18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bądź moim actimelkiem!

artur_sz13 • 2013-03-17, 21:54


Jakby ktoś nie wiedział skąd ten cytat:
Bądź moim actimelkiem!

[mem wykonany na podstawie źródeł z wp/wyborczej/wprost. Jeśli nieprawdziwy- do usunięcia]

Prometheus_Coprophagus

2013-03-17, 22:13
Cytat:

Trzeci ksiądz służył u arcybiskupa. Był kapelanem. Przybocznym arcybiskupa. Kimś na każde zawołanie. Arcybiskup budził go w nocy, pijany, i kazał grać na akordeonie do tańca. Podczas pijackich biesiad wysyłał go do miasta na poszukiwania odpowiedniego gatunku kiełbasy, kazał nalewać alkohol, krzycząc: "Co ty, k..., nawet nalać nie potrafisz!". Rano na kacu wzywał go, żądając "actimelka" i krzycząc: "Bądź moim actimelkiem!".


Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,8173,title,Powazne-zarzuty-wobec-abp-Slawoja-Leszka-Glodzia-Pil-wyzywal-ponizal,wid,15421075,wiadomosc.html


:amused:

bartek.k

2013-03-17, 23:38
uuuu wp/wyborcza/wprost same poważne źródła.... aż dziw że nie wróżbita Maciej

uzdrowiony1974

2013-03-18, 06:53
bartek.k napisał/a:

uuuu wp/wyborcza/wprost same poważne źródła.... aż dziw że nie wróżbita Maciej


W gościu niedzielnym o tym ani słowa? ojj....

Jerzy_Michał

2013-03-18, 09:21
uzdrowiony1974 napisał/a:


W gościu niedzielnym o tym ani słowa? ojj....



A waszmości odstąp łaskawie od tego tygodnika.
Ja rozumiem, że nie jest on dla wszystkich i ateiści mogą go mieć w głębokim poważaniu, ale mimo wszystko, tygodnik ten nie wpisuje się w dzisiejszy trend szczucia ludzi i plucia jadem na wszystko, niezależnie od opcji politycznej, co jest charakterystyczne zarówno dla wielu dzienników i tygodników.

azerbejdzanification

2013-03-18, 09:23
Gimnazjum to międzyinnymi okres wk***ienia,oporu i bohaterskiego buntu wobec katechety/katechetki, więc gdzie wylać swój żal jak nie na sadolu?

Shaint

2013-03-18, 12:20
pie**olicie bez sensu, wp nie, wyborcza nie, tvn nie, cbn nie, tvp nie, wszystko nie, próbują Wam prawdę powiedzieć ale Wy k***a jak nazłość, klapki na oczy i wszystko manipulowane, większość tych faktów ma jakieś podłoża prawdziwe, może nie w 100% bo wiadomo że dziennikarze upiększają wszystko ale nie można tego wszystkiego ignorować.

Gorgor

2013-03-18, 12:29
Od dawna mówiło się na niego Sławoj Flaszka Głódź a o inne ciągotki podejrzewało. Nihil Novi.

milosciprzyjazn

2013-03-18, 13:29
azerbejdzanification napisał/a:

Gimnazjum to międzyinnymi okres wk***ienia,oporu i bohaterskiego buntu wobec katechety/katechetki, więc gdzie wylać swój żal jak nie na sadolu?


Ojej, czyżbyś poczuł się urażony, będąc na sadisticu?

!Timon

2013-03-18, 15:32
@Gorgor

To samo w wojsku o nim mówili. Na ksywę 'Flaszka' ciężko zapracował.

sebeks

2013-03-18, 16:05
bartek.k napisał/a:

uuuu wp/wyborcza/wprost same poważne źródła.... aż dziw że nie wróżbita Maciej



tv trwam na bank bardzo rzetelnie się o tym wypowie to nam opowiedz jak było

Bobikufel

2013-03-18, 18:11
bartek.k napisał/a:

uuuu wp/wyborcza/wprost same poważne źródła.... aż dziw że nie wróżbita Maciej




ty masz za to wiarygodne źródła w h*j...
sadistic, kwejk, youtube, demotywatory, 4chan nie no k***a rzetelne info.... jak chcesz pie**olić to lepiej nic nie pisz i idz liczyc ziemniaki w piwnicy bo wiosny jeszcze nie czas

uzdrowiony1974

2013-03-18, 19:18
azerbejdzanification napisał/a:

Gimnazjum to międzyinnymi okres wk***ienia,oporu i bohaterskiego buntu wobec katechety/katechetki, więc gdzie wylać swój żal jak nie na sadolu?


Jak kończyłem studia, to miałeś jeszcze ringi na dupie od nocnika odciśnięte. A pana flaszkę miałem nie zaszczyt oglądać na poligonie w Drawsku. Obsługiwałem tam radiolinię, akurat wtedy gdy była szopka z Wałęsą i generałami. Starsi sadole zapewne pamiętają.

stalowyszczur

2013-03-18, 20:58
Ja pie**ole, wchodzę na te link do wp.pl, a tam na górze jebitna reklama ksiązki Davida Icke'a o Reptilianach, obok siebie mordy Ksieznej Diany, Hitlera i "reptiliana" rodem z filmów scifi z lat '50. O ch*j, podnosi wiarygodność.