18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobus z czarnej dzielnicy

Nejm • 2012-12-08, 18:30
Pewna czarna kobieta w akcie desperacji pomyliła
( biały :szczerbaty: )iPhone z bananem co poniosło za sobą falę wielu kontrowersji.



Jak to juz podsumowalem na You Tube.

White Power to niggers, greetings to black people. :hitler:

Rothing

2012-12-11, 20:28
Musiała się przytrzymać żeby go kopnąć w twarz, czyli przy dawaniu gimnasytki się nie nauczą. :>

samii123

2012-12-11, 22:26
I jak tu k***a nie być rasistą.

Atoco

2012-12-12, 01:51
Biali zrobili źle... k***a bardzo źle... Wszystko zaczęło się od niewolnictwa, przywozili ich masowo z czarnego lądu, robili z nich niewolników, aż w końcu postanowili zrobić z nich wolnych ludzi... Spoko wszystko fajnie, chęci mieli dobre bo to w końcu ludzie, mniej rozwinięci społecznie i cywilizacyjnie(jako rasa wywodząca się z afryki) ale ludzie. Tylko dlaczego ich k***a z powrotem nie wywieźli na czarny ląd żeby nikogo nie wk***iali swoją mentalnością i dzikością, i tym jacy to oni nie są pokrzywdzeni przez białych. Teraz tylko żerują na cywilizacji zbudowanej przez białych i uważają się za mieszkańców naszych ziem. Ech k***a

Krówka

2012-12-12, 09:25
Ja to bym tej k***ie czarnej wypie**olił... dla mnie to nie kobieta tylko pie**olona dzic wypuszczona z dziczu... wiesza się i napie**ala... ale nie to jest najbardziej wk***iające, tylko kłótnie takich poj***nych czarnych kurew, które wyzywają się na całą p*zde...

okar19

2012-12-13, 03:20
Jeździłem sobie wczoraj nowojorskim autobusem :)
Nie to jak u nas, że kolejka przy kupnie biletu u kierowcy, sam wrzucasz pieniądze, automatycznie liczy i gitara , lub wkładasz kartę od metra i kasuje ci ;]