18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aryjscy Chuligani

Zembowy Wruzek • 2011-01-18, 13:18
Zdjęcie zrobiłem gdy byłem w delegacji w Opolu i czekałem na pociąg.

Czyli jak to z większością faszystów, nic o tym nie wiedzą ale nimi są i h*j. Jakby ktoś się pytał to chodzi o sfastykę, jakby ktoś nie wiedział to co narysowali to Tybetański symbol powodzenia :amused:

woru115

2011-01-18, 13:25
barany swasty poprawnie nie potrafią namazać

daymaker

2011-01-18, 14:35
Powinno być "Aryjscy debile". Wujek Adolf się w grobie przewraca...

Dymekx

2011-01-18, 14:37
dodam, że pierwotnie swastyka była symbolem solarnym. A Hitler skopiował ten znak bo jakiś idiota mu wmówił, że swastyka to starogermański znak potęgi.

Roszp

2011-01-18, 15:27
Synku swastyka jest namalowana poprawnie, i nie wiem czy wiesz panie mądraliński ale ta nazistowska w kształcie od tej tybetańskiej nie różni się niczym.

Magik2501

2011-01-18, 17:08
Tez niewiele wiesz skoro mylisz nazizm z faszyzmem, więc morda w książki i mądrzyć się

MerowingQ

2011-01-18, 19:02
Białe ciało, a mózg czarnego :facepalm:

KiszkaMariana

2011-01-19, 01:20
jak już piszesz "h*j" to chociaż pisz poprawnie i wal przez CH!

Zembowy Wruzek

2011-01-19, 03:11
Magik2501 napisał/a:

Tez niewiele wiesz skoro mylisz nazizm z faszyzmem, więc morda w książki i mądrzyć się



No tak, pomylilem sie, ale nie o to tu przecież chodzi.

Wstyd :facepalm2

KiszkaMariana napisał/a:

jak już piszesz "h*j" to chociaż pisz poprawnie i wal przez CH!



Skłoniłeś mnie do sprawdzenia najnowszego wydania PWN :D

Najnowszy PWN

ch*j (często pisane niezgodnie z tradycją: h*j)
m I, DB. -a; lm M. -e, D. -ów
1. wulg. «członek męski»

2. lm DB. -ów
wulg. «wyzwisko używane w stosunku do mężczyzn»

Cóż, gdy chodziłem do technikum nawet polonistka stwierdziła że obydwie formy są poprawne. Dzięki za spostrzeżenie.

Wh...........na

2011-01-19, 05:02
Kocham sadolowych specjalistów. Może jeszcze zróbcie ustawkę online?

ojojoj

2011-01-19, 17:33
damn niggers

KiszkaMariana

2011-01-22, 02:05
Dr.Ness napisał/a:



Cóż, gdy chodziłem do technikum nawet polonistka stwierdziła że obydwie formy są poprawne. Dzięki za spostrzeżenie.



to rusz się tempa świnio na studia to się przekonasz, że nie ma opcji, aby k***a obie formy były poprawne.

Zembowy Wruzek

2011-01-22, 13:17
KiszkaMariana napisał/a:



tempa



Ja pie**ole, student k***a. :homer:
A czy k***a jesteś na tyle "WYŁUCZONY" żeby wiedzieć że pochodzenie słowa h*j czy ch*j nie jest do końca znane? Równie dobrze możemy się kłocić o słowo "abstrah*jąc" [gdzie są 3 litery "h*j"], które pisze się przez samo h. Tak samo słowo huk piszę się przez samo h, ponieważ jest zasada taka, że kiedy "u" jest druga literą po literce bezdziwięcznej spółgłosce, to piszę się ten wyraz przez samo "h" a nie przez "ch"oll?
Daj mi przykład do czego odnosi się słowo "h*j", bo ludzie kierują się słowem "ch*jec" ale równie dobrze było używane słowo "h*j" wśród Germanów.

Także h*j czy ch*j ale tobie w dupę i wyk***iaj bo odświeżyłeś temat i zacząłeś spamować.


Ja na studia? do Gimnazjum się cofnij

aargh

2011-01-22, 18:52
Pejsata prowokacja !!!