18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Barbarzyńcy

voidinfinity • 2017-07-12, 02:06
Tymczasem na pasku w tvpis :amused:



Na dobry początek pragnę zaznaczyć, że mam to samo zdanie o wyznawcach religii smoleńskiej, jak i o tych którzy ich próbują blokować.

Konkretnie uważam ich za dwie bandy fanatyków, które powinno się wyposażyć w sztachety (bo tylko taka broń mi do nich pasuje) i zamknąć na narodowym do momentu aż wyjaśnią sobie ostatecznie co i jak. Ocalałych proponowałbym wysłać na obóz w jedną stronę.

tranzystor

2017-07-12, 11:27
Ptoon napisał/a:

Tymczasem na pasku w tvn :amused:

Obrazek




Spadła jakość propagandowych przeróbek PiS. Czy to efekt wakacji w gimnazjum, czy cięcia budżetowe?

Azazel91

2017-07-12, 11:34
Każdy kto dał piwo postowi @Ptoon tylko pokazuje, że nieważne jak ale trzeba dokopać TVN i lewakom, szczegół, że PiS was dyma jak jeszcze nikt nie dymał :3

Siberian_Meat_Grinder

2017-07-12, 11:41
DarthMoon napisał/a:

TVP i TVN przeginają, ale TVP obecnie bije mocno pozostałe przekręty innych stacji.




nie bije - jedno i to samo gówno - z resztą siebie warte gówno. Różnica teraz jest taka, że obecnie TVN ma godną przeciwwagę w postaci TVPiS. Za rządów Bula i Ryżego agitacja była kompletna i jednostronna.

Azazel91 napisał/a:

Każdy kto dał piwo postowi @Ptoon tylko pokazuje, że nieważne jak ale trzeba dokopać TVN i lewakom, szczegół, że PiS was dyma jak jeszcze nikt nie dymał :3



oczywiście, że za każdym razem trzeba dokopać TVN i lewakom - tak samo, jak kato-socjalistom z TVPiSu. Szkoda, że w kraju cebulą i wódką płynącym obywatele widzą tylko te dwie opcje i tylko spośród tych dwóch wybierają.

kamuha

2017-07-12, 12:57
Widać że głos w tej sprawie zabrali sami wybitni specjalisci. Korzystajxie póki możecie. Zostało wam półtora miesiąca wakacji.

voidinfinity

2017-07-12, 12:59
kamuha napisał/a:

Widać że głos w tej sprawie zabrali sami wybitni specjalisci. Korzystajxie póki możecie. Zostało wam półtora miesiąca wakacji.



Zabolała pisowska dupka? :amused:

Wiewór

2017-07-12, 13:49
Ale z Was kisnę pisowcy.
Wasza partia właśnie w tym momencie forsuje kolejny podatek do paliwa, który podniesie cenę paliwa o 25-40 gr na litrze.
Wysokość podatku w paliwie to 50% wartości. Z nowym podatkiem to będzie 60%.
Wasz kieszonkowy dyktator lata temu pluł smarkami na Tuska za podwyżkę akcyzy.
Biegał z kanistrem jak kot z pęcherzem i robił Rejtana w sejmie, że PO niszczy gospodarkę cenami paliw.
Ale to wszystko to jest ch*j. Dlaczego?
Dziś te bolszewickie k***y z PIS szykują nam najbardziej diabelską z ustaw jaką można tylko wymyślić.
W proponowanej ustawie jest zapis, że nowa opłata powiększa się co roku o inflację. Podwyżka cen paliw zawsze powoduje podwyżkę wszystkiego czyli wzrost inflacji.
Czyli językiem kolokwialnym, tłumacząc dla prostego pisowskiego chłopa małorolnego - stworzyli inflacyjnego samograja. Ustawę, która będzie napędzać hiper inflację.
Czyste zło, które doprowadzi do upadku polskiej gospodarki.
Ta ustawa jest antyludzka, absolutnie szkodliwa dla polskiej gospodarki a dla mnie osobiście to jest zamach stanu i działanie na szkodę Polski.

Ale wy pisowskie łby wydmuszki i tak macie to w ch*jach, bo paliwa nie tankujecie bo jeździcie wozami drabiniastymi na konie srające. Was satysfakcjonuje tylko to, że ktoś zbiednieje i że PIS nie wpuszcza do Polski "brudasów" i że kłócą się z całą Europą co prosty pisowski łeb interpretuje jako "wstawanie z kolan" czy "rośnięcie w siłę".

