18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awantura na parkingu

Crtz • 2011-11-01, 15:50
Mógł od razu zaj***ć mu w ryj za to pyskowanie, gówniarz nie ma racji ale ciśnie twardo.

combo

2011-11-01, 17:33
bez sensu z dziada strony.. też często jak do kogoś jade (A parkingi są tylko dla mieszkańców, bo to sie ch*je osiedlowe boją czy im przypadkiem nie zabraknie gdzie zaparkować) to i tak wjeżdzam i parkuje i mam wyj***ne. nie musze mowić czy tu mieszkam, czy może moja ciocia mieszka, do której się właśnie wprowadzam, etc.

dziadowi ch*j do tego, widać że przyj***niec, zrobiłbym mu coś z tym samochodem jakby już odszedł, żeby miał frajer nauczke.. kozaczy bo widzi że młody to suchar

Pener

2011-11-01, 17:38
combo napisał/a:

bez sensu z dziada strony.. też często jak do kogoś jade (A parkingi są tylko dla mieszkańców, bo to sie ch*je osiedlowe boją czy im przypadkiem nie zabraknie gdzie zaparkować) to i tak wjeżdzam i parkuje i mam wyj***ne. nie musze mowić czy tu mieszkam, czy może moja ciocia mieszka, do której się właśnie wprowadzam, etc.


no tak, u siebie nie masz takich problemów, parkujesz między studnią a oborą...
combo napisał/a:

dziadowi ch*j do tego, widać że przyj***niec, zrobiłbym mu coś z tym samochodem jakby już odszedł, żeby miał frajer nauczke.. kozaczy bo widzi że młody to suchar


skończ bo szeleścisz ortalionowym dresem

Suun09

2011-11-01, 17:42
ja bym na miejscu starszego goscia nie wytrzymał i przyj***ł na samym początku... dziękuje :)

~Velture

2011-11-01, 17:57
rafiki napisał/a:

Hahahaha,

Na miejscu chłopaczka jeśli by tam faktycznie mieszkał, dzwoniłbym po psy. Typowi powiedziałbym żeby się j***ł, a na pytanie gdzie mieszka powiedział że w dupie i nie jest to jego sprawa. Sie k***a szeryf z teksasu znalazł. A następnym razem wykręciłbym typowi wentyle w kołach i wyj***ł w krzaki. Jak go energia roznosi i ma za dużo czasu to niech se podźwiga kółka do wulkanizatora albo na stację do kompresora.


ch*ja byś k***a zrobił e-kozaku.

Simply

2011-11-01, 18:40
a ch*j, oby go jeszcze wsadzili za rozpowszechnianie czyjegoś wizerunku bez zgody.

Jak mnie wk***iają takie mózgi -,-

ziembix

2011-11-01, 18:47
h*j z tym ile tu mieszka , jak wykupi miejsce parkingowe to bedzie jego . a za zastawianie aut jest mandacik i holowanie na policyjny parking .

Pener

2011-11-01, 18:55
ziembix napisał/a:

za zastawianie aut jest mandacik i holowanie na policyjny parking .


za niestosowanie się do znaków też jest mandat ;)

Black Snake

2011-11-01, 19:08
A wiecie co ja wam powiem? Mieszkam na osiedlu, mamy dwa parkingi. Drugie osiedle obok także ma 2 parkingi. Spróbuj zaparkować na ich parkingu to zaraz kłótnia, ale te bałwany ciągle na naszym stoją... A później się dziwią, że to luftu w oponach nie mają... A to auto na cegłach stoi...

SuperRyszard

2011-11-01, 19:37
Wypuszczenie powietrza czy rysowanie auta to frajerstwo i brak zasad.

spiepszaj_dzbanie

2011-11-01, 20:10
W sumie mógł na spokojnie zacząć, ale jak szumiał to ma peszek.
SuperRyszard napisał/a:

Wypuszczenie powietrza czy rysowanie auta to frajerstwo i brak zasad.


Dokładnie, lepiej przestawić pojazd tak żeby mandat był.

Feragas

2011-11-01, 20:17
Miałem kiedyś podobna sytuacje tylko że koleś zastawił mnie czinkusiem, wtedy porwalem paru przechodniów zeby pomogli mi ruszyć samochód sąsiada bo mnie zastawił i pomogli:)

iPoCoTaRejestracja

2011-11-01, 20:47
Obaj z ch*ja spadli. Nie ma czegoś takiego jak: "Parking tylko dla mieszkańców, wypie**alać!" - Coś takiego w Polskim prawie nie obowiązuje. To, że sobie jakiś ch*jek znak postawił nie oznacza, że nie może sobie parkować nie mieszkaniec.

Pirat353

2011-11-01, 20:53
franekk napisał/a:

@up
od kiedy za głupotę można dostać kartę inwalidzką? :roll:


Aż się zalogowałem aby Ci piwo postawić

Kamizyo

2011-11-01, 20:56
@ iPoCoTaRejestracja

No akurat nie masz racji, bo jest cos takiego jak parking tylko dla mieszkańców.



Po drugie nie wiem co się starego czepiacie, skoro jasno powiedział, że nie robiłby problemów, gdyby go poprosił, a nie z ryjem zaczał i sie panoszy.

.:...........:.

2011-11-01, 21:00
Pirat353 napisał/a:

Aż się zalogowałem aby Ci piwo postawić



Jasny ch*j! :shock: Cóż za poświęcenie.