18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atakowania Pizda Riot odcinek 227

oc...........an • 2014-03-07, 17:13
Nie jest to może tak zgrabnie nagrane jak ich "występ" w Soczi, ale i i tak jest dobrze :3


Samudaripen

2014-03-08, 21:50
DUST DEVIL napisał/a:

Samudaripen, tyle że ja po tym szarpaniu i biciu zapraszam dziewczynę na jezioro łabędzie Czajkowskiego, a tymczasem w Polsce to może i nie bijo, ale szczytem cywilizacyjnym jest zaproszenie dziewczyny na schabowego z frytkami, bo wysublimowanej rozrywki dla elit u was nie ma :P

Super cywilizacja k***a, zero własnej kultury i tradycji, a tylko kalki z zachodu ;)



misiu to my jesteśmy zachodem ;) A o rozrywkach dla elit w Polsce nic nie wiesz bo k***a jesteś robakiem i nie wiesz co gdzie jest ;) Takiemu panowi jak ty nikt nawet nie powie co gdzie i jak bo jak się zapytasz: "gdzie mogę znaleźć jakąś wyszukaną rozrywkę dla elit" to każdy ci wskaże co najwyżej drogę do miniZOO no ewentualnie do multikina, bo rasa panów wyczuje żeś ruski ;)

P.S
Na Jeziorze Łabędzim byłem w grudniu w zabrzańskim DMiT, Moscow City Ballet często jest w Polsce. ;) Z tym że osobiście takie rozrywki mnie nudzą, wolę pożyczyć od dziadka jego Jaguara E-Type'a na żółtych blachach i przejechać się np. do Świerklańca.. no ale jak wolisz oglądać balety to twoja sprawa ;)

oc...........an

2014-03-08, 23:00
Samudaripen, No widzisz, ty musisz czekać na balet, a my go mamy kiedy chcemy. Na dodatek po spuszczeniu wpie**olu mogę zawieść ją do Sochi, żeby sobie łyżwiarstwo figurowe popatrzyła :3 No i Peterhof z przepięknymi kompleksami pałacowymi mamy niedaleko, więc jak już zamaskuje siniaki to pojedziemy oglądać carskie bogactwo.

Co do rozrywek dla elit to wiem o nich trochę i powiem, że nie ma tego w Polsce za dużo - poza multikinem bez IMAX i schabowymi z frytkami to Polska nic nie ma do zaoferowania :D Swoją drogą, gówno prawda, że Polacy są zachodni - w historii nazywano ich "papugami Europy" z powodu ich przesadnie kolorowego i upstrzonego piórami stroju który był wzorowany na wschodzie (i nie mówię o wschodzie Europy). Bliskość do turasów mieliśmy od dawna i to od nich więcej czerpaliśmy niż od Niemców. A dziś? Cóż, hydraulicy i tania siła Europy. W sumie nie powinno to wykluczać bycia "zachodnim" ale niesmak pozostaje ;) A z "rasy panów" zgniłem przepotężne - gdyby nie to że moje żydowskie korzenie mi nie pozwalają wystawiać piw to byś już jedno zgarnął :lol:

hogg

2014-03-09, 00:56
ASAKKU napisał/a:

Nieistotne o co w tym chodzi... Jeżeli jakakolwiek kobieta Cię nie ruszy, a Ty ją tak..., to zgadnij co??? Jesteś zwykłą p*zdą i ch*j Ci w dupę i taczka gruzu...



Tak, tak. Szczególnie jeśli cyganka przydepnie ci banknot 200 zł, który upadł i powie, że tak będzie stała i się nie ruszy :D

Dżentelmen k***a się znalazł.