18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awanturka ruskich

Hauer88 • 2012-06-09, 07:57
Przepychanka ruskich ze stewardami we Wrocławiu




slawekfmx

2012-06-09, 14:27
TaAa już widzę jak odrywacie sie od kompa i wyjdziecie na ulice na ulice haha filmu nie ogladam bo już go widziałem od rana 100 razy w tv więc nie wiem jaką tv wy oglądacie i o czym pierd...cie!

HEILicopter

2012-06-09, 14:32
Mr.Drwalu napisał/a:

Dlaczego k***a tego nie ma w żadnej j***nej propagandowej stacji TV?
Bo prawdy nigdy nie pokażą sk***iele. :kawa:



Bylo w zydowskim TVN wiec nie pie**ol synek.

=CAMEL=

2012-06-09, 14:38
Ech Ruski chyba nigdy się nie nauczą że takich rzeczy w Polsce lepiej nie robić bo teraz w Wawie to do nich pewnie wróci... A później będzie ździwienie i oburzenie "jak mogli nas tak potraktować! Dlaczego!"

superfosfat

2012-06-09, 14:49
kalamal napisał/a:

steward zarabia 1500zł i ma jak widać bardzo niewdzięczna prace:/ za marny ochłap musi dostać po mordzie a oficjele z UFA zostali zwolnienie przez szlachetnego donka z płacenia daniny państwowej czyli z podatku... kpina te EURO to jedna wielka porażka!


W tym wypadku nie masz co narzekać na tego rudego frajera. Z podatku UEFA jest zwolnione ponieważ taki postawili warunek wszystkim finałowym kandydatom do organizacji: Włochom, Turkom itd. Z tego co pamiętam, w 2007 rządził PiS, polski związek kopaczy(Listkiewicz ówcześnie) musiał się zapytać czy przystają na takie warunki. Zgodzili się, gdyby nagle teraz rudy się nie zgodził, byłaby jeszcze większa katastrofa, bo wszystkie te stadiony byłyby do rozebrania już w tym miesiącu.

sz...........r9

2012-06-09, 14:55
Tak to jest. Polaków na meczach ligowych szybko uspokajają. Gazują, armatki wodne. A ruskich nie tkną, bo przecież to Ruscy ... Czerwone k***y. Teraz k***a żałuje że biletu nie kupiłem na mecz. Legioniści powitajcie ich "chlebem i solą"

BananUst

2012-06-09, 16:09
A czy komuś z was debile przyszło do łba, że oni się mszczą za akcję w takich samych pojebów w Łodzi, co pobili ich ludzi?
Była akcja, jest reakcja.

johnny boy

2012-06-09, 16:19
spodziewałeś się że ruscy będa mili? lol poza tym zachowali sie jak c**y ci stewardzi ,powinni się wycofać natychmiast przy takiej agresji kibiców dla własnego bezpieczeństwa i wezwać wsparcie prewencji policyjnej to nie moja wypowiedz tylko zawodowego ochroniarza od 15 lat ,poza tym steward ma obezwładniać tylko w ostateczności na takie incydenty reaguje służba porządkowa która na tym filmiku największe bęcki dostała i nie mogła wstać,nie można stewardom używać środków przymusu bezpośredniego robia to tylko ochroniarze z licencja w mieście na stadionie na którym pracuję jedyne dostepne środki przymusu to gaz i kajdanki(własne obydwa) nastepna rzecz to to że zazwyczaj w takiej sytuacji nie ma policji łapiemy po łbach tylko my stewardzi zaczyna się przerwa w meczu albo mecz sie konczy pałarzy wymywa poza stadion do swoich w żółwiach i tam udaja twardzieli... żalosna sprawa szkoda mi tych kolesi że tak oberwali :-/

edit:
steward może tylko używać chwytów obezwładniających o to mi chodziło dokładnie

Sahex

2012-06-09, 16:20
meplant napisał/a:

Ja sie pytam czemu nie puscili na nich polakow?!



Poczekaj na przemarsz Rosjan przez ulice Warszawy we wtorek ;) Nasi pewnie już czekają :)

drzymek1906

2012-06-09, 16:39
get_of_fenris napisał/a:

spodziewałeś się że ruscy będa mili? lol poza tym zachowali sie jak c**y ci stewardzi ,powinni się wycofać natychmiast przy takiej agresji kibiców dla własnego bezpieczeństwa i wezwać wsparcie prewencji policyjnej to nie moja wypowiedz tylko zawodowego ochroniarza od 15 lat ,poza tym steward ma obezwładniać tylko w ostateczności na takie incydenty reaguje służba porządkowa która na tym filmiku największe bęcki dostała i nie mogła wstać,nie można stewardom używać środków przymusu bezpośredniego robia to tylko ochroniarze z licencja w mieście na stadionie na którym pracuję jedyne dostepne środki przymusu to gaz i kajdanki(własne obydwa) nastepna rzecz to to że zazwyczaj w takiej sytuacji nie ma policji łapiemy po łbach tylko my stewardzi zaczyna się przerwa w meczu albo mecz sie konczy pałarzy wymywa poza stadion do swoich w żółwiach i tam udaja twardzieli... żalosna sprawa szkoda mi tych kolesi że tak oberwali :-/

edit:
steward może tylko używać chwytów obezwładniających o to mi chodziło dokładnie



..........................................................................................................................................................

