18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barbarzyńcy

voidinfinity • 2017-07-12, 02:06
Tymczasem na pasku w tvpis :amused:



Na dobry początek pragnę zaznaczyć, że mam to samo zdanie o wyznawcach religii smoleńskiej, jak i o tych którzy ich próbują blokować.

Konkretnie uważam ich za dwie bandy fanatyków, które powinno się wyposażyć w sztachety (bo tylko taka broń mi do nich pasuje) i zamknąć na narodowym do momentu aż wyjaśnią sobie ostatecznie co i jak. Ocalałych proponowałbym wysłać na obóz w jedną stronę.

tranzystor

2017-07-12, 03:17
To bezbożnicy zakłócają miesięcznice. Wynajęci za kasę Sorosa przez zachodnie służby, które chcą zniszczyć patriotyzm w Polsce.

orzeszku

2017-07-12, 03:46
tak prawdopodobnie zginiesz za ten materiał

Ptoon

2017-07-12, 03:52
Tymczasem na pasku w tvn :amused:


TT4

2017-07-12, 05:21
Piwo za opis :ok:

a pani redaktor r*chable siedemset.

wormgoro

2017-07-12, 08:02
O h*j co to za redaktorka?

zonk

2017-07-12, 09:09
Nadziałbym ją.

pazuzu

2017-07-12, 09:30
"Zakłócić modlitwę" to sie k***a uśmiałem, wyp***ek na drabince wyzywa wszytskich od najgorszych i to ma być modlitwa.
Widze że duch goebbelsa całkiem żywy na woronicza

support3

2017-07-12, 09:35
@Ptoon - wiesz co w tym wszystkim jest najsmutniejsze? Że musisz się uciekać do ch*jowych przeróbek o TVN, a tym czasem TVPis odpie**ala takie głupoty naprawdę.

do...........ka

2017-07-12, 09:37
Uwolnić Barabasza.

bodzio204

2017-07-12, 09:44
up wormgoro Ewa Bugała

Al...........go

2017-07-12, 09:44
pazuzu napisał/a:

"Zakłócić modlitwę" to sie k***a uśmiałem, wyp***ek na drabince wyzywa wszytskich od najgorszych i to ma być modlitwa.
Widze że duch goebbelsa całkiem żywy na woronicza



Bo tak wyglądają modlitwy prawdziwego polaka.

DarthMoon

2017-07-12, 09:44
TVP i TVN przeginają, ale TVP obecnie bije mocno pozostałe przekręty innych stacji.

dy...........93

2017-07-12, 09:52
pie**olone pisuary... niech wymrze to postkomunistyczne nasienie (nie tylko z tej partii), może wtedy z Polsce zacznie się coś zmieniać na dobre

ja...........87

2017-07-12, 10:25
Odnosząc się do opisu.
Dobrzy przykład tego w jak wypranym społeczeństwie żyjemy.
Jeśli skrytykujesz, w sposób merytoryczny, działania jednej ekipy, środowiska, redakcji, to z automatu jesteś szufladkowany do obozu przeciwnego.
I co teraz? Mam się tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem, tylko dlatego że punktowałem głupotę/irracjonalność czyjeś wypowiedzi?

np. Caracale
Opcja antypisowska: najlepsze co mogliśmy dostać, a te ruskie agenty to zrujnowały. Zdradzili Francję i skazali Polskę na izolację bla bla bla
Opcja propisowska: i dobrze, bo nas chcieli naciągnąć - Turcja kupiła blakholii za połowę tej ceny bla bla bla

Pierwsze pytanie do obu stron:
Dokumenty dotyczące negocjacji kontraktów zbrojeniowych są tajne - tak jest na całym świecie.
Praktycznie nikt poza Airbus i MON nie ma informacji na ten temat.
Dopiero w kwietniu 2017, w odpowiedzi na interpelację, kilku posłów PO uzyskało wgląd w dokumentację negocjacji, bez możliwości jej upubliczniania, przekazywania.
Na jakiej podstawie mochery (społeczne, redekcyjno/telewizyjne zwane "ekspertami") jednej czy drugiej strony, oceniają zajebistość/niezajebistość oferty skoro informacje na ten temat są utajnione?
Kolejny temat podporządkowany szukaniu amunicji politycznej, a nie merytorycznej dyskusji.

Podobnych pytań, punktujących głupotę argumentacji jednej czy drugiej strony, można zadać jeszcze kilkanaście, ale to jedno już wystarczy, żeby być wrogiem obu stron ;]