18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem na Kołymę odc. 41- amfibia

pi...........ja • 2016-03-21, 17:27
Wiem, że nowa seria to już sprzedajna medialna katastrofa, ale stara wciąż trwa i oto wreszcie odcinek z "amfibią" :-) Ten warto obejrzeć. Gdyby to w jakimś Discovery było, to byłoby jasne że ustawione :-)

Kiper_lp

2016-03-22, 08:46
z tego co oglądam to dojechać na tą Kołymę dojechał a nawet kawałek dalej a teraz to już wraca. typ ma zajebistą zajawkę, robi to co kocha i ogarnął przy okazji jak może zarabiać na tym hajs więc o co chodzi? jakby kolega pojechał na kretę i zrobił miliard zdjęć hotelu i okolic to jeden z drugim by oglądali 3 godziny z zafascynowaniem jaka to wyprawa życia była... koleś pokazuje życie prawdziwych ruskich gdzieś na wypiździejewie to co ma zrobić k***a 5 odcinków po 10 minut? jak siedzi tam 3 miesiące czy więcej nawet to chyba ma akurat co pokazywać. "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y".

rudocosta

2016-03-22, 10:09
pietras_ja,
Cytat:

Wiem, że nowa seria to już sprzedajna medialna katastrofa



No pewnie k***a, bo pojawił się emblemat firemki od spec-sprzętu, więc wylewamy wiadro gówna, które mamy pod krzesłem... Już widzę jak każdy chętnie wybrałby się w taką wyprawę wyłącznie za własny hajs - to nie jest tylko te 200zł jakie pada w intro. Do tego dochodzi ubezpieczenie, wizy, sprzęt i do cholery, życie. Spróbuj spełniać swoją pasję, dajmy na to zasilanie sadolowego forum, bez opłacania kabla od internetu...

ho...........zo

2016-03-22, 10:30
@motogdynia: ja nienawidzę tego człowieka i jego programu od samego początku. Powinien przestać nagrywać takie żałosne gówno.

Nerd

2016-03-22, 10:44
odcinek bardzo fajny ;)

SKR

2016-03-22, 10:47
Kiedyś w podobnym stanie jeździliśmy po Popradzie :) naszczęście zalewało tylko kopułke i jak wyschła to jechaliśmy dalej i tak po 2-3m :) Od razu po tym filmie banan na ryju bo fajnie sobie przypomnieć stare akcje :) Wiem, wiem,
nie jestem sadolem bo gdzieś/coś w życiu byłem/ widziałem ale jestem zalogowany i piwo leci

ojcieckogut

2016-03-22, 11:31


"czy musiało do tego dojść? najwidoczniej musiało, skoro doszło" - hehe

lubię jego serie. oczywiście - czasami odcinki stają się przydługie, ale trudno w tak długiej serii tego uniknąć.

nie lubicie - nie oglądajcie.
na youtubie jest dużo materiału, każdy znajdzie coś dla siebie.

Sztrucla

2016-03-22, 11:44
Wszystko spoko tylko ten koleś naprawdę tak wk***ia swoim sposobem gadania i tym półruskim pie**oleniem, że masakra pewnie znajomi w PL maja w niego wyj***ne bo jest przemądrzałym lamusem pie**olonym

unseen_89

2016-03-22, 12:25
Pozdrowienia z Polszy.

maniaxzg

2016-03-22, 12:58
MotoGdynia napisał/a:

Dobra hejterzy k***a, a gdzie wy byliście ?
Ból dupska że siedzicie przed kompem całe życie, a życiowe wyzwanie to wypić litra na trzech.


A co to ma k***a do rzeczy? Że musiałbyś przebyć pół Rosji żeby móc się wypowiedzieć na temat jego contentu? Tak samo jakby ktoś powiedział "Ale masz brzydką mordę", zaś druga osoba odpowiedziałaby "A Ty za to piękny jesteś" Jedno nie wyklucza drugiego, k***a ludzie kiedy się tego nauczycie... Nie trzeba być piekarzem żeby wiedzieć, że chleb jest ch*jowy. Komuś się podoba, komuś się nie podoba, są sympatie i antypatie, tak więc nazywanie jakiejkolwiek krytyki (konstruktywnej czy też nie) hejtem mija się z celem tym bardziej, gdy przytacza się logicznie niepoprawne argumenty, które w dużej mierze mają na celu spompowanie sobie penisa i poczucia wyższości nad daną osobą/grupą.

Pała z logiki :roll:

HooliganRR

2016-03-22, 18:10
Te ruskie to poj***ne są :D

InnyName

2016-03-22, 22:33
maniaxzg napisał/a:


A co to ma k***a do rzeczy? Że musiałbyś przebyć pół Rosji żeby móc się wypowiedzieć na temat jego contentu? Tak samo jakby ktoś powiedział "Ale masz brzydką mordę", zaś druga osoba odpowiedziałaby "A Ty za to piękny jesteś" Jedno nie wyklucza drugiego, k***a ludzie kiedy się tego nauczycie... Nie trzeba być piekarzem żeby wiedzieć, że chleb jest ch*jowy. Komuś się podoba, komuś się nie podoba, są sympatie i antypatie, tak więc nazywanie jakiejkolwiek krytyki (konstruktywnej czy też nie) hejtem mija się z celem tym bardziej, gdy przytacza się logicznie niepoprawne argumenty, które w dużej mierze mają na celu spompowanie sobie penisa i poczucia wyższości nad daną osobą/grupą.

Pała z logiki :roll:



Jak się k***a komuś nie podoba to niech k***a do ch*ja w to nie wchodzi. Co jest powtarzane tu non-stop, czy to takie trudne zrozumieć? No ale stado baranów nie myśli, stado baranów idzie za innym baranem.
Mi się nie podoba jakiś tam Pan Wszywka czy kto to tam jest to nie wchodzę do tematu z jego filmami żeby pie**olic o jakie to nudne, o jak się sprzedal.
Tez wpie**alasz żarcie które Ci nie smakuje mimo ze nikt Ci nie każę?

Szóstka z bycia baranem na poczatku stada.