18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Babska logika

krzyks_11.0 • 2018-07-01, 14:25
"to inni kierowcy powinny jej zjeżdżać z drogi, bo tego wymaga kultura jazdy". :homer:



Na drodze krajowej nr 7 w podelbląskim Kazimierzowie jeden z kierowców zarejestrował na filmie niezwykle groźną sytuację drogową. 58-letnia kobieta wyprzedzając inne auto wyjechała swoim Fordem Focusem na tzw. "czołówkę" i zmusiła innego kierowcę do ratowania się wjechaniem do rowu.

Sytuacja miała miejsce w minioną środę o godz. 6:50 w miejscowości Kazimierzowo pod Elblągiem. Na drodze nr 7, 58-letnia kobieta kierująca Fordem Focusem wyprzedzała samochody. Robiła to w sposób najgorszy z możliwych, bezmyślny i niebezpieczny, wyjeżdżając innym kierowcom na tzw. "czołówkę".

Samochody zwalniały i zjeżdżały z drogi, żeby uniknąć zderzenia z piratem drogowym. Niestety nie wszystkim udało się wybrnąć z tego bez szwanku. Jeden z kierowców, aby uratować się przed czołowym zderzeniem wjechał do rowu, a następnie na chodnik. Mężczyzna wiózł na rehabilitacje chorą matkę, która wcześniej doznała zawału serca. Na szczęście w tej całej sytuacji nikt nie ucierpiał, zniszczeniu uległo jednak zawieszenie samochodu.

Tylko dzięki szybkiej reakcji innych kierowców nie doszło do karambolu. Od jednego z kierowców policja otrzymała nagrania, na którym widać, jak kobieta - chcąc uniknąć czołowego zderzenia z autem z kamerą - zdecydowała się wyminąć z tym pojazdem, zjeżdżając w lewo aż na pobocze... Całe szczęście, że kierowca pozostał na swoim pasie ruchu, a nie zjechał na w kierunku pobocza.

W wyniku policyjnej interwencji 58-latka straciła już prawo jazdy, a jej sprawa trafi do sądu. Swoim rażącym naruszeniem przepisów spowodowała bardzo poważne zagrożenie w ruchu drogowym. Badanie wykazało, że była trzeźwa.

Co więc skłoniło ją do takiej jazdy? Tłumaczenie kobiety wprawiło policjantów w osłupienie. 58-latka powiedziała, że "to inni kierowcy powinny jej zjeżdżać z drogi, bo tego wymaga kultura jazdy".

Budrys2000

2018-07-01, 14:29
Upie**olić ręce i niech sobie radzi bez nich. Tego wymaga bezpieczeństwo pozostałych.

Kurrrrrwa, bezwzględny zakaz prowadzenia samochodów dla bab powinien być gwarantowany konstytucyjnie.

Halman

2018-07-01, 14:32
krzyks_11.0 napisał/a:

" "to inni kierowcy powinny jej zjeżdżać z drogi, bo tego wymaga kultura jazdy".


na początek z liścia w pysk babsztyla bo tego wymaga zdrowy rozsądek...

ProVVe

2018-07-01, 14:34
Powinni jej za takie gadanie wpie**olić w imię kultury

Noside

2018-07-01, 14:44
Tak nawiasem fajne opisy masz tematach :)

krzyks_11.0

2018-07-01, 14:58
Noniesondze napisał/a:

Tak nawiasem fajne opisy masz tematach :)



Uczyłem się od najlepszych ;-)

SirMajkel

2018-07-01, 15:31
no i takich tępaków na drogach i w życiu codziennym jest bardzo dużo. Ludzie z tego typu mentalnością zostawiają wszędzie syf po sobie bo przecież co to nie oni i niech sprząta to ktoś inny. Takich powinno zbierać się do kupy i zamykać w odizolowanych miastach. Niech siebie wk***iają nawzajem zamiast porządnych ludzi.

~Velture

2018-07-01, 15:52
U nas na forum tez nie brakuje sp***olin umysłowych co w wielu tematach z takimi kierowcami też pie**ola że ten co jechał swoim pasem mogl zjechać na pobocze i puścić wyprzedzającego "bo by mu korona z łba przecież nie spadła " itp.

Wiewór

2018-07-01, 16:46
Sąd powinien skierować ja na obserwacje do psychiatryka.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-01, 17:41
Ja tam zawsze zjeżdżać z drogi, szczególnie kobietom....
Taki ze mnie kulturysta :mrgreen:

waloos

2018-07-01, 20:58
@mamurra też zauważam to, że kobiety są znacznie bardziej chamskie w stosunku do innych ludzi, którzy nie są z nimi spokrewnieni lub zaprzyjaźnieni.

Głupi przykład, wystarczy iść do sklepu z ciuchami w jakiejś galerii. Na męskich działach, jak jest wąska alejka i idzie dwóch facetów, to jeden drugiego będzie przepuszczać. Jak któryś drugiego szturchnie przypadkiem to od razu jest: "przepraszam" czy tam inne "sory", szturchnięty wypala: "nic się nie stało" i wszyscy się rozchodzą.

Na działach kobiecych jest k***a walka o życie. Lambadziary się potrafią przepychać na łokcie, bo ta tu stała pierwsza więc ta druga ma się przesunąć. Jak jest ciasna alejka to w życiu żadna nie powie: "przepraszam" jak chce przejść, tylko się będzie pchać i potrącać łokciami każdą inną sukę.

Nie wiem czym to jest spowodowane, choć mam pewną teorię, że to przez męskie traktowanie, tzn wszędzie je przepuszczamy i traktujemy jak święte krowy. Ze sto lat temu się to sprawdzało, bo o ile baby były przepuszczane i traktowane jak "damy", to po prawdzie w ważnych sprawach miały ch*ja do gadki, więc znały swoje miejsce. Teraz się niektórym w dupach przewraca, szczególnie jak całe życie była nikim, uczyła się ch*jowo, a nagle dostała trochę lepszą robotę typu kierowniczka sklepu czy sali restauracyjnej. Wtedy takim odpie**ala i myślą, że wszystko im wolno.