18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Automatyczna śmieciarka

~LegendarnyZiom • 2013-10-01, 14:49
Bardzo dobry patent, śmieciarze będą mieli teraz mniej roboty. :trollencjusz:


zwirz13

2013-10-01, 15:04
hłe hłe hłe , dawno się tak nie uśmiałem

plus piwko za porządek na ulicy :D

Pater patriae

2013-10-01, 15:08
W ciągu kilku lat to dopracują i geniusze po europeistyce stracą kolejne potencjalne źródło zatrudnienia. :-D
Chociaż w sumie nie wiem, czy tych debili by przyjęli na śmieciarkę, bo trochę jednak za trudne to dla nich chyba...

BongMan

2013-10-01, 15:19
Robiłem na śmieciarce w Holandii, zajebista robota. Jedziesz sobie na tyle śmieciarki (tzw. skrzydłowy na śmieciarce), słońce świeci, wiaterek wieje, podziwiasz okolicę. Podjeżdżasz, podpinasz kubeł, drugi gość naciska przycisk (jest dwóch: załadunkowy i operator), potem odstawiasz kubeł na miejsce i dalej jedziesz. Do tego nie zbieraliśmy zwykłych śmieci, tylko makulaturę, więc nic nawet nie śmierdziało. I to piękne uczucie, że wykonując taką robotę tam, zarabiasz więcej niż w Polsce nauczyciel czy policjant :D

Amraith

2013-10-01, 15:20
@BongMan
A czego Ty w życiu nie robiłeś? Co chwila nowe historie.

TRQPL

2013-10-01, 15:29
bo porządek musi być i ch*j

lasyk

2013-10-01, 16:08
BongMan - Człowiek, który w życiu widział wszystko, robił wszystko, zna się na wszystkim a jeszcze k***a ani jednego dobrego kawału nie opowiedział.

Qardius

2013-10-01, 16:15
BongMan człowiek renesansu :D

krystiann90

2013-10-01, 16:24
mógł sie tak nie popisywać :D

krzysztof48

2013-10-01, 16:41
ja marze aby pracowac w okolicy na smieciarce szkoda ze nie urodzilem sie w tej rodzinnej firmie zarabial bym z 3500 : :) wiec nie juz sie nie smieje z tego zawodu

papiez

2013-10-01, 16:45
niech w końcu opróżnią te kontenery z cyganami.

WidziszINieGrzmisz

2013-10-01, 16:53
Ludzie sa zjeby. Nie wiem co to ma byc to FR, ale raczej nie ma oznaczac Francji. Kosze wygladaja identycznie jak te w USA wydawane przez miasto. Te smieciarki sa tylko do szkla/plastiku gdzie nic nie moze byc pozlepiane by wlasnie takie kwatki nie wynikly. Wlasciciel domu napchal jakiegos gowna zamiast butelek to ma.

donwasyle

2013-10-01, 17:45
Rano jak śmieciary jeżdżą to i tak zwykle ludzie już w pracy siedzą, więc jak będzie syf na chodniku to pójdzie na konto gimbazy. ;)

Małg0rzata

2013-10-01, 18:12
Pater patriae napisał/a:

W ciągu kilku lat to dopracują i geniusze po europeistyce stracą kolejne potencjalne źródło zatrudnienia. :-D
Chociaż w sumie nie wiem, czy tych debili by przyjęli na śmieciarkę, bo trochę jednak za trudne to dla nich chyba...




Ta, "być geniuszem", to przemierzyć drogę rozwoju intelektualnego zgodną ze światopoglądem jakiegoś fanatycznego patrioty... Puknij się w głowę, później wyrzeknij się pogardy - nie jeden może się zaśmiać nad twoim losem, twoimi przemyśleniami...

PS
Orwell był lewakiem, ty - o czym świadczy przede wszystkim nick, w drugiej kolejności "zdjęcie"-podobizna mędrca przeszłych, polskich czasów - zaś jesteś 'prawdziwym polskim patriotą'. Czy przypadkiem nie jest nietaktowne 'używanie go' w twoim wypadku?