PIS nabiera tempa w niszczeniu Polski do tego stopnia, że lata zajmie nam wylizanie się z ran po tych k***ach komunistycznych.
Boję się, że szkody jakie poczyniła ta partia w Polsce są tak daleko idące, że skończy się to dla nas recesją.
Dużo czasu zajmie odbudowa Polski. Możliwe, że nawet dłużej niż odbudowa po komunie.

mrkler

2017-07-12, 14:18
Najsmutniejsze w Polsce jest to że większość ludzi dzieli się na obozy PIS/PO, a nie na ludzi rozsądnych i bezmózgich debili. Mówiąc rozsądnych mam na myśli ludzi którzy są w stanie dostrzec że PIS czy PO to jedno i to samo wyzyskujące ścierwo, a mówiąc o debilach mam na myśli elektorat obu wyżej wymienionych. Czytając komentarze na portalach informacyjnych czy nawet na sadolu człowiek odnosi wrażenie że żyje w jakimś j***nym matrixie, i dochodzi do wniosku że w tym kraju nigdy nie będzie normalnie przez takie bezmózgie sp***oliny które będą się przekrzykiwać która partia ma więcej za uszami.

support3

2017-07-12, 14:23
@Abraxus - oj tam pie**olisz typowy wyborca PISu paliwa nie kupuje tylko wódkę. Więc musisz od tej strony do tej patologi mówić. Pozwolisz że Cię wyręczę.

Drogi wyborco PISu dzięki nowej ustawie paliwowej wódka zdrożeje. Pamiętaj obecnie możesz kupić średnio 10l wódki za każde 500+ które otrzymałeś na swoje dziecko z FAS (czyli przyszłego wyborcę PISu) a po ustawie będzie z każdym rokiem mniej - sporo mniej !!!

kamuha

2017-07-12, 14:40
voidinfinity napisał/a:



Zabolała pisowska dupka? :amused:



Ogarnij się. od dluzszego czasu Pis robi co chce mimo wszelkich starań takich kołków jak ty..

support3

2017-07-12, 14:51
@UP
PIS robi co chce bo ma poklask u plebsu, tyle w temacie.

voidinfinity

2017-07-12, 15:07
kamuha napisał/a:



Ogarnij się. od dluzszego czasu Pis robi co chce mimo wszelkich starań takich kołków jak ty..



Zwykłe "tak" by wystarczyło :amused:

Jak ci smakuje podwyżka podatku paliwowego waloryzowana corocznie o inflację? :amused:


Ptoon

2017-07-12, 19:03
Azazel91 napisał/a:

Każdy kto dał piwo postowi @Ptoon tylko pokazuje, że nieważne jak ale trzeba dokopać TVN i lewakom, szczegół, że PiS was dyma jak jeszcze nikt nie dymał :3


tranzystor napisał/a:

Spadła jakość propagandowych przeróbek PiS. Czy to efekt wakacji w gimnazjum, czy cięcia budżetowe?


support3 napisał/a:

@Ptoon - wiesz co w tym wszystkim jest najsmutniejsze? Że musisz się uciekać do ch*jowych przeróbek o TVN, a tym czasem TVPis odpie**ala takie głupoty naprawdę.



Nie moja przeróbka, wstawiłem dla kontrastu bo jest śmieszna, przynajmniej według mnie. Poza tym co wy tak nagle bronicie tego TVN-u? Od 20 lat piorą wszystkim mózgi, dziennikarstwa uczyli się od propagandzistów komunistycznych, przeklejają bezmyślnie propagandę z BBC i CNN nawet nie rozumiejąc, kto, po co i komu robi "łaskę", wyżej srają niż dupy mają, a potem chodzą podpie**alać produkty w walmarcie i siupią kokę z dz**kami. Nie mam nic do siupania koki z dz**kami, tylko fajnie jak taka osoba nie uważa się przy tym za męża opatrznościowego i głos narodu. Banda buraków i resortowych dzieci. Oni nie są stroną żadnego konfliktu, bo do tego są za głupi. Jak chcecie być przeciwko PiSowi (no bo chyba nie można być za PO albo KODem), to krytykujcie PiS i brońcie opozycję, a nie brońcie TVN-u, bo to jest stacja i ludzie do robienia dobrze swoim mocodawcom, a ci mogą się zmieniać.

...a co do TVPiS, Kurskiemu odj***ło i pewnie wstawia każdemu pracownikowi do pokoju relikwie z odchodów Kaczyńskiego. Dziennikarstwo propagandowe na 102%. Niezależnie od tego pisowski szał, miłość i uwielbienie do prezesa, to mniejsze zło. Kończą się czasy kiedy można było beztrosko sobie lewakować, bez silnego kościoła, patriotycznej władzy i polityki opartej na wartościach chrześcijańskich, za 50 lat w Europie będzie kalifat. Sam do kościoła nie chodzę i PiSu nie lubię, ale coś za coś. Wolę na starość być zmuszany do słuchania radia maryja co najmniej godzinę dziennie pod karą więzienia, niż słuchać wycia muezina co najmniej godzinę dziennie pod karą ukamienowania.

Wiewór

2017-07-12, 19:32
Ptoon napisał/a:





Nie moja przeróbka, wstawiłem dla kontrastu bo jest śmieszna, przynajmniej według mnie. Poza tym co wy tak nagle bronicie tego TVN-u? Od 20 lat piorą wszystkim mózgi, dziennikarstwa uczyli się od propagandzistów komunistycznych, przeklejają bezmyślnie propagandę z BBC i CNN nawet nie rozumiejąc, kto, po co i komu robi "łaskę", wyżej srają niż dupy mają, a potem chodzą podpie**alać produkty w walmarcie i siupią kokę z dz**kami. Nie mam nic do siupania koki z dz**kami, tylko fajnie jak taka osoba nie uważa się przy tym za męża opatrznościowego i głos narodu. Banda buraków i resortowych dzieci. Oni nie są stroną żadnego konfliktu, bo do tego są za głupi. Jak chcecie być przeciwko PiSowi (no bo chyba nie można być za PO albo KODem), to krytykujcie PiS i brońcie opozycję, a nie brońcie TVN-u, bo to jest stacja i ludzie do robienia dobrze swoim mocodawcom, a ci mogą się zmieniać.

...a co do TVPiS, Kurskiemu odj***ło i pewnie wstawia każdemu pracownikowi do pokoju relikwie z odchodów Kaczyńskiego. Dziennikarstwo propagandowe na 102%. Niezależnie od tego pisowski szał, miłość i uwielbienie do prezesa, to mniejsze zło. Kończą się czasy kiedy można było beztrosko sobie lewakować, bez silnego kościoła, patriotycznej władzy i polityki opartej na wartościach chrześcijańskich, za 50 lat w Europie będzie kalifat. Sam do kościoła nie chodzę i PiSu nie lubię, ale coś za coś. Wolę na starość być zmuszany do słuchania radia maryja co najmniej godzinę dziennie pod karą więzienia, niż słuchać wycia muezina co najmniej godzinę dziennie pod karą ukamienowania.


Wszystkie media manipulują bo w każdych ma wpływ jakaś grupa zainteresowana zmianami pod siebie. Dodatkowo dziennikarze przekazujący informacje mają swoje poglądy polityczne i formułują wiadomości z pochlebstwami dla swojej opcji.
Tylko debil uważa, że są jakieś wolne media.
Człowiek inteligentny szuka wiadomości w kilku albo kilkunastu źródłach i od steku kłamstw i manipulacji potrafi odsiać po ziarnku z których ułoży logiczną całość najbliższą prawdy.
TVN jest stacją komercyjną i do tego amerykańską. Co oznacza, że oni zawsze szukają sensacji z niczego. Lubią wyolbrzymiać tragedie i kręcić afery.
Czymś muszą przyciągnąć widzów, żeby zarobić. Nie mają dobrego wujka Kurskiego, który im załatwia kasę u prezesa.
Media manipulują faktami, żeby wzbudzać emocje. Jednak zawsze mają chociaż cień prawdy.
TVP natomiast doszło do takiego etapu, że nawet się nie pie**olą, żeby był cień prawdy. Nie dokonują manipulacji. Po prostu plują widzowi w ryj i mówią, że deszcz pada. Jak się wytrze i piśnie, że to jednak mela to ściągają teścia z płuc, puszczają smarka na ryj tak, że mu kapie z brody i jeszcze jebią na odlew z liścia.