18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Australijski nożownik

T3RMINATOR • 2024-04-13, 15:06
Australijska policja podała, że ​​pięć osób zginęło w masowym ataku nożownika w ruchliwym centrum handlowym w Sydney. Policja została wezwana do Westfield Bondi Junction w sobotnie popołudnie czasu lokalnego po doniesieniach o wielu ranionych nożem osobach.


elim

2024-04-14, 14:50
takisobie2 napisał/a:

Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii, bo jak to okreslił miał zły dzień.



to było 7 lat temu, 9 osób ranił nożem, jedna z nich zmarła w skutek odniesionych ran. Sprawca chory psychicznie.

koolowsky

2024-04-14, 20:40
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.



XD

Adrianadernew

2024-04-15, 09:53
Czy ta policjantka w 5 sekundzie rozpoczyna resuscytacje - uciskanie na jelita? :roll: :-?

francuz5555

2024-04-15, 16:18
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpie**oli to go zajebię.



Nie chcę cię martwić, ale na gościa na dobrych prochach , gaz działa zadziwiająco słabo .

T3RMINATOR

2024-04-19, 12:30
Macie dodatkowe nagrania ze środka