18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ti...........ch

2018-01-30, 20:00
zielak300 aka Marik1234 napisał/a:

Przecież holokaust nie mógł wypalić bez pomocy ludzi na miejscu, czyli Polaków. Niemieckich żołnierzy w okupowanej Polsce było zaledwie kilka dziesiąt tysięcy. Nie bez powodu wszystkie obozy śmierci ulokowane były w Polsce.



Były ulokowane na okupowanym terytorium Polski czyli w Generalnym Gubernatorstwie i na ziemiach Rzeczypospolitej włączonych do Rzeszy. Tak to wygląda formalnie.

Po drugie. Tak Polacy zabijali Żydów... Największe pogromy miały miejsce po czerwcu 1941 roku na terenach zajmowanych w latach 1939-1941 przez Sowiety. Jednak największe ze wszystkich pogromów miały miejsce na terytorium państwa Litewskiego. Jednak podstawowa różnica jest taka, że nie był to sterowany państwowo terror i eksterminacja - pogrom jakich wiele było w poprzednich wiekach jednak nie ma się tu czym szczycić i jest to hańbiące. Ludzie ci chcieli zemścić się za współpracę Żydów z Sowietami na początku okupacji. Potem Sowieci wywozili na wschód Żydów tak samo jak Polaków, Litwinów, Łotyszy, Estończyków, Rumunów... ale zadra i chęć odwetu została. Ogólnie historia nie jest czarno-biała i Żydzi też dali się poznać reszcie swoich "braci w wierze" np. Tewje Bielski. Jest to paskudny okres w historii świata, zwłaszcza od 1937 do 1945 roku, gdzie nie było dobrych i złych. Wszyscy byli źli i wszyscy popełniali mniejsze lub większe zbrodnie. Czynnikiem wyjściowych z dzisiejszej perspektywy jest raczej to, kto tę wojnę przegrał i kto ją wygrał, w imię zasady "zwycięzców nikt nie sądzi"[/b]

poligon6

2018-01-30, 20:07
"Jesteście upośledzeni jeżeli myślicie że ktoś będzie ścigał jakies pojedyncze komentarze w internecie ^^
Nowa ustawa odnosi sie do masowych publikacji, jak np prasa."

Zależy ile osób przeczytalo danego posta, to akurat idzie sprawdzić na sadisticu, oj bedzie topienie czerwonych trolli.

TB303

2018-01-30, 20:09
@Tilg_die_Schmach
Cytat:

zielak300 aka Marik1234


Haha :krejzi:

Piotru70

2018-01-30, 21:45
zielak300 napisał/a:

Przecież holokaust nie mógł wypalić bez pomocy ludzi na miejscu, czyli Polaków. Niemieckich żołnierzy w okupowanej Polsce było zaledwie kilka dziesiąt tysięcy. Nie bez powodu wszystkie obozy śmierci ulokowane były w Polsce.


Aby zebrać cały pociąg nieuzbrojonych obywateli wystarczyła jedna ciężarówka może dwie liczące 20 +/- żołnierzy, pociąg, maszynista, +/- 1 może 2 karabiny maszynowe na wagon aby nikt nie sp***olił, łańcuchy i kłódki aby zamknąć wagon na czas podróży. Na miejscu aby zabezpieczyć teren wystarczy 30 żołnierzy z karabinami na wieżyczkach i w patrolu plus jakieś psy. Łącznie wystarczy około 100 może z 200 osób od obsługi całego obozu, plus tych 20 do łapanek. Tak wiec nie trzeba być geniuszem zbrodni aby przeprowadzić holocaust na cywilach którzy się nie bronili i byli rozbrojeni. A ci którzy służyli w obozach pod groźbą śmierci to nie robili tego raczej z własnej woli ale pod presją przetrwania tj/ przeżycia i głodu. Żyd który wywoził zwłoki z gazowni do mogiły nie robił tego odpłatnie lecz miał gwarancję przeżycia. Jak widać honor nie jest czymś za co zawsze warto umierać. Nie bronię całego narodu żydowskiego czy polskiego, bo w tej kwestii winnymi byli tylko Naziści, a w momencie kiedy został przeprowadzany holocaust ludzie którzy dla nich pracowali byli po prostu ludźmi którzy dostosowali si do obecnych realiów. Tak samo jest w przypadku żołnierzy na froncie, nie ważne która ze stron jest winna wojny, żołnierze na froncie nie mogą być osądzani za korupcję i wpływy polityków czy szlachty.

magicrodek123

2018-01-30, 21:49
Velture napisał/a:


Tak ciebie nie znoszę j***ny trollu co zapie**alasz na zmywaku w anglii, że zgłaszam to na policję.

Nie robię sobie jaj. Poświęciłem swój czas, pojechałem na policję, dałem im linka i zgłosiłem ciebie za "polskie obozy zagłady".

Taki ze mnie j***ny ku*as i konfident. Jakby to napisał ktokolwiek inny to miałbym wyj***ne ale mam nadzieję, że ciebie namierzą w UK.

k***a dlaczego tacy jak ty zużywają tlen...




