18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi RS3

CrazyChocolate • 2013-03-11, 17:47
Wsysa zupkę jak szalona

de...........nt

2013-03-13, 09:52
Po dłuższej analizie filmiku, potwierdzam, że to fake na 100 %.
Bawiłem się trochę swego czasu w wyścigi na 1/4 mili, więc do nich się odniosę.

Otóz:

Start filmiku - 2 sekunda filmu. Przebieg dzienny 237,1
Szacunkowe przebycie dystansu 400 metrów - 18 sekunda filmu - przebieg dzienny 237,5 km
Czas przebycia dystansu 400m (ok 1/4 mili) - około 16 sekund.
Śmiech na sali. Takie czasy robi A3 TDI 170KM.
Prędkość w 18 sekundzie filmu (po przebyciu 1/4 mili) - 255-260 km/h.
Auta robiące około 10 sekund na "ćwiartkę" mają prędkość końcową niewiele ponad 200 km/h.

Fejk jak ch*j.

Kaciaj

2013-03-13, 14:10
deliriumpermanent napisał/a:


torsen - permanentny napęd na dwie osie - zazwyczaj w stałym stosunku - często np 60 % mocy na przód, 40 mocy na tył.



ależ bzdury wypisujesz. Najczęściej jest to 50-50 ....w sytuacji krytycznej przedstawia to się następująco 25:75/75:25.

A haldex ... jest dobry na wprost, dla zwykłego kowalskiego. Niestety w sytuacji krytycznej potrafi zaskoczyć .. dosyć nieprzewidywalnie. Jest to zły, zły, na prawdę zły napęd.

de...........nt

2013-03-13, 14:56
Kaciaj napisał/a:



ależ bzdury wypisujesz. Najczęściej jest to 50-50 ....w sytuacji krytycznej przedstawia to się następująco 25:75/75:25.



Nie widzę, żebym napisał jakąkolwiek bzdurę, napisałem:


Cytat:

torsen - permanentny napęd na dwie osie - zazwyczaj w stałym stosunku - często np 60 % mocy na przód, 40 mocy na tył.



1. Torsen jest permanentym napędem na dwie osie, w przeciwieństwie do haldexa - zgadza się ? Zgadza.

2. Moc zazwyczaj przekazywana jest w stałym stosunku, w moim samochodzie na przykłąd 40:60, podobnie jak w kilku innych samochodach Audi z Quattro 5 generacji (stosowany Torsen T-3 i jego modyfikacje) - zgadza się? Zgadza. Zazwyczaj nie znaczy zawsze, Przy uślizgu przód lub tył mogą przejmować większość momentu obrotowego w proporcjach zależnych od typu torsena. Natomiast owszem, Tu masz rację , torsen najczęsciej występuje w proporcji 50 na 50 %, ale jak już wspomniałem dodałem "na przykład.

Pozdrawiam i polecam dokładne czytanie.

Parzo

2013-03-14, 16:51
Idzcie k***a poczytajcie na tej stronie co wam podesłałem tam macie procentowo opisane co i która generacja jak działa, a nie k***a każdy najmądrzejszy bo sie naczytał na forach... dzizys k***a. to jest sadistik ch*j kogo to obchodzi ze to fejk ch*j kogo to obchodzi ze stara Cie nie kocha... filmik jest, niepodoba sie skroluj k***a dalej... ja pie**ole. Oczy pieką jak patrze na tą dyskusje najMONdrzejszych polaków... a teraz hejtujcie smiecie...