18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjatyckie dzieci neo

Centurion • 2009-06-24, 19:57
Kto nie wytrzyma do końca nie jest prawdziwym sadystą


Ag...........pt

2009-06-24, 20:03
co takie krótkie? ;)

TwiceNightly

2009-06-24, 20:08
ch*jowe, bo nie zsynchronizowane :F

Saia

2009-06-24, 20:17
czyli w azji mają neostradę? ^^

Perlo

2009-06-24, 20:18
lepsi sa Ci dwaj azjaci w dresikach adidasa , co tez tancza do kamery

Ki...........e!

2009-06-24, 20:38
Tak ok 0:30 jest najlepszy moment, jak zachwalanie proszku do prania :D
Nie wiem jak wy, ale ja się uśmiałam :mrgreen:

Stivi

2009-06-24, 20:41
Nieźle :P szkoda, że synchro słabe

ra...........el

2009-06-24, 21:06
dobre, rozbawiły mnie kitajce:)

kalo_gero

2009-06-24, 22:55
no u nich jak nie ma bitu 180/min to nie ma kawałka

MaxKing

2009-06-24, 23:32
k***a, kolejny idiota który wszystkie dziwne rzeczy w sieci określa mianem dzieci neo... a skąd w Azji mają mieć niby neostradę? Poza tym to video nie ma nic wspólnego z internetem a oni nie zachowują się jak trolle. Więc OCB?!

Es...........ne

2009-06-25, 10:17
MaxKing napisał/a:

k***a, kolejny idiota który wszystkie dziwne rzeczy w sieci określa mianem dzieci neo


mam dla Ciebie rade, k***ami i idiotami rzucaj u siebie na podwórku bo tam znajdziesz ludzi na swoim poziomie człowieku. Nie każdy musi iść za Twoim tokiem rozumowania. Dzieciaki robią z siebie idiotów przed kamerką i to wystarczy żeby je nazwać dziećmi neo, i co z tego że w Azji nie ma Neostrady ? Jest to określenie którym potocznie nazywany jest człowiek który zachowuje się jak gówniarze na filmiku. Może nie potrafisz tego zajarzyć ale to już Twój problem. I oczywiście otrzymujesz ostrzeżenie za wyzwiska.

MaxKing

2009-06-25, 10:25
Esne napisał/a:

Dzieciaki robią z siebie idiotów przed kamerką i to wystarczy żeby je nazwać dziećmi neo



Dziecko neostrady to nie jest ktoś kto robi z siebie idiotę tylko trolluje. Tu nie chodzi o to że ja nie rozumiem, tu chodzi o to że jest błędnie wykorzystywane, i zaczyna mnie to męczyć. Termin "dziecko neo" jest używany powszechnie bo wiadomo że nikt tego nie lubi i będzie cool jeśli tak się nazwie pierwszego lepszego idiotę.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie#Dzieci_Neostrady

Dodam jeszcze, że przepraszam za tego "idiotę". Myślałem że to jakiś nowy użytkownik który nie zna tego terminu. Nie spodziewałem się że ktoś taki jak centurion napisałby coś takiego.

A "k***ami" wielu użytkowników rzuca. Nie wiem o co tyle krzyku -.-

valker04

2009-06-25, 13:09
Też cię nie lubię... Filmik dobry. Był też podobny na Youtube tylko że tam były (chyba) Polskie dzieci neo

Centurion

2009-06-25, 13:12
MaxKing, nie spinaj się tak, wiem przecież że w Azji nie ma neostrady. Tytuł który dałem nawiązuje tytułem do innych filmików tego typu - m.in. klasyka z Crazy Frog Brothers, który też ochrzczono "Dzieciami Neo". Dzieci Neo to nie tylko trolle, w szerszym aspekcie to ludzie upośledzeni którzy próbują na siłę zaistnieć w internecie.

Poza tym co to za dosłowność, tu jest sadistic a nie kościół. Tytuły bardzo często odbiegają od treści materiałów. Słowem - wyluzuj.