18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aryjscy Chuligani

Zembowy Wruzek • 2011-01-18, 13:18
Zdjęcie zrobiłem gdy byłem w delegacji w Opolu i czekałem na pociąg.

Czyli jak to z większością faszystów, nic o tym nie wiedzą ale nimi są i h*j. Jakby ktoś się pytał to chodzi o sfastykę, jakby ktoś nie wiedział to co narysowali to Tybetański symbol powodzenia :amused:

re...........ro

2011-01-22, 22:07

tępe ch*je

Gandzialf

2011-01-22, 22:44
Coraz bardziej h*jowe/ch*jowe ( bo się ktoś przypie**oli) te komentarze się robią. Kiedyś potrafiły być lepsze od materiału teraz widzę tu bandę napinaczy wyzywających się od gimbusów. Co się dzieje to przez ferie czy niesprzyjającą aurę pogodowa na zewnątrz ?

MerowingQ

2011-01-22, 23:16
@up wiele to wniosło do rozmowy!

Biali bracia, przestańcie się kłócić jak żydzi na targu :P

Zembowy Wruzek

2011-01-23, 00:41


Tutaj macie przykłady.

Po co miałbym prowokować innych malując coś takiego :D

Po prostu się pomylili, ja to sfotografowałem no i o co cię kłócić?

kidi1

2011-01-23, 02:15
Swastyka Hitlerowska jest czarna , w białym kole, na czerwonym tle i jest pochylona tak, że kąt jest u góry nieuki pie**olone.
Koniec tematu pseudofaszyści j***ni.
Łoj diridi uha!

Jarzabbtm

2011-01-23, 10:23
Wk***ia mnie to że wszyscy kojarzą znak wirującego słońca tylko z Hitlerem i II wojną światową , ten znak ma dobre kilka tysięcy lat i jest rozpowszechniony po całym świecie. A większość ludzi którzy go malują nie wiedzą co znaczy. Pozdro dla Rodzimowierców

Komediant1

2011-01-23, 12:55
Opole przeprasza za debili.

Podgor

2011-01-23, 13:53
Dr.Ness napisał/a:

A czy k***a jesteś na tyle "WYŁUCZONY" żeby wiedzieć że pochodzenie słowa h*j czy ch*j nie jest do końca znane?
[...]
Daj mi przykład do czego odnosi się słowo "h*j", bo ludzie kierują się słowem "ch*jec" ale równie dobrze było używane słowo "h*j" wśród Germanów.




Jesteśmy narodem słowiańskim, nie germańskim, w języku funkcjonuje ch*j, nie okrzyk germańskich ludów.

I do wszystkich: ch*j i h*j to nie kwestia pisowni a dwie różne rzeczy, poprawnie jest "Kobieta z ch*jem" a nie "Kobieta z h*jem".

I sp***alać.

qra1992

2011-01-23, 16:28
Po pierwsze "swastyka" a po 2 Hitler używał tