18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awanturka ruskich

Hauer88 • 2012-06-09, 07:57
Przepychanka ruskich ze stewardami we Wrocławiu




Wiochmen

2012-06-09, 10:42
I ktos taki nazywa sie kibicem ...

aleksander6

2012-06-09, 10:42
najgłośniej bulwersują się Ci, którzy robią zadymę na każdym meczu :) Czego oczekiwaliście, że będą siedzieć i grać w szachy? Mentalność słowiańska

PussyTussi

2012-06-09, 10:45
wk***iłem sie... bydlaki przyjechały i się rządzą -.-

Danielos1

2012-06-09, 10:50
No a służba informacyjna i porządkowa dostają około 10 zł za godzinę | :D kto by chciał dostać wpie**ol za tyle...

Boingu

2012-06-09, 10:53
Ja się k***a pytam gdzie tu prewencja. Dostałby taki chłyściak pałą po mordzie i by spokojnie mecz oglądał, a tak to się zwierzęta rozbrykały.

peaceBro

2012-06-09, 10:54
mam ogromną nadzieję że, wpie**olimy im na stadionie i poza nim 12.06

ujebutor

2012-06-09, 10:59
Wszyscy psiocza na polskich kiboli, a jak dojdzie co do czego i trzeba bedzie sie napie**alac to wlasnie oni uratuja nam dupe przed takimi ruskimi sk***ielami.

Zubar

2012-06-09, 11:01
Bitwa Warszawska cz. II 12.06.2012....Legioniści was przywitają ruskie sk***ysyny....

Skora2

2012-06-09, 11:08
Ale na miejscu tego chłopaczka ciągnąłbym odszkodowania od UEFA władz stadionu i tak dalej i tak dalej.

norsman

2012-06-09, 11:08
a przed chwilą w radiu Mucha powiedziała, że nie było incydentów ^^

MeVido

2012-06-09, 11:09
Zemścimy się za Katyń!

biceps

2012-06-09, 11:10
EURO 2012 rozpoczęło się z pompą, ale są też już pierwsze incydenty. We Wrocławiu rosyjscy chuligani zaatakowali stadionowych stewardów przy okazji wygranego meczu Rosjan z Czechami 4:1.

Kilkudziesięciosekundowy filmik pojawił się sieci. Widać kilkunastu Rosjan bijących się ze stewardami, jeden z nich długo leżał na ziemi. Dopiero po jakimś czasie ktoś pomógł mu wstać. To pierwszy incydent z rosyjskimi chuliganami.

Przez cały maj w mediach głośno było o kibicach Zenita Sankt Petersburg i Spartaka Moskwa, którzy już są w Polsce na EURO 2012. Na łamach tygodnika "Ogoniok" zapowiadali "maksymalną aktywność" podczas turnieju.

- Mamy cały arsenał środków pirotechnicznych, który wykorzystamy na stadionach w Warszawie i we Wrocławiu. Udaje nam się przenosić je przez kordony rosyjskiej policji. Tym bardziej oszukamy Polaków. Poza tym petardy i race można dokupić w Warszawie. Będzie prawdziwe ogniowe show - wyjawił anonimowo jeden z kibiców Spartaka Moskwa.

Faktycznie, rosyjskim kibicom udało się wnieść na piątkowy mecz z Czechami środki pirotechniczne. Jedna z rac wylądowała na boisku.

To niepokojące sygnały przed zbliżającym się meczem Polski z Rosją. Przypomnijmy, że prezydent Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zgodę na przemarsz kibiców "Sbornej" przez stolicę. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do poważniejszych incydentów dwunastego czerwca.


Źródło: klik

tn...........ke

2012-06-09, 11:22
To chyba takie niepisane prawo - kibiców pana nie wolno ruszać, bo pan się wkurzy. Kibice Pana są jak dzieci bogatych snobów w restauracji, sklepie czy hotelu. Im wolno absolutnie wszystko. Człowiekowi wolno zachować ciszę i uśmiechać się podczas procesu deptania godności :)

Baltazar.G

2012-06-09, 11:22
Wiele jestem w stanie zrozumieć ale Rosjanie nie są nam w żadnym stopniu życzliwi. *Większość z nich otwarcie nie lubi Polaków. Ponadto oglądając wywiady z rosyjskimi kibicami wyraźnie widać, że marzą o naszym upokorzeniu. Więc życzliwość życzliwością ale wdzięczenie się komuś kto kładzie na nas ch*ja to frajerstwo. Nie nawołuję do nienawiści ale niech wiedzą, że to my tu jesteśmy gospodarzami i nie podoba nam się podobne nastawienie. Sytuacja na filmie bardzo wymowna i pokazująca nastroje Rosjan.

*Tak, nie wszyscy znajdą się tam jacyś poczciwcy ale to większość właśnie ma opiniotwórczą moc.

wst91

2012-06-09, 11:27
Nasi kibice posłuchają donka i przyłączą się do marszu 12 czerwca. Bez obaw ;)