18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tester

2010-09-01, 15:17
babka_kiepska napisał/a:

j***ć policjęę!!!HWDP



Idealny przykład plebsu marginesu, chłopczyk 12 letni zrobił sobie konto by móc oglądać filmiki na hardzie, uważa się za "zajebistego" bo kiedy tylko się da i gdzie tylko może krzyczy HWDP i JP... Żal mi Cię na prawdę. Szkoda że właśnie Ciebie ten pies nie uj***ł.


Na horyzoncie widać już cień nadchodzących zmian w polityce i w rządzie, szkoda tylko, że nie dojdzie do tego iż będzie można ustawić takich wojowników w 3 paski pod ścianą i rozstrzelać, lub zsyłać do obozów pracy.

I jeszcze szkoda że jak już podrośniesz i bezrobotny będziesz zapijał mordę w kamienicy to za moje i uczciwych, ciężko pracujących obywateli podatki...

sveq

2010-09-01, 16:12
NIe rozumiem, dlaczego uważacie, że kibole to cioty i tylko mocni w gębie. Na dobrą sprawę prawie każdy kibol by wam spóścił wpie**ol. Nie mówię tu o jakiś pikolach, co potrafią tylko walczyć na internecie (tak jak i wy).

Ranger

2010-09-01, 17:23
Tak, spuścili by nam wpie**ol pod warunkiem, że mieliby przewagę 5:1 :lol:

Jak jest sam to nawet w oczy ci nie spojrzy, bo się boi, że wpie**ol dostanie. Już parę razy widziałem, jak kibole ruchu przechodząc przez Załęże(taka dzielnica Katowic, gdzie urzędują kibole GKS'u) włazili w krzaki, żeby koszulki z logiem Ruchu na lewą stronę wywracali by ''erki'' nie było widać :lol:

Samiec Alfa

2010-09-01, 21:30
Policjantem z psem od prawej chyba nie umie powstrzymać się od śmiechu :P

sveq

2010-09-02, 15:39
Ranger napisał/a:

Tak, spuścili by nam wpie**ol pod warunkiem, że mieliby przewagę 5:1 :lol:

Jak jest sam to nawet w oczy ci nie spojrzy, bo się boi, że wpie**ol dostanie. Już parę razy widziałem, jak kibole ruchu przechodząc przez Załęże(taka dzielnica Katowic, gdzie urzędują kibole GKS'u) włazili w krzaki, żeby koszulki z logiem Ruchu na lewą stronę wywracali by ''erki'' nie było widać :lol:



Każdy, kto chodzi na mecze i nosi barwy to kibol? Aha. No i wszystko jasne, pewnie wiekszość z was, k***A, tak uważa :-| Idź pan w ch*j :shock:

pr...........rz

2010-09-02, 23:33
Ranger napisał/a:

Tak, spuścili by nam wpie**ol pod warunkiem, że mieliby przewagę 5:1 :lol:

Jak jest sam to nawet w oczy ci nie spojrzy, bo się boi, że wpie**ol dostanie. Już parę razy widziałem, jak kibole ruchu przechodząc przez Załęże(taka dzielnica Katowic, gdzie urzędują kibole GKS'u) włazili w krzaki, żeby koszulki z logiem Ruchu na lewą stronę wywracali by ''erki'' nie było widać :lol:


To świadczy o tym jaki jesteś człowieku pusty. Zacznijmy od tego że ziomek na filmie tylko stoi. Pomyśl teraz sobie jaka jest afera jakby tak Twój piesek zaatakował policjanta na patrolu. Masz pewną grzywne, a piesek uspany. Widze że sam dużo szczekasz na internecie czyli na osiedlu jesteś nikim a wiedze czerpiesz z onetu. Ewentualnie moge wywnioskować że masz długie włosy i miałeś nie raz nieprzyjemności z chłopakami w dresach.

Bury666

2010-09-03, 02:18
To straszne !
przecież ten pies mógł się czymś zarazić od tego bezmózga...
trzeba wprowadzić szczepienia dla dresów

Ranger

2010-09-03, 14:21
Cytat:

To świadczy o tym jaki jesteś człowieku pusty. Zacznijmy od tego że ziomek na filmie tylko stoi.



