18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ranger

2010-08-31, 18:47
k***a, to jest naprawdę śmieszne! Banda tępych kretynów, którzy przyszli na mecz nie po to, żeby kibicować swojej drużynie, a drzeć ryja siejąc bezsensowne teksty i nagle, k***a, czują się skrzywdzonymi ofiarami, które nikomu nie zawiniły, a od policji dostali wpie**ol za niewinność...

Mieszkam w Chorzowie, więc z takimi tępymi frajerami mam do czynienia bardzo często. Brzydzę się tych j***nych podludzi...

mAr.l0rd

2010-08-31, 19:00
i k***a bardzo dobrze, że go uj***ł, ja bym tych "kibiców" porozpie**alał seriami z m16

Groszek393

2010-08-31, 19:09
takk k***a juz widze jak leci do prokuratury z tym filmem. za te teksty on miałby przej***ne a nie policjant miedzy innymi za zniewazenie funkcjonariusza na służbie i za udział w nagonce na policje. poza tym prokurator cos by jeszcze znalazł

Gecho

2010-08-31, 19:13
Dobry piesek

Marian Paździoch

2010-08-31, 19:16
j***ć frajerów i społeczniaków. Jacy się k***a nagle uczciwi znaleźli. Coś mi się wydaje, że chyba dostaliście po głowie kiedyś od kibiców.

ppm

2010-08-31, 19:42
Z tym filmem to pewnie na policje pójdą. Dobrze tak kozakowi, cwani są w grupie i wtedy kiedy nikt im nie może nic zrobić a jak piesek ugryzie łysego syfa to k***a 'mam to wszystko nagrane'

Berti

2010-08-31, 19:44
z chęcią bym zobaczył jak piesek urządził tą rękę :D

Matuus

2010-08-31, 19:52
Marian Paździoch@
Nie chciałbym Cię zasmucać, ale oprócz ich samych nikt nie lubi pie**olonych kiboli. Chociaż nawet oni pomiędzy sobą się łoją.

army

2010-08-31, 19:59
Marian Paździoch napisał/a:

j***ć frajerów i społeczniaków. Jacy się k***a nagle uczciwi znaleźli. Coś mi się wydaje, że chyba dostaliście po głowie kiedyś od kibiców.



weź edytuj post, bo to co widać na nagraniu to nie kibice

Zafirah

2010-08-31, 20:03
a mnie bardziej smieszy to ze temu bydłu w grupie wolno wiecej niż normalnemu obywatelowi :d
niech ktorys z was podejdzie do policjanta i zacznie takimi textami jechac jak ta chołota

Andruch

2010-08-31, 20:05
Nie kibice ... gorzej to ci wszyscy pie**oleni Jp.
Tych pieprzniętych cwaniaków już w Polsce (jak i nie na świecie) maja wszyscy dość .
Nie no co jak co ale to całe Jp na 100% i HWDP się już k***a nudne robi.

Ranger

2010-08-31, 20:16
Właśnie to jest idiotyzm polskich przepisów. Możesz nawet podejść do policjanta i mu nawrzucać, jak te pojeby na filmiku, a ten nic ci nie może zrobić. Dlatego w Polsce tak się to całe ''pokolenie jp na 100%'' rozwinęło.

Na ten przykład w Stanach za takie teksty funkcjonariusz już by tępego łysola sprowadził do parteru i zawiózł na 48h do pierdla. Tam policję się szanuje(przynajmniej oficjalnie), a nie jak tutaj jedzie się po nich mimo tego, że oni wykonują tylko swoje obowiązki.

donn

2010-08-31, 20:19
pryzma napisał/a:

tak się k***a z niego śmiejecie, a by cię chapnął taki pies to byś tam się obsrał po samą szyję.



smiejemy sie i bedziemy smiali! Żaden z tych co sie smieja nie zostaje po meczu i wozi sie jak gowno w taczce w grupie z bezmozgimi kibolami...

Kuta$

2010-08-31, 20:37
Piesek po prostu głodny był a tu od razu taka afera. :roll:

Ranger

2010-08-31, 20:41
Taa, pewnie gdyby zeżarł takiego kibola to by zdechł albo nabawił się wrzodów żołądka :lol:

Najbardziej mnie rozk***iają ci kibole, co idą w grupie przez miasto nocą i drą ryja jakimiś drużynowymi sloganami albo śpiewają piosenki. Ale jak ty byś szedł i śpiewał piosenki Michaela Jacksona to zwyzywaliby cię od idiotów :lol: