18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Payan

2021-01-17, 12:30
ch*jowe jak Najman.

Rebeliant

2021-01-17, 12:39
Co to za patus drze mordę i woła Stanowskiego?

I znacznie bardziej istotne pytanie. Co to gówno tutaj robi? Czy ja przypadkiem wszedłem na Joe albo inne lewicowe gówno dla ckliwych pedałów w rurkach?

Halman

2021-01-17, 12:44
Czasami warto popatrzeć kto daje piwa... sporo można wywnioskować.

Mez

2021-01-17, 12:47
No i to jest dobre, może mało sadystycznie, ale żart wysublimowany. Za zmysł artystyczny piwko. I pytanie czy Najman dalej tam stoi bo martwie się czy się nie przeziebi

Noside

2021-01-17, 13:36
Mez napisał/a:

No i to jest dobre, może mało sadystycznie, ale żart wysublimowany. Za zmysł artystyczny piwko. I pytanie czy Najman dalej tam stoi bo martwie się czy się nie przeziebi



Wysublimowany? Produkowanie kolejnego bezmózgiego celebryty i nazywanie tego wysublimowanym... równie wysublimowane, co żarcie gówna z wbitą palemką. Dalej żresz gówno.
Tobie się chyba wysublimowanie z resublimacją poj***ło. Zamiana pary w śnieg jest tam jedyną z tych dwóch opcji, która mogła tam zajść.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-17, 13:58
Za prawidłowe określenie Najmana mimo wszystko piwko się należy.

DzidaZawodnik

2021-01-17, 15:04
Na sadistic chyba juz więcej socjaluchów niż polaków, bo zaczyna się wyśmiewać honorowe zachowania, a staje się po stronie obrońców pedofili o ile tylko są lewicowi. Jesteście tak żałośni, że już nawet nie śmieszni.

Wiewór

2021-01-17, 15:19
Luuudzieeee przecież tu nikogoooo nie maaaa

RogiPierogi

2021-01-17, 16:26
I to jest Sadoooool!
Oh, wait...

...

Serio?

pazuzu

2021-01-17, 17:25
Rebeliant napisał/a:

Co to za patus drze mordę i woła Stanowskiego?
I znacznie bardziej istotne pytanie. Co to gówno tutaj robi? Czy ja przypadkiem wszedłem na Joe albo inne lewicowe gówno dla ckliwych pedałów w rurkach?



Dla Ciebie wszytsko jest lewicowe? Może obetnij sobie też lewa rękę bo pewnie Cię wk***ia

Cudak

2021-01-17, 18:50
2k21?! Co k***A? Czy to Sadistic czy fejsbuczki dzieci urodzonych po 2005 r.? A MoSheE NaPIsSsheMy wShYsScYy 3-1 tys 2 i 1 rok? Jakie to lewackie.

piorun343

2021-01-17, 21:22
Że nie wykorzystano ciepłego moczu do modelowania twarzy?

Mez

2021-01-17, 23:41
Noside napisał/a:

Wysublimowany? Produkowanie kolejnego bezmózgiego celebryty i nazywanie tego wysublimowanym... równie wysublimowane, co żarcie gówna z wbitą palemką. Dalej żresz gówno.
Tobie się chyba wysublimowanie z resublimacją poj***ło. Zamiana pary w śnieg jest tam jedyną z tych dwóch opcji, która mogła tam zajść.



Według poradni językowej PWN słowo wysublimowany znaczy tyle, co 'wymyślny, finezyjny', a dokładniej „[będący] wyrazem wysokiego poziomu artystycznego lub umysłowego”. Nie szanuje najmana, celebryta z niego jest nieważne co piszą ważne, że piszą. W odróżnieniu od niego nie chciałbym stać się pośmiewiskiem na terenie PL. Już pisałem, że nie ma niczego tu sadystycznego, ale jednak stwierdzam, że jest.

Jeżeli widzicie, że ktoś komuś lub sam sobie zadaje ból to jest to sadystyczne. No jest
A jeżeli ktoś z kogoś szydzi, śmieje się, znęca się emocjonalnie powodując zaburzenia czy to nie jest sadystyczne.

Jeśli najman myśli to raczej nie jest mu do śmiechu, że zrobili z niego pośmiewisko w skali kraju. Jeśli dostaje z tego tytułu kasę spoko, ale myślę że to zbyt wysoka cena za bycie krajowym błaznem. Pomijam fakt, że rodzina też w jakimś stopniu cierpi. Wszystkie dzieci mówią, że mają fajnego tatę tylko ja mam pojeba, chcecie tak?