18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atakowania Pizda Riot odcinek 227

oc...........an • 2014-03-07, 17:13
Nie jest to może tak zgrabnie nagrane jak ich "występ" w Soczi, ale i i tak jest dobrze :3


saves

2014-03-07, 17:18
Tym "c**ozamieszkom" przydałoby się pożądne rżnięcie. Najlepiej przez stado dobrze wyposażonych murzynów.

PS. To chyba był prezent na Dzień Kobiet.

ProVVe

2014-03-07, 17:51
O ch*j tam chodzi może ktoś obeznany z "awanturą o Basię" zabrać głos

~tip.top

2014-03-07, 17:53
Też nie mam bladego pojęcia o co w tym chodzi :-/

debaser

2014-03-07, 18:07
Ruskie islamisty atakują kobiety, które nie mają pozakrywanych twarzy i maja zbyt głębokie dekolty. j***ć ekstremistów.

oc...........an

2014-03-07, 18:09
tip.top, ProVVe, krótko mówiąc te sobie siedziały i chyba czekały na kogoś, a "zaniepokojeni obywatele" (proszę zwrócić uwagę na kokardki z kolorystyką orderu świętego Jerzego) przyszli wytłumaczyć im, że nie są mile widziane gdziekolwiek się pojawią. Jak zresztą powiedział jeden z nich w 1:30, że ich sama obecność jest niemile widziana...

ProVVe

2014-03-07, 18:22
DUST DEVIL napisał/a:

tip.top, ProVVe, krótko mówiąc te sobie siedziały i chyba czekały na kogoś, a "zaniepokojeni obywatele" (proszę zwrócić uwagę na kokardki z kolorystyką orderu świętego Jerzego) przyszli wytłumaczyć im, że nie są mile widziane gdziekolwiek się pojawią. Jak zresztą powiedział jeden z nich w 1:30, że ich sama obecność jest niemile widziana...





Dziękować nawet w tym zamieszaniu nie zauważyłem tej "ślicznej" kokardki... Pewnie lesby albo latały z tęczami co się chyba tym tam nie spodobało. Chociaż ch*j ich tam wie czego się tak czepiali konkretnie ;-)

Płyta_Gnojowa

2014-03-07, 18:46
Ojej ktoś dziewczynkom z pussy riot zrobił hepening w ich stylu? Jak mi przykro :D

ASAKKU

2014-03-07, 19:24
Nieistotne o co w tym chodzi... Jeżeli jakakolwiek kobieta Cię nie ruszy, a Ty ją tak..., to zgadnij co??? Jesteś zwykłą p*zdą i ch*j Ci w dupę i taczka gruzu...

ooip

2014-03-07, 20:09
one sa tak spokojne ze wyglada na fake

oc...........an

2014-03-07, 21:01
ASAKKU, to się tyczy zwykłych kobiet. Ale pytanie czy ta reguła pasuje do agentek które dostają finansowanie od "fanów" z zachodu i jedynym ich celem jest dyskredytacja władzy...

~Velture

2014-03-07, 21:12
@all up
pie**olnijcie się w kolano bo w głowę to za późno.

W świętego mikołaja i króliczka wielkanocnego też wierzycie? może jeszcze w zębową wróżkę.

Przecież to ewidentnie ustawione - zobaczcie na uśmiech tej dupy ze wściekłych p*zd jaka ucieszona ,że wszystko jest jak ma być.


Ja pie**olę... jak możecie być takimi zjebami i wierzyć ,że to przypadkowe.

oc...........an

2014-03-07, 21:33
Velture, w Sochi jak batem dostawały to też pod koniec się uśmiechały...

Szron

2014-03-07, 22:21
Nie od dziś wiadomo że one są tylko maszynką do robienia zamieszania i dorabiana Putinowi gęby.

Avatary zaj***ne.

MonroeHutchen

2014-03-07, 23:34
słuchajcie, ja wiem, że to jest śmieszne i dostarcza mnóstwo rozrywki, ale może ktoś powinien powiedzieć ruskim, że nie wszystko trzeba załatwiać za pomocą przemocy, nie chodzi mi o pouczenie, ale może oni zwyczajnie nie wiedzą