18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Automatyczna śmieciarka

~LegendarnyZiom • 2013-10-01, 14:49
Bardzo dobry patent, śmieciarze będą mieli teraz mniej roboty. :trollencjusz:


Amraith

2013-10-01, 18:26
Małg0rzata napisał/a:




Ta, "być geniuszem", to przemierzyć drogę rozwoju intelektualnego zgodną ze światopoglądem jakiegoś fanatycznego patrioty... Puknij się w głowę, później wyrzeknij się pogardy - nie jeden może się zaśmiać nad twoim losem, twoimi przemyśleniami...

PS
Orwell był lewakiem, ty - o czym świadczy przede wszystkim nick, w drugiej kolejności "zdjęcie"-podobizna mędrca przeszłych, polskich czasów - zaś jesteś 'prawdziwym polskim patriotą'. Czy przypadkiem nie jest nietaktowne 'używanie go' w twoim wypadku?



Chyba wiem co studiowałaś :idzwch*j:

Kremil

2013-10-01, 19:05
BongMan napisał/a:

Robiłem na śmieciarce w Holandii, zajebista robota. Jedziesz sobie na tyle śmieciarki (tzw. skrzydłowy na śmieciarce), słońce świeci, wiaterek wieje, podziwiasz okolicę. Podjeżdżasz, podpinasz kubeł, drugi gość naciska przycisk (jest dwóch: załadunkowy i operator), potem odstawiasz kubeł na miejsce i dalej jedziesz. Do tego nie zbieraliśmy zwykłych śmieci, tylko makulaturę, więc nic nawet nie śmierdziało. I to piękne uczucie, że wykonując taką robotę tam, zarabiasz więcej niż w Polsce nauczyciel czy policjant :D



skrzydłowy ? jaki k***a skrzydłowy ! JATAMAN

SuchyX

2013-10-01, 20:34
Skąd ten ch*j się wziął BongMan ??

Małg0rzata

2013-10-01, 21:02
Amraith napisał/a:



Chyba wiem co studiowałaś :idzwch*j:



Nie wiesz. Co więcej - ja nadal studiuję.

djpolb

2013-10-01, 21:32
Ale operator wysiadł posprzątać. Nasi mieli by to w ch*ju.

icek Berg

2013-10-01, 21:59
Bongman jeździł s40

MoRs134

2013-10-01, 22:27
To było tak :anegdotka: Logo sadola sam dodałem

Voit

2013-10-02, 00:30
Też mocne :D

Kremil

2013-10-02, 19:37
Małg0rzata napisał/a:



Nie wiesz. Co więcej - ja nadal studiuję.




wyższą szkołę zarządzania polem namiotowym ?

I2ufu5

2013-10-02, 21:35
stwierdził Wiesiek - 'A pie**ole taką robotę' - rozrzucając śmieci właścicielowi po podwórzu : D

polibuman90

2013-10-02, 22:53
BongMan napisał/a:

Robiłem na śmieciarce w Holandii, zajebista robota. Jedziesz sobie na tyle śmieciarki (tzw. skrzydłowy na śmieciarce), słońce świeci, wiaterek wieje, podziwiasz okolicę. Podjeżdżasz, podpinasz kubeł, drugi gość naciska przycisk (jest dwóch: załadunkowy i operator), potem odstawiasz kubeł na miejsce i dalej jedziesz. Do tego nie zbieraliśmy zwykłych śmieci, tylko makulaturę, więc nic nawet nie śmierdziało. I to piękne uczucie, że wykonując taką robotę tam, zarabiasz więcej niż w Polsce nauczyciel czy policjant :D


Niemal każdy normalny czlowiek zarabia więcej niż nauczyciel :D

Małg0rzata

2013-10-03, 00:35
polibuman90 napisał/a:


Niemal każdy normalny czlowiek zarabia więcej niż nauczyciel :D




Dobry nauczyciel w dobrej szkole i piątkę wyciąga.

Kremil napisał/a:




wyższą szkołę zarządzania polem namiotowym ?



Przyznałabym się bez wstydu gdybym faktycznie studiowała podobny kierunek. Ja nie jestem skazana na zostanie urzędasem (forma żeńska jakoś nie brzmi :) ), więc i studia mogę wybrać sobie takie, by mnie interesowały. Błąd ludzi twojego pokroju tkwi w niedostrzeżeniu prostej zależności - i dobry politolog, chemik, matematyk, filozof czy fizyk, słowem ktoś, kto ukończył "nieprzyszłościowy" kierunek, osiągnie więcej, niż ch*jowy lekarz, budowniczy czy informatyk. Pogódź się z tym niedorajdo.