18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baba wyprzedza na przejściu i wjeżdża w dzieciaka

Jesse.Pinkman • 2023-08-18, 11:35
Akcja z Chojnic, dziecko zabrane do szpitala z podejrzeniem urazów wewnętrznych. Źródło.

Bul_od_bytu

2023-08-19, 12:47
Przecież to nie zwykłe przejście tylko skrzyżowanie z sygnalizacją. Szczyl myślał, że wszyscy stoją i patrzą jak jeździ na hulajnodze. Wj***ł się na czerwonym pod auto bo BYŁ NA PASACH i ch*j niech kierowcy uważają :D Te przepisy o debilach na przejściach przyczynią się do większej ilości trupów niż ich brak.

barniak napisał/a:

Dzieciak jechał hulajnoga elektryczna przez przejazd rowerowy a nie przejście dla pieszych debile. Wiec mógł po nim jechać, bez konieczności przeprowadzania. A ta ślepa rura powinna stracić prawo jazdy dożywotnio za omijanie pojazdu, który zatrzymał się celem ustąpienia pierwszeństwa dziecku.
Pewnie j***na locha ryj malowala, albo innego gowna w swojej sp*zdzialej torebeczce za 30 zł szukała.
Dlatego baba jedyny pojazd jaki powinna prowadzić to odkurzacz.



Nie wiem czy leki ci się skończyły czy tylko głupi jesteś, ale powiedz mi od kiedy to przy jeździe na wprost wymijanie swoim pasem aut, które skręcają w prawo jest wyprzedzaniem? Wyprzedzasz pojazd, który porusza się w tym samym kierunku aby "być przed nim" Baba mijała auta stojące na światłach do skrętu. Mały sebuś myślał, że to cały świat dla niego się zatrzymał i ch*j mu w kółka za to.

PieronJasnySzlag

2023-08-20, 09:58
A choćby dzieciak miał nie jedno a 10 pierwszeństw w tej sytuacji to co to zmienia? To on leży teraz w szpitalu, to jego będzie rwało w krzyżach na pogod przez resztę życia, to on w zasadzie mógł wykorkować jakby źle się nawinął. Ale ch*j tam, miał pierwszeństwo, winna baba :D

Jako społeczeństwo szuramy o dnie skoro tak idiotyczne przepisy jak pierwszenstwo na pasach niektórzy ludzie jeszcze bronią.
Czekam aż jakiś debil wpadnie na to że pociąg ma hamować przed samobójcami (których ostatnio wyj***ło jak grzybów po deszczu). Bo w tych czasach antylogicznej idiokracji już nic mnie nie zdziwi.

buhmaher

2023-08-20, 17:46
dobrze j***nemu gnojowi,może się w końcu nauczy,że należy zejść z tego gówna i się rozejrzeć ...

Wiewór

2023-08-20, 18:19
Zdecydowanie wymijala

TurboKaczka

2023-08-21, 15:21
pazuzu napisał/a:

Powiedział ten co całe życie jeździ po wiejskich drogach. Jakbyś trochę pojeździł po dużych miastach to byś wiedział że prawy pas często stoi bo ktoś skręca w prawo i za każdym razem jak ktoś by sie również zatrzymywał przy pasach z takiej okazji to całe miasto by stało. Wiadomo że trzeba zachowac ostrożność ale bez przesady chyba łatwoej pieszemu sie rozejrzeć i zatrzymać niź kierowcy . Może niedługo i pociągi będą musiały ustępować pierwszeństwa pieszym bo czemu nie ?



przeciez Ty jesteś k***a gorszy od tej baby.