaliśmy ostatni mecz - dużo dało nam pokonanie Niemców. Szkoci jakiś czas temu byli słabą drużyną, teraz to wygląda inaczej. To nie my graliśmy "padakę" tylko oni na zbyt wiele momentami nam nie pozwalali. Dajcie szanse drużynie się zgrać, zostawcie trenera nawet jeśli nie awansują (przyjdzie kolejny, zacznie robić po swojemu i znowu będzie potrzebny czas na zgranie, zmiany, kombinowanie) - niech buduje swoją wizje. Jak będziemy co eliminacje zmieniać koncepcje i szukać mądrzejszego trenera to do dupy tak dojdziemy. Muszą się wykreować liderzy, którzy pociągną młodzików. Tacy liderzy byli w ekipie Engela, awans po 16 latach, historyczna chwila, nie udało się - trudno (mieli z miejsca zgarnąć złoto?) i nie ogarniam czemu mu podziękowali, bo trenerem był dobrym.

Tak już mamy, że wszystko ma być naraz, jak wygrają mecz, to wygrywać mają wszystko, jak ktoś zagra mecz słabiej, to na drugim ma grzać ławę, jak Lewego sponiewierają to niech strzela plecami. pie**olenie, którego nie zrozumiem. Pomijam tu jakąkolwiek wzmiankę o PZPN czy całej otoczce, tu jest tylko jedno wyjście: przesiać i powypalać sk***ysynów.



Z tą grą na Euro się nie zgodzę, jak dla mnie graliśmy tam nawet składnie, z polotem, widać było zacięcie, jak np. w pierwszej połowie z Grecją czy w drugiej z Rosją. Problem tkwi głownie w głowie piłkarzy, których paraliżuje trema w trudnych momentach. Tu też było to często widać kiedy wybijali piłki na pałę, jednak widać też już trochę doświadczenia [przede wszystkim Lewego, który genialnie się zastawia i holuje piłkę].
Jak dla mnie Smuda był dobrym trenerem i powinni go zostawić po Euro żeby dalej budował ekipę na kolejne ME. Teraz już mało kto pamięta, że za jego kadencji o mało nie wygraliśmy z Niemcami [gdyby nie Wawrzyniak to już parę lat temu moglibyśmy ich ograć, grając czasami lepiej niż w sobotę].

Ale skoro Nawałka jest już tym trenerem to niech buduje powoli drużynę, widać że coś tam zaczyna się sklejać. Może nie gramy bez polotu ale jakieś zgranie się pojawia, żebyśmy tylko potrafili budować ataki pozycyjne na połowie rywala i wymieniać więcej podań w środku pola a nie tylko między obrońcami.

Takie moje zdanie, pozdrawiam serdecznie :)

contowsky

2014-10-15, 22:19
Ja tam zawszę w reprezentację Polski w gałę wierzę, chociaż nie raz sam k***iłem na poczynania jednego czy drugiego. I mogę nie lubić tego czy owego, tak jak nie przepadam za Lewandowskim za przejście z borussi do bajernu, ale całość jako drużynę lubię i szanuję, jaka by ona nie była. I myślę, że tak powinno być w każdym kraju, bo co mają powiedzieć kibice np. Turcji, która ostatnio przepie**ala wszystko, Bułgarii, która ostatni raz na mundialu grała w 1998 roku, naszym wczorajszym rywalu, który także na mundialu zagrał ostatni raz w 1998 roku, Szwecji która też rzadko się kwalfikuje (przynajmniej do MŚ, na Euro gra często), a jak już się kwalfikuje to mało co osiąga. Co mają powiedzieć kibice Rosji, Norwegii, Chorwacji, Serbii czy Danii, którzy też rzadko coś osiągają i często grają średnio i mają dołki, a nikt o ich reprezentacjach nie powie, że nie należy się z nimi liczyć. Takich reprezentacji są dziesiątki, a ja wymieniłem tylko te z Europy, a i to pewnie nie wszystkie.

Jaki wynik by nas, Polaków, zadowolił? Mistrzostwo Europy czy Świata? Marzenie, bo wygrywa jedna na 50 lub jedna na 200 reprezentacji (w zależności od mistrzostw). A założę się, że nawet jakbyśmy dotarli do półfinału ME czy MŚ to większość z nas powiedziała by "za mało, można było awansować do finału", tak jakby półfinał to było mało. Cieszmy się z tego co mamy, kibicujmy i wierzmy w nich, z pewnością jeszcze kiedyś sukcesy nadejdą i to nie raz. A dla nas na pewno sukcesem będzie już sam awans do mistrzostw Europy, z racji tego, że po kwalfikacjach tylko raz udało nam się to osiągnąć (w 2008 roku, gdyż w 2012 jako gospodarz kwalfikacje mieliśmy zapewnioną).

Się k***a nagadałem a i tak nikt tego nie przeczyta.

kub45

2014-10-15, 22:22
Adamkad napisał/a:

Już pisałem że Lewandowski to przereklamowana p*zda. Widać było na meczach w ostatnim jedna akcje miał, a w meczu z niemcami bał się podejść pod pole karne bo k***a u nas za mały hajs robi. Inni się wykazali a to po prostu j***ny gwiazdor. Ile zapłacisz na takim poziomie będzie grać.


W 10 min. został sfaulowany(jak widać na filmiku), więc ciężko mu było grać z taką kontuzją. A z niemcami zagrał dobrze, Przytrzymywał dobrze piłkę, asystę zaliczył.

specodhec341

2014-10-15, 23:02
k***a mać, spina w ch*j :D
Odbytami moglibyście stal na zimno formować, tak silnie wam dupy pościskało.

BongMan to BongMan - co pie**olnie, to pie**olnie i ch*j wam do tego, a sranie komentarzami typu "BongMan (...) kraby (...)" jest tak śmieszne w ch*j, że jebłem trzy razy jak go przeczytałem, po czym skończyłem kroić chleb i mi przeszło.
I już leje się złoty deszcz piw na autora, który łapczywie spija pełnymi chałstami litry uznania, wołając przy tym przekornie "spokojnie chłopaki, to dla mnie za wiele"; "ależ to żałosne, niegodne", chociaż w głębi jego dwulicowego serca marzy mu się morze piw zdolne wypełnić basen Morza Śródziemnego, w którym moczyłby swój tłusty, pryszczaty tyłek w geście zwycięstwa.


Let's start the shitstorm :amused:

Fuzionek

2014-10-16, 03:59
dla mnie polska piłka nadal ssie

6wisnia6

2014-10-16, 04:03
Przecież on jest upie**olony jak świnia :D

majork44

2014-10-16, 08:41
@6wisnia6

Twoja stara jest upie**olona jak świnia