Trzymaj, przydadzą Ci się.

Pozatym wpie**ol powinni spuścić rosjanom policjanci a nie kibice :) Bo wtedy wyjdzie na to że pilnowali porządku, a jakby kibice zaatakowali to odrazu ...

Totenkopf

2012-06-09, 18:35
Z dedykacją dla Rosjan :
Czerwona zaraza

Czekamy ciebie, czerwona zarazo,
byś wybawiła nas od czarnej śmierci,
byś nam Kraj przedtem rozdarłszy na ćwierci,
była zbawieniem witanym z odrazą.

Czekamy ciebie, ty potęgo tłumu
zbydlęciałego pod twych rządów knutem
czekamy ciebie, byś nas zgniotła butem
swego zalewu i haseł poszumu.

Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu,
morderco krwawy tłumu naszych braci,
czekamy ciebie, nie żeby zapłacić,
lecz chlebem witać na rodzinnym progu.

Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco,
jakiej ci śmierci życzymy w podzięce
i jak bezsilnie zaciskamy ręce
pomocy prosząc, podstępny oprawco.

Żebyś ty wiedział dziadów naszych kacie,
sybirskich więzień ponura legendo,
jak twoją dobroć wszyscy kląć tu będą,
wszyscy Słowianie, wszyscy twoi bracia

Żebyś ty wiedział, jak to strasznie boli
nas, dzieci Wielkiej, Niepodległej, Świętej
skuwać w kajdany łaski twej przeklętej,
cuchnącej jarzmem wiekowej niewoli.

Legła twa armia zwycięska, czerwona
u stóp łun jasnych płonącej Warszawy
i ścierwią duszę syci bólem krwawym
garstki szaleńców, co na gruzach kona.

Miesiąc już mija od Powstania chwili,
łudzisz nas dział swoich łomotem,
wiedząc, jak znowu będzie strasznie potem
powiedzieć sobie, że z nas znów zakpili.

Czekamy ciebie, nie dla nas, żołnierzy,
dla naszych rannych - mamy ich tysiące,
i dzieci są tu i matki karmiące,
i po piwnicach zaraza się szerzy.

Czekamy ciebie - ty zwlekasz i zwlekasz,
ty się nas boisz, i my wiemy o tym.
Chcesz, byśmy legli tu wszyscy pokotem,
naszej zagłady pod Warszawą czekasz.

Nic nam nie robisz - masz prawo wybierać,
możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
lub czekać dalej i śmierci zostawić...
śmierć nie jest straszna, umiemy umierać.

Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
Nowa się Polska - zwycięska narodzi.
I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić
czerwony władco rozbestwionej siły.

saba11

2012-06-09, 19:30
widzisz synu, tak oto na sadolu Polacy pokazują jak się potrafią zebrać, tak oto każdy ma swoje zdanie, jest najważniejsze tylko jego, a inni mają ch*ja do gadania. Obyś sprawił, żeby kiedyś zapanowała harmonia i każdy Polak, twój brat, stał za swoim bratem też Polakiem i nie dał sobie dmuchać w kaszę. kiedyś za czasów komuny, o której sam mało wiem nawet policja (ówczesna milicja) widziała że to co robi naród ma sens i z czasem odpuszczała aż do upadku ustroju. Teraz mój drogi, między nami zasiane są ziarna niezgody, które obfitują w owoce złości i nienawiści do nas samych. Tak powoli wyniszcza nas rak niezgody.

jendrke

2012-06-09, 22:07
@Mr.Drwalu
Od rana napie**alają to w TV, przestań pie**olić k***a ekspercie.

nanab

2012-06-10, 02:08
Gdzie jest nasze bydło kiedy by się przydało?

Hauer88

2012-06-10, 07:55
nanab napisał/a:

Gdzie jest nasze bydło kiedy by się przydało?



To co dzieje się na stadionach ich nie interesuje. Robią swoje poza.


bandzior667

2012-06-10, 08:16
Wyłapać to bydło w kaganiec do ciężarówki i wyj**ać ich na granicy, zakładając im obroże (malutkie) ale które po przekroczeniu granicy puszczą prądzik o mocy.. noo.. żeby mnie za rasiste nie wzięli to tylko ze 300tys. Volt...