18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaria u arabów

~Velture • 2018-03-26, 07:51
Podczas testów systemu obrony w Arabii saudyjskiej doszło do usterki jednej z rakiet patriot, która zboczyła z kursu i przypie**oliła w zamieszkały obszar.

( ujęcie samego pie**olnięcia od 0:33 )



Inne ujęcie:
spoiler

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-26, 08:18
Jaki ma zasięg taki pocisk i gdzie w Polsce mają stacjonować???
Obliczę sobie, czy mam szansę na publikację na hardzie.
Ewentualnie pośmiertną :mrgreen:

maciuch2

2018-03-26, 08:30
pierwszy filmik to same pie**olnięcia

nowynick

2018-03-26, 08:34
Hranipex napisał/a:

Jaki ma zasięg taki pocisk i gdzie w Polsce mają stacjonować???
Obliczę sobie, czy mam szansę na publikację na hardzie.
Ewentualnie pośmiertną :mrgreen:



160 km... zamiast tego amerykańskiego skansenu powinniśmy kupić francuskie Aster 30 (zasięg 1500 km), nawet jak przydarzy się taka awaria to jest szansa, że zboczą na Berlin ;-)

~Velture

2018-03-26, 08:57
k***a nie mogę już edytować więc dam w komentarzu kolejne ujęcie.




ss...........mi

2018-03-26, 09:12
Fajnie jebło, ale to wszystko tylko kropla w morzu potrzeb...

janlew

2018-03-26, 10:18
nowynick napisał/a:

160 km... zamiast tego amerykańskiego skansenu powinniśmy kupić francuskie Aster 30 (zasięg 1500 km), nawet jak przydarzy się taka awaria to jest szansa, że zboczą na Berlin ;-)


Tak, tak, zasięgu teoretycznego to i może. Tyle że potem podobnie jak francuskie helikoptery Caracal, wszystko działało by zajebiści, poza opcją latania.
Poza tym, my się chyba nie mamy czego bać, przynajmniej do momentu przybycia arabskich inżynierów. Który miejmy nadzieję nigdy nie nastąpi.

Bohdansk

2018-03-26, 11:07
Na szczęście w małej ilości ale będą w Polsce :-P

Anonimowyja

2018-03-26, 19:35
To nie awaria. To Skynet uzyskał świadomość i zaczyna tępić robactwo.

Ja...........ro

2018-03-26, 19:38
Przecież białego fosforu nie mozna uzywać w celach bojowych! Konwencja genewska zabrania!

Na szczęście to są tylko testy obrony, fosfor wyłącznie do oświetlania, więc wszystko gitara nawet jeśli przypie**oliło w cywilów :ok:

tranzystor

2018-03-26, 19:42
janlew napisał/a:

Tak, tak, zasięgu teoretycznego to i może. Tyle że potem podobnie jak francuskie helikoptery Caracal, wszystko działało by zajebiści, poza opcją latania.




Skąd masz te informacje o Caracalach? Z Naszego Dziennika, czy TVP? Bo PiS jedynie w propagandzie jest świetny, a nawet jakby te śmigłowce były z betonu z silnikiem 1.9 TDI, to ci debile by się nie zorientowali.

spinaczel

2018-03-26, 19:52
po ch*j tam robić misje pokojowe? dajmy im sprzęt, sami się wykończą

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-26, 20:16
nowynick napisał/a:


jest szansa, że zboczą na Berlin ;-)



Albo na Moskwę, albo na Kijów, albo na Sztokholm.

Albo na Wiejską. ;-)

Generall14

2018-03-26, 20:20
nowynick napisał/a:

160 km... zamiast tego amerykańskiego skansenu powinniśmy kupić francuskie Aster 30 (zasięg 1500 km), nawet jak przydarzy się taka awaria to jest szansa, że zboczą na Berlin ;-)



1500 km to tylko na ciężarówce, chyba Ci się jedno zero jebło. I już tak nie pitol że skansen, w wersji którą bierzemy (IBCS + PAC-3 MSE) to jest zajebista zabawka.

A na Berlin to wystarczy przypadkowo postawić Kraba na granicy i przypadkowo odpalić w przypadkowo odpowiednim kierunku.

slo1q

2018-03-26, 20:22
To nie był test, tylko atak rakietowy ciapaków na ciapaków.
Organizacja Huti (Jemeńscy Szyici) napie**ala rakietami (pochodna SCUD) gdzie wlezie, bo mają kurewsko przestarzały sprzęt i nie potrafią z niego korzystać.
A ciapaki z Arabii Saudyjskiej mają w ch*j siana, to sobie postawili obronę przeciw rakietom balistycznym i zestrzeliwują to, co biedniejsze ciapaki wystrzeliwują.

No, a że jeden z pocisków, który miał przechwycić rakietę balistyczną, nieco zboczył z kursu i zapie**olił niedaleko obszaru zabudowanego, to już inna sprawa :D