18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skurax

2021-01-18, 01:38
Pajan napisał/a:

ch*jowe jak Najman.



Jeden ch*j.

darayavahus

2021-01-18, 18:12
Mez napisał/a:

Według poradni językowej PWN słowo wysublimowany znaczy tyle, co 'wymyślny, finezyjny', a dokładniej „[będący] wyrazem wysokiego poziomu artystycznego lub umysłowego”. Nie szanuje najmana, celebryta z niego jest nieważne co piszą ważne, że piszą. W odróżnieniu od niego nie chciałbym stać się pośmiewiskiem na terenie PL. Już pisałem, że nie ma niczego tu sadystycznego, ale jednak stwierdzam, że jest.
Jeżeli widzicie, że ktoś komuś lub sam sobie zadaje ból to jest to sadystyczne. No jest
A jeżeli ktoś z kogoś szydzi, śmieje się, znęca się emocjonalnie powodując zaburzenia czy to nie jest sadystyczne.
Jeśli najman myśli to raczej nie jest mu do śmiechu, że zrobili z niego pośmiewisko w skali kraju. Jeśli dostaje z tego tytułu kasę spoko, ale myślę że to zbyt wysoka cena za bycie krajowym błaznem. Pomijam fakt, że rodzina też w jakimś stopniu cierpi. Wszystkie dzieci mówią, że mają fajnego tatę tylko ja mam pojeba, chcecie tak?



Nie jest jedynym, którego profil śledzą ludzie co najwyżej będący na jego poziomie. Gdyby nie debile, tacy jak on nie biliby kasy na szambie. Podobnym ekstremum są siostry godlewskie, o których wolałbym nigdy nie usłyszeć.