18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Australijski nożownik

T3RMINATOR • 2024-04-13, 15:06
Australijska policja podała, że ​​pięć osób zginęło w masowym ataku nożownika w ruchliwym centrum handlowym w Sydney. Policja została wezwana do Westfield Bondi Junction w sobotnie popołudnie czasu lokalnego po doniesieniach o wielu ranionych nożem osobach.


majeńka

2024-04-13, 15:22
Ale na filmie jest aftermatch a nie sama akcja. Nie można poszukać i zapostować czegoś wartego postowania? Oczywiście na CNNie czy Łonecie będzie tylko coś takiego, ale nie wierzę aby nikt mający dostęp do monitoringu gdzieś na jakimś Srik-toku dla e-kuśki nie zapostował. Będzie pionowe i nagrywane telefonem z telefonu, ale na pewno gdzieś jest.

Dyngus

2024-04-13, 15:35
majeńka napisał/a:

Ale na filmie jest aftermatch a nie sama akcja. Nie można poszukać i zapostować czegoś wartego postowania? Oczywiście na CNNie czy Łonecie będzie tylko coś takiego, ale nie wierzę aby nikt mający dostęp do monitoringu gdzieś na jakimś Srik-toku dla e-kuśki nie zapostował. Będzie pionowe i nagrywane telefonem z telefonu, ale na pewno gdzieś jest.



szybciej sama/sam byś to znalazła niż napisała tą teorię gdzie to może być.

Janko

2024-04-13, 15:43
Pani PolicajKa zrobiła porządek według opisów internetowych

Pani PolicajKa zrobiła porządek według opisów internetowych
I odj***ła kurewskiego CiapaKa

wojtekpwse

2024-04-13, 15:46
j***ć te galerie dla niedorozwiniętych botów.

Wombat212

2024-04-13, 16:18
Czy to ciapaty? Po zachowaniu wysoce prawdopodobne

bleblebator1

2024-04-13, 16:26
Wombat212 napisał/a:

Czy to ciapaty? Po zachowaniu wysoce prawdopodobne



marokaniec albo podobne guano

Heliar

2024-04-13, 16:27
Typowa bródka kozojebcy

garota

2024-04-13, 16:43
Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.

tatko

2024-04-13, 16:43
Brawa dla tej Pani!

~_Yarko_

2024-04-13, 16:48



SkoPio1

2024-04-13, 17:31
„w masowym ataku nożownika”

Jak bardzo masowy był ten nożownik?
;-)

mazga50

2024-04-13, 18:43
SkoPio1 napisał/a:

„w masowym ataku nożownika”
Jak bardzo masowy był ten nożownik?



Masowy był atak, nie nożownik. Gdyby było inaczej to zdanie powinno brzmieć "...W ataku masowego (raczej masywnego) nożownika...".

Zapewne piaskowa małpa obrażona na zachodnią cywilizację?

garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.



Bo to antypolskie ku*asy, niektóre nawet obrzezane. Tusek to opcja niemiecka, ledwie mu już pięty wystają ze szwabskiej dupy. Całe bez wyjątku lewiszcza to żydki. A kto teraz dorwał się do koryta? Połączcie kropki, dlaczego żydowskie ścierwa chcą zalać Europę agresywnym gównem i zniszczyć naszą cywilizację?

Budrys2000

2024-04-13, 18:48
garota napisał/a:

Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.



Ciekawy nick w kontekście tego co piszesz

Siriuz

2024-04-13, 18:49
Australia. Wiedząc jak kurewski mają rząd to zaczynam się zastanawiać czym oni teraz będą smarować masło.