18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Attack On Titan - film kinowy

Cały_Idiota • 2015-04-12, 09:37
Było już anime oraz reklama Subaru Forester. W tym roku wchodzi do kin film aktorski. W jednej z głównych ról - Rina Takeda. Mistrzyni karate, która jakiś czas temu gościła na Sadisticu. ;-) Wszystkie filmiki z tematu są w HD.




A tutaj kulisy tworzenia reklamy Subaru. Postawiono na tradycyjne efekty specjalne i charakteryzację. Czerwony gigant jest kilkumetrową pacynką sterowaną przez siedmiu ludzi.



To dobrze że twórcy reklamy (oraz filmu) nie poszli w samą animację komputerową. Nie będzie sytuacji jak w "Hobbicie" Petera Jacksona, gdzie nawet konia Legolasa w CGI machnęli.

Jako bonus - openingi i muzyka z anime.
spoiler

mi...........80

2015-04-12, 10:02
Zajebiste, jak wejdzie to chętnie obejrzę

brudny

2015-04-12, 13:07
No jaranie się Japonią to pedalstwo itd... Ale to animowane akurat oglądałem. Ogólnie fajnie zrobione tylko dwa zastrzeżenia. Za dużo dialogów i werbalnych opisów emocji, i ich sposób poruszania się nie trzyma klimatu.
Ale polecam dość brutalny obraz społeczeństwa w pryzmacie apokaliptycznym.

skacikpl

2015-04-12, 14:58
Akurat nie spodziewam sie, żeby film z żywymi aktorami przebił animowany.
Ze wszystkich adaptacji live action to chyba tylko death note bym "całkiem" znośny.

Pewno lepiej by wyszedł w formie pełnego CGI jak Appleseed Alpha.

NiedźwiedzioGłowy

2015-04-12, 15:32
Anime jest rewelacyjne, podobne w klimacie do Shigurui choć znacznie lżejsze. Ciekaw jestem kinówki, wygląda, że postarali się z CGI, nie to co niektóre produkcje...

Haylash

2015-04-12, 22:00
Niezła sadolowa manga/anime.
Polecam ;)

manta__1

2015-04-13, 00:27
Trzeba być ch*jem, żeby wrzucac na Sadolowego playera filmy w HD!!

brudny

2015-04-13, 10:56
manta__1,
Nakarmili chomiki i dobrze śmiga

Znaj łaskę i masz

Nerd

2015-04-13, 10:59
Czyżby gimbusiki od jarania się Japonią to pedalstwo były w szkole?

Poloo

2015-04-13, 11:52
I co by nie mówić, to tak powinno się robić filmy, a nie teraz w każdym który wyjdzie miliardy komputerowych efektów specjalnych, i nawet postacie robione komputerowo.

Kuriki

2015-04-13, 11:58
Boge nieeeeeeeeeeeeeeee! Profanacja :szloch: Byłbym nastawiony pozytywnie gdyby to wyszło przed mangą i przed animcem jako totalnie nowy pomysł. Fajne efekty specjalne ale w porównaniu do anime i mangi to w moim odczuciu syf jak diabli. Emocje rysowane bardziej mi się podobają niż emocje żywych ludzi bo prawdziwe ludzkie twarze są siłą rzeczy mniej plastyczne i są w stanie pokazać mniej emocji niż twarz narysowana. Smutłem :emo:

androgenius

2015-04-13, 12:31
od Hobbita lepszy był niemal dziewięciogodzinny (!) materiał z realizacji, perełka, polecam. Sam film średni, ale ogrom włożonej robocizny drenuje łeb :ok:

gutsy666

2015-04-13, 13:51
co oni mają we łbach...ja pie**ole. Chyba jeszcze nigdy nie powstał live action z anime z porządną obsadą . Jak wyjdzie wątek z Mikasą, że taka niezwykła, bo azjatka, to się posikam ze śmiechu.

frytaa

2015-04-13, 14:02
Najlepszy jest mindfuck kiedy dowiadujesz sie jak powstają tytani :)

Genzerum

2015-04-13, 14:19
Przecież Japońce do filmów się nie nadają. W tych ich skośnych twarzach nie widać żadnej emocji, nie wiadomo czy to płacze, czy się śmieje, czy ki ch*j. Nie na darmo postaci w prawie wszystkich anime i mangach mają europejskie twarze - przekazują więcej emocji. No i już czuję ten ogrom efektów specjalnych... Anime polecam, mangę tym bardziej, ale od tego gniota radziłbym się trzymać z daleka, bo to będzie tragedia.