18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi RS3

CrazyChocolate • 2013-03-11, 17:47
Wsysa zupkę jak szalona

de...........nt

2013-03-11, 23:11
Fiestas napisał/a:

Tylko że haldex potrafi zrobić max 50/50 i to jest problem.



To też da się przeskoczyć, niestety nie w samochodach fabrycznych (niestety też klasy chociażby RS3, TTRS i wszyskich innych mocnych samochodach koncernu VAG z silnikami mocowanymi poprzecznie).

Fiestas napisał/a:

W nowszych modelach tył dostaje stale 5-10% i oszczędności chyba nie ma.



Dlatego też, ale nie tylko dlatego stosuje się indywidualne sterowanie Torsenem. Patrz chociażby - najszybszy europejski diesel na 1/4 mili, projekt firmy Ecuproject z Wrocławia. Fabryczne sterowanie haldexów jest do dupy, pomijając kwestie wyboru, kiedy tył ma się dołączyć, największym problemem jest zbyt wolna reakcja dołaczenia tyłu.

Fiestas napisał/a:

Gdyby było dokładnie odwrotnie byłby to prawdziwie wspaniały samochód.

Torsen ma tą przewagę, iż może występować w zestawie z tylnym wektorującym dyfrem.



I dlatego, jeśli ktoś lubi i potrafi jeździć, Torsen zawsze będzie miał dla niego przewagę.

paproch84

2013-03-11, 23:14
Pachnie mi tu fejkiem.
w 107 sekund koleś przejechał równo 5km. Średnia wychodzi 168 km/h.
Już od 9s jedzie cały czas z większą prędkością.

Może jakiś sadystyczny matematyk mi to wytłumaczy??

genghiskhan

2013-03-11, 23:19
ewenon napisał/a:

Musiał bym miesiąc pracować żeby godzine pojezdzić takim samochodem :/


to proponuję zmienić pracę a nie wylewać tutaj swoje żale

paproch84 napisał/a:

Pachnie mi tu fejkiem.
w 107 sekund koleś przejechał równo 5km. Średnia wychodzi 168 km/h.
Już od 9s jedzie cały czas z większą prędkością.

Może jakiś sadystyczny matematyk mi to wytłumaczy??


taaak, miał gałęzie brzozy wkręcone w koła co przekłamało wyniki

ja...........ze

2013-03-11, 23:23
W temacie się przewinął filmik, jest opis 741 KM, to jeszcze mongolskie teorie niektórzy dorabiają. Do tego prędkość się zgadza z obrotami i biegami więc nie wiem gdzie problem. Fejk? Filmik przyspieszony? Co to k***a daje przyspieszenie filmiku może mi ktoś wytłumaczyć? Skoro tutaj się rozchodzi o V-Max a nie jak szybko dojechał do 365...

genghiskhan

2013-03-11, 23:25
jatutylkopacze napisał/a:

W temacie się przewinął filmik, jest opis 741 KM, to jeszcze mongolskie teorie niektórzy dorabiają. Do tego prędkość się zgadza z obrotami i biegami więc nie wiem gdzie problem. Fejk? Filmik przyspieszony? Co to k***a daje przyspieszenie filmiku może mi ktoś wytłumaczyć? Skoro tutaj się rozchodzi o V-Max a nie jak szybko dojechał do 365...


bo jakiś koleś rzucił, że ma 740 koni i co już mamy mu wierzyć?
tusk powiedział, że bedzie dobrze to nagle mu wszyscy wierzą, pomimo że wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują inaczej? :idzwch*j:

ja...........ze

2013-03-11, 23:34
genghiskhan napisał/a:


bo jakiś koleś rzucił, że ma 740 koni i co już mamy mu wierzyć?
tusk powiedział, że bedzie dobrze to nagle mu wszyscy wierzą, pomimo że wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują inaczej? :idzwch*j:


A ziemia jest okrągła i wierzysz? Widziałeś? Byłeś w kosmosie? Jak nie wierzysz to nie czytaj nic..

Goly567

2013-03-11, 23:40
Skoro:
a) samochodem trzęsie (drgania kamery)
b) słychać szum powietrza
c) widać refleksy światła na wyświetlaczu pośrodku
to auto faktycznie jedzie a nie jest tak jak koledzy pisali na lewarku. Ale jestem zgodny z opinią kolegów którzy twierdzili że nie może jechać z taką prędkością bo licznik przejechanych kilometrów pokazuje wartości niezgodne z tym co powinno być podczas jazdy z taką prędkością.
Mój wniosek: ktoś w jakiś sposób i w jakimś celu "przemajstrował" prędkościomierz aby pokazywał większą niż faktyczna wartość.

Lub licznik kilometrów jest wadliwy.

paproch84

2013-03-11, 23:52
tak też właśnie też myślę.

Htoratsa

2013-03-12, 00:12
deliriumpermanent napisał/a:

Mam w garażu mocnego torsena (ponad 350 KM) i mocnego haldexa (ponad 350 KM).



Deliriumpermanent, jeśli masz takie wozy w garażu, to zostań moim wujkiem! Skąd ludzie biorą na to kase w tym kraju...

gieza

2013-03-12, 01:25
pie**olenie o Szopenie.
Mój VW Santana z 1982 roku tez tak potrafi


de...........nt

2013-03-12, 13:46
Htoratsa napisał/a:


Deliriumpermanent (....) Skąd ludzie biorą na to kase w tym kraju...



A co, Ty ze skarbówki jesteś?

genghiskhan

2013-03-12, 14:41
jatutylkopacze napisał/a:


A ziemia jest okrągła i wierzysz? Widziałeś? Byłeś w kosmosie? Jak nie wierzysz to nie czytaj nic..


Widziałem, nie trzeba do tego latać w kosmos. :idzwch*j:

oozyxak0o

2013-03-12, 14:52
k***a a mój stary mercedes pali 2 razy tyle co on w tym czasie a w 10 sekund dopiero 60 na liczniku,k***a emigruje stad i sobie takiego kupie.

herbalix

2013-03-12, 17:14
też tak kiedyś miałem w maluchu. później się okazało, że pękł mi wężyk przy filtrze paliwa.

jasimarek

2013-03-13, 03:22
Czy obserwował ktoś poziom paliwa?