18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

głest

2018-01-30, 16:32
poligon6 napisał/a:

"Twoje i browarujących Twoje wpisy "kolegów") wrzuty na forach wiedz, że nie jesteś sam... A na pewno nie jesteś anonimowy..."

Grozisz mi czy, chcesz się na randkę umówic?



Kochany jesteś... Ale nie w moim typie... :-P

poligon6

2018-01-30, 16:36
"Kochany jesteś... Ale nie w moim typie... :-P "

To proponuje Abraxusa, po wszystkim mozecie sobie pogawędzić. Sam tu przyznał że latajacy odbyt mu nie przeszkadza.
Ewentualnie loaloa, ale on leci na tych z ONR-u.

TB303

2018-01-30, 16:38
poligon6 napisał/a:

Ewentualnie loaloa, ale on leci na tych z ONR-u.


Może co najwyżej pomarzyć, bo oni lecą wyłącznie na członków własnej organizacji... oczywiście tej samej płci, bo to kryptopedały :amused:

Piotru70

2018-01-30, 16:38
Loaloa napisał/a:



Ciiiii... po co psujesz "misję" zj***nemu liskowi i jego kompanom? Niech się poczują potrzebni nowej pisiej polandii, która wstała z kolan i pręży muskuły.



Ale ja nie lubię PiSu... Pudło! Strzelaj dalej tęczowy misiu!

głest

2018-01-30, 16:39
poligon6 napisał/a:


Ewentualnie loaloa, ale on leci na tych z ONR-u.



No to chyba Wam blisko do siebie... :amused:

poligon6

2018-01-30, 16:43
Niestety nie zadaje sie z socjalistami czy to brunatnymi, czerwonymi czy rózowymi

głest

2018-01-30, 16:50
poligon6 napisał/a:

Niestety nie zadaje sie z socjalistami czy to brunatnymi, czerwonymi czy rózowymi



No to - wbrew pozorom - jesteśmy po tej samej stronie barykady. Ale przyjaciółmi nie zostaniemy :piwo:

SirMajkel

2018-01-30, 18:31
ludzie ze wszystkiego muszą kręcić dym. Religia, nie lubi się tych czy tamtych. Rasy, nie lubi się ludzi takiego koloru lub takiego. Poglądy polityczne, upodobania sexualne, ulubiona zupa no wszystko, ludzie sami się dzielą i walczą o pierdoły a ci na rządowych stołkach cieszą się bo dosiedzą przy korycie do emerytury i nikt ich nigdy z niczego nie rozliczy bo ludzie cały czas się tu między sobą tłuką. Wystarczą jakieś głupkowate prowokacje, żeby Sebixy zaraz się zaperzyły.

Filogyna

2018-01-30, 18:33
Piotru70 napisał/a:



Ale ja nie lubię PiSu... Pudło! Strzelaj dalej tęczowy misiu!



Oho, patola już się licytuje się na nazwy organizacji politycznych :krejzi:

_R...........s_

2018-01-30, 18:43

Sadol nigdy nie zawodzi. Taki ch*jowy i nudny temat, a komentarza nadrabiają, tyle gówna, bólu i rzygowin naraz.

zielak300

2018-01-30, 18:57
Przecież holokaust nie mógł wypalić bez pomocy ludzi na miejscu, czyli Polaków. Niemieckich żołnierzy w okupowanej Polsce było zaledwie kilka dziesiąt tysięcy. Nie bez powodu wszystkie obozy śmierci ulokowane były w Polsce.

El_Macias

2018-01-30, 19:21
Za gnojenie sami wiecie kogo zimne piwo Velture

Pawlogen

2018-01-30, 19:56
Śmichy chichy, ale jak to prawda co Velture pisze, to laola p*zdusiu masz przej***ne, ja tam bym się nie śmiał, wystarczy jeszcze liścik do Mr. Ziobry i k***a sprawa rozpatrzona w trybie pilnym, nawet turas ci nie pomoże co mu codziennie rowa liżesz na śniadanko. No chyba że jesteś niepełnoletni to mama ci net będzie musiała odłączyć, jednak po twoich wpisach widać że tak nie jest....Co zatem mnie bardzo cieszy....

Nawet k***a nie Wiesz jak Bardzooooooo....

Lee225

2018-01-30, 19:59
I się k***a wydało kto tu jest "RUDY".

zielak300

2018-01-30, 20:00
Jesteście upośledzeni jeżeli myślicie że ktoś będzie ścigał jakies pojedyncze komentarze w internecie ^^
Nowa ustawa odnosi sie do masowych publikacji, jak np prasa.