18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na parkingu

Crtz • 2011-11-01, 15:50
Mógł od razu zaj***ć mu w ryj za to pyskowanie, gówniarz nie ma racji ale ciśnie twardo.

kothletino

2011-11-01, 21:02
Myślę, że stary tak się spina bo zazdrości młodemu, że ma czas by dojść do czegoś więcej w życiu niż stare srebrne seicento...
A reszta to już tylko kwestia zawiłości danej osoby.

Millduck

2011-11-01, 21:10
"Gdzie-mie-szkasz?" Na wszelki wypadek jakby kolo nie ogarnął pytania :D

Tyler.

2011-11-01, 21:24
kothletino napisał/a:

Myślę, że stary tak się spina bo zazdrości młodemu, że ma czas by dojść do czegoś więcej w życiu niż stare srebrne seicento...
A reszta to już tylko kwestia zawiłości danej osoby.



Po części masz racje ale nie do końca, to jest po prostu frustrat który nie akceptuje swojego życia i musi się na innych wyładować. Co by nie mówić o młodym to tamten starszy facet też nie powinien go zastawić bo to jest równie chamskie jak rysowanie samochodu czy wykręcanie wentyli.

Ostatnio miałem analogiczną sytuacje tylko że mnie z parkingu chciał wyrzucić bo tabliczka była że dla mieszkańców 24 a ja mieszkam 22. Pan po 65 czy nawet starszy. Jeszcze mi groził: "Ja już pana obserwuje od dłuższego czasu". Ja rozumiem że Pan starszy nie ma co robić tylko w domu siedzieć i sąsiadów podglądać i donosić na wszystkich którzy przekroczą 30 decybeli po 22. No ale jak się zachować jak ten parking jest prawie pusty 22 h do dobe a na ulicy gdzie mam parkować jest zapchane na maksa od 8 do 20 to mu powiedziałem grzecznie o tym i przepakuje jak tylko się miejsce zwolni. To zaczął dalej na mnie jeździć. No naprawdę trochę zrozumienia od tych ludzi. To jest zachowanie analogiczne jak ma ktoś stary chleb ale woli wyrzucić niż dać np ptakom bo niech ptaki zapie**alają, bo jego.

Takie krótkie podsumowanie mojego niemalże wywodu, obydwoje nie są bez winy

lapps

2011-11-01, 21:26
Velture napisał/a:

Dwa k***a cwaniaki się zebrały. Jeden duzy ,drugi mały.

Nikt po policje nie zadzwonił. Skoro był znak to mógł te duży stary dzwonić. Jak nie było to mógł ten mały młody dzwonić.



i obaj by mandaty dostali. tym bardziej jak to z tego roku jest. jak sie nie znasz na prawie i nie jestes 100% pewien, ze parowki nie beda mialy sie do czego przyczepic to lepiej nie dzwonic;P no chyba ze ktos ci auto rozbil z nie twojej winy

bartula

2011-11-01, 21:43
Nie można sobie postawić znaku samowolnie, wszystko trzeba zgłosić i najwyraźniej spółdzielnia dostała pozwolenie na umieszczenie dopisku pod znakiem zakaz wjazdu, że nie dotyczy mieszkańców i o tym przesądza adres zameldowania.
Nigdy nie słyszałem, żeby za zastawienie holowano pojazd na parking policyjny WTF?! :D , co najwyżej słyszałem o wygięciu wycieraczek ;)
Młody piczon, nie ma racji i z ch*jowym tonem do faceta wyskoczył.
A facet mógł się okazać kozak i z leszczem nie wchodzić w dyskusję tylko odjechać, niepotrzebne atrakcje. Starsi faceci strasznie się podjudzają, niepotrzebnie. Właśnie głównie w trasie chamy to faceci 40-50 lat. Młodzi na trasie zapie**alają ale rzadko cwaniakują np. hamując przed maską i zajeżdżając. Ale mniejsza z tym.

~Angel

2011-11-01, 21:44
iPoCoTaRejestracja napisał/a:

Obaj z ch*ja spadli. Nie ma czegoś takiego jak: "Parking tylko dla mieszkańców, wypie**alać!" - Coś takiego w Polskim prawie nie obowiązuje. To, że sobie jakiś ch*jek znak postawił nie oznacza, że nie może sobie parkować nie mieszkaniec.


ziembix napisał/a:

h*j z tym ile tu mieszka , jak wykupi miejsce parkingowe to bedzie jego . a za zastawianie aut jest mandacik i holowanie na policyjny parking .



