18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjatyckie dzieci neo

Centurion • 2009-06-24, 19:57
Kto nie wytrzyma do końca nie jest prawdziwym sadystą


mefistofeles

2009-06-25, 15:51


Coś podobnego i też azjatyckie.

MaxKing

2009-06-25, 21:02
Centurion napisał/a:

MaxKing, nie spinaj się tak, wiem przecież że w Azji nie ma neostrady. Tytuł który dałem nawiązuje tytułem do innych filmików tego typu - m.in. klasyka z Crazy Frog Brothers, który też ochrzczono "Dzieciami Neo". Dzieci Neo to nie tylko trolle, w szerszym aspekcie to ludzie upośledzeni którzy próbują na siłę zaistnieć w internecie.

Poza tym co to za dosłowność, tu jest sadistic a nie kościół. Tytuły bardzo często odbiegają od treści materiałów. Słowem - wyluzuj.



Dobrze, postaram się. Na Hardzie na pewno znajdę coś relaksującego ;-)

Po prostu drażni mnie że "dziecko neostrady" to synonim idioty, ciężko mi to wytłumaczyć, często bardziej denerwują mnie intencje niż działania. Ktoś palnął raz bzdurę i teraz wszyscy to powtarzają... mam wrażenie że cały świat zwariował ostatnio.

No nic, przepraszam jeszcze raz. Idę wyluzować... :P

Da...........ar

2009-06-25, 21:11
a ja się uśmiałem... :) może to i głupie ale przezabawne :D
Ale maski prezentowane przez młodą "utalentowaną" wokalistkę są super :D
<-Jemu też się podobają :D

kurosaki

2009-06-25, 21:27
o boże, to jest przegenialne :D uśmiałam się jak nigdy :D wogóle to faniusi są :roll: :D
azjaci się fajnie wygłupiają, nie ma co :P i te ich oczka już wogóle dodają efekt :P
a muzyka w tle coś jak nasze polskie disco-polo mi wygląda

MaxKing

2009-06-25, 23:36
@Dalfar, Pedobear lubi TYLKO dziewczyny :P

Scarlet

2009-06-26, 03:07
a propos trollowania, oto co między innymi twierdzi wikipedia:

"Nieraz też autor podaje linki do stron z obrzydliwą zawartością, najczęściej tak zamaskowane, że niczego nieświadomy użytkownik widzi nagle zdjęcia zmasakrowanych zwłok, wypróżniających się ludzi itd. "

:shock: :mrgreen:

MaxKing

2009-06-26, 14:14
@Scarlet oni chyba nas nie lubią... ;-)

matig

2010-02-24, 20:33
e myślałem ze bedzie cos lepszego jak by to było zsynchronizowane to by było git moze ktoś przerobi :)

Sinus

2011-06-11, 08:32
Musiałem ostatnie nadludzkie moce w sobie zebrać żeby to obejrzeć.