O karwa ale karmisz trolla :D . w sumie ten laoloa czy jak mu tam k***a jest to jeden z lepszych trolli bo nie pisze takich oczywistych pierdół a wam dupa pęka tak bardzo, że aż mi się ryj cieszy haha :D

Piotru70

2018-01-30, 21:53
magicrodek123 napisał/a:




O karwa ale karmisz trolla :D . w sumie ten laoloa czy jak mu tam k***a jest to jeden z lepszych trolli bo nie pisze takich oczywistych pierdół a wam dupa pęka tak bardzo, że aż mi się ryj cieszy haha :D



Nikomu dupa nie pęka, po prostu frajera z miejsca się wyjaśnia. Ile razy gdzieś w klubie łaził cwaniaczek, napinał się i prowokował, aż któryś z miejsca takiego uspokaja i wyciąga się ich na noszach.

Loaloa

2018-01-30, 22:02
@up
Ło kurna. Jest i napinacz z wiejskiej dyskoteki. Teraz to już naprawdę mam przej***ne.

kenzol

2018-01-30, 22:17
Nie karmić trolli

werther

2018-01-30, 22:50
zielak300 napisał/a:

Przecież holokaust nie mógł wypalić bez pomocy ludzi na miejscu, czyli Polaków. Niemieckich żołnierzy w okupowanej Polsce było zaledwie kilka dziesiąt tysięcy. Nie bez powodu wszystkie obozy śmierci ulokowane były w Polsce.



Jesteś imbecylem, nie potrafisz poprawnie napisać liczebnika i gówno wiesz.
A to jest mapa niemieckich obozów śmierci (kolor czarny) i gett (kolor szary).

Seksiaczek

2018-01-30, 22:51
A mnie zastanawia dlaczego tak bardzo niektórym środowiskom (szczególnie zagranicznym) tak bardzo zależy na uj***niu Polski w gównie.pie**olenie o Jedwabnem jest rzeczą powszechną,ale o np wzorowym kolaborowaniu z bagietami i wysłaniu grzecznie kilkadziesiąt tysięcy żydów przez ich koleje prosto do piecyka jakoś nikt się nie rozpisuje.Ciekawe kiedy podludzie przeczytają coś o polskich dywizjach ss. Znowu będziemy musieli tym idiotom przedstawiać fakty historyczne,w które pewnie i tak nie uwierzą :/

awatarjaremy

2018-01-30, 22:53
Loaloa napisał/a:



Ciiiii... po co psujesz "misję" zj***nemu liskowi i jego kompanom? Niech się poczują potrzebni nowej pisiej polandii, która wstała z kolan i pręży muskuły.



Filmy przyrodnicze uczą że jak ktoś z imieniem kończącym się na literę "a" wstaje z kolan, to tylko po to żeby się wypiąć.

Kolega mówił :/

werther

2018-01-30, 23:17
Seksiaczek napisał/a:

A mnie zastanawia dlaczego tak bardzo niektórym środowiskom (szczególnie zagranicznym) tak bardzo zależy na uj***niu Polski w gównie.pie**olenie o Jedwabnem jest rzeczą powszechną,ale o np wzorowym kolaborowaniu z bagietami i wysłaniu grzecznie kilkadziesiąt tysięcy żydów przez ich koleje prosto do piecyka jakoś nikt się nie rozpisuje.Ciekawe kiedy podludzie przeczytają coś o polskich dywizjach ss. Znowu będziemy musieli tym idiotom przedstawiać fakty historyczne,w które pewnie i tak nie uwierzą :/



Czemu? A temu. Kto głośniej skamle ten bardziej umoczony

Cara_Al_Sol

2018-01-30, 23:35

P.S. To tylko żart. Nie obrażać się.
Szalom!

Profx5015

2018-01-30, 23:38
@Loaloa skończysz na tym portalu jak JezusChrystus, oby jak najszybciej

timmy77

2018-01-31, 00:19
Seksiaczek napisał/a:

A mnie zastanawia dlaczego tak bardzo niektórym środowiskom (szczególnie zagranicznym) tak bardzo zależy na uj***niu Polski w gównie.pie**olenie o Jedwabnem jest rzeczą powszechną,ale o np wzorowym kolaborowaniu z bagietami i wysłaniu grzecznie kilkadziesiąt tysięcy żydów przez ich koleje prosto do piecyka jakoś nikt się nie rozpisuje.Ciekawe kiedy podludzie przeczytają coś o polskich dywizjach ss. Znowu będziemy musieli tym idiotom przedstawiać fakty historyczne,w które pewnie i tak nie uwierzą :/



Bo biorąc pod uwagę to jak bardzo mają te kraje teraz przej***ne z ciapatymi, to chcą pokazać Polskę w jak najgorszym świetle (każdy wie, że co najmniej 80% społeczeństwa to ułomne lemingi podążające za mediami), by swoje przyjmowanie tak zwanych uchodźców usprawiedliwić przed swoimi wyborcami.

Wolą pokazać Polskę w świetle ksenofobicznych i zaściankowych "murzynów", niż przyznać się do błędów i stwierdzić, że przyjęły zamiast uchodżców w postaci dzieci i biednych matek to młodych byczków w myśli teraźniejszej krucjaty muzułmańskiej, która pierwsze miejsce miała za czasów VIII wieku... Wtedy zostali odparci, teraz jednak nie jest już to możliwe, więc w myśl zasady jak my już przej***liśmy sprawę to dojebmy temu, który jeszcze się trzyma.