A znasz pojęcie TEREN PRYWATNY?

Jeżeli parking znajduje się na terenie będącym własnością wspólnoty mieszkaniowej/spółdzielni to oni (mieszkańcy) decydują kto i na jakich zasadach może z tego parkingu korzystać (Z filmiku jasno wynika, że ten parking był oznakowany jako parking dla mieszkańców). Teren musi być odpowiednio oznakowany i muszą zostać uchwalone odpowiednie uchwały.

combo napisał/a:

bez sensu z dziada strony.



Co bez sensu?
Gościu walczy o swoje. To z jego pieniędzy opłacany jest podatek, wykonywane są remonty, sprzątanie terenu.
Jest współwłaścicielem tego terenu i dba o swoje.

combo napisał/a:

też często jak do kogoś jade (A parkingi są tylko dla mieszkańców, bo to sie ch*je osiedlowe boją czy im przypadkiem nie zabraknie gdzie zaparkować)
to i tak wjeżdzam i parkuje i mam wyj***ne. nie musze mowić czy tu mieszkam, czy może moja ciocia mieszka, do której się właśnie wprowadzam, etc.



Jeżeli nie jesteś mieszkańcem to nie masz prawa parkować na prywatnym, odpowiednio oznakowanym parkingu.

combo napisał/a:

dziadowi ch*j do tego, widać że przyj***niec, zrobiłbym mu coś z tym samochodem jakby już odszedł, żeby miał frajer nauczke.. kozaczy bo widzi że młody to suchar



Gościu powinien wezwać straż miejską jeżeli był pewien iż gówniarz nie jest mieszkańcem i nie ma prawa tam parkować. Ewentualnie zrobić kilka fotek zaparkowanego pojazdu i wysłać je do straży - mandat murowany.

Szamil Basajew

2011-11-01, 21:50
Starszy typ ma 100% racji i do tego dobrze gada a gnojek powienien dostać w zęby k***a wieśniak, co to za blachy ma? Szelów, koło cyncynopola?

carpa84

2011-11-01, 22:24
SBE 31399 - właściciel audi powinien beknąć za upublicznienie nagrania bez zgody gościa z SC. Namierzyć po rejestracji nie problem :) Ja bym do tego dodał publiczne ubliżanie człowiekowi bo wiedział że go nagrywa i specjalnie wrzucił to do sieci. Tyle w temacie ;]

xiontZ

2011-11-01, 22:33
Pirat353 napisał/a:


Aż się zalogowałem aby Ci piwo postawić



Jeszcze może laskę mu postawisz...?

Millduck napisał/a:

"Gdzie-mie-szkasz?" Na wszelki wypadek jakby kolo nie ogarnął pytania :D



I tak nie ogarnął podejrzewam :roll:

Pan Porucznik

2011-11-01, 22:48
Pener666 napisał/a:

a ja mam wyj***ne na zakaz ruchu, mam kartę inwalidy :amused:


Masz licencje inwalidy umysłowego?

slupek17

2011-11-01, 22:51
- No i co mam teraz co zrobić?
- No nie wiem, porysuj :D

KaOeNDeI

2011-11-01, 23:06
SBE... hahaha dlaczego mnie to nie dziwi.. :)

combo

2011-11-01, 23:39
Pener666 napisał/a:

(...)

no tak, u siebie nie masz takich problemów, parkujesz między studnią a oborą...

(...)

skończ bo szeleścisz ortalionowym dresem




@Pener666, ty mały ch*jku, sp***alaj z tym pojazdem, sam mieszkasz na wsi.. jak nie masz nic do powiedzenia odnośnie tematu lub odnośnie mojej wypowiedzi, to zamknij k***a dziób, a nie sapiesz ad personam, zrobiłem ci coś albo twojej starej, że na mnie jedziesz? to wypie**alaj psi batonie

dQrw10nYk0k5

2011-11-01, 23:41
Heh. Niepełnosprytne dziecko bogatego tatusia. Kupił sobie Audi, a jakaś c**a rozdarta z harmonijki go równa z błotem.
Stary cap wręcz prosi o wyj***nie mu rdzawego złoma na dach. To bym go wyj***ł. Na specjalne życzenie pyskatego.

makasa15

2011-11-01, 23:44
Nie wiem po co te spiny skoro temat juz był dawno o tym film tez