Nie ma znaczenia, co robił - miało znaczenie GDZIE to robił. Gdyby ten pies go zaatakował bez powodu na ulicy to jak najbardziej jestem za wyciągnięciem konsekwencji. A tutaj dostało mu się, bo stał w nieodpowiednim miejscu pośród bandy bezmózgich yeti, którzy sami prowokują policjantów(a ten pies to również policjant). Widzisz różnicę ? Bo jeśli nie to będzie świadczyło, że to nie zupełnie ja jestem pusty.

pr...........rz

2010-09-04, 13:55
Ranger napisał/a:



Nie ma znaczenia, co robił - miało znaczenie GDZIE to robił. Gdyby ten pies go zaatakował bez powodu na ulicy to jak najbardziej jestem za wyciągnięciem konsekwencji. A tutaj dostało mu się, bo stał w nieodpowiednim miejscu pośród bandy bezmózgich yeti, którzy sami prowokują policjantów(a ten pies to również policjant). Widzisz różnicę ? Bo jeśli nie to będzie świadczyło, że to nie zupełnie ja jestem pusty.


Nie będe z Toba tutaj dyskutować, bo na internecie jestem dla Ciebie "bezmózgie yeti". Chętnie sie z Tobą spotkam przed jakimś meczem w Chorzowie (choćby i na ul. wolności) i możemy wymienić poglądy.

Ranger

2010-09-05, 22:57
Skoro jesteś ''bezmózgie yeti'' to pewnie twoje poglądy ograniczają się do ''j***ć Policję! Tylko Bóg może nas osądzać.'', więc spotkanie z tobą byłoby za pewne stratą mojego drogocennego czasu.

Tak więc lepiej wracaj do książek, a nie pyskuj :)

pr...........rz

2010-09-07, 12:10
Ranger napisał/a:

Skoro jesteś ''bezmózgie yeti'' to pewnie twoje poglądy ograniczają się do ''j***ć Policję! Tylko Bóg może nas osądzać.'', więc spotkanie z tobą byłoby za pewne stratą mojego drogocennego czasu.

Tak więc lepiej wracaj do książek, a nie pyskuj :)


I tak oto wiem że jesteś jedynie brelokiem, dla którego jedynym oknem na świat jest internet. Jeśli nie chcesz sie spotkać to prosze Cie nie szczekaj więcej bo sie tylko ośmieszasz.
ps. tak bardzo przeszkadzają Ci 'bezmózgie yeti' którzy niby spinają sie na każdym kroku, a prosze co zrobiłeś w ostatnim zdaniu? :lol: I radze przeczytać definicje słowa "pyskować" bo narazie wychodzi na to, że Ty byś musiał zaczerpnąć wiedzy z książek.

bogdannn

2010-09-11, 00:19
Z tego wszystkiego mozna wywnioskowac ze Ranger to albo Gieksiorz, albo zwykly lamus ktory dziennie jest gnebiony, a swoje zale wylewa w internecie, bo w realnym swiecie niema na to odwagi i w ogole sam sie spinasz mowiac ze kibole Ruchu na Załezu musza koszulki na lewa strone przebierac w krzakach :lol: To tak jakbys chcial nas upokorzyc albo sprowokowac... I czy na stadionie niewolno sobie stac w roznych miejscach??? Gosciu stanal sobie akurat obok policjantow bo akurat tak mu sie spodobalo, a ten policjant nawet niedal psu zadnej komendy o ataku wiec zaatakowal go bezpodstawnie. Powodzenia Ranger :->

Pies Cywil

2011-02-07, 06:08
Bardzo serdecznie dziękuję za słowa wsparcia, jak i za słowa krytyki.
Ugryzłem go, ponieważ przekroczył moją sferę intymną i niemiłosiernie darł ryja, na mnie i na mojego Pana. Nie żałuję tego - ni ch*ja, gdybym miał okazję, uj***łbym go jeszce 1000 razy, troglodytę pie**olonego i każdego takiego jak ci pojebańcy.
Serdecznie pozdrawiam i merdam ogonem.
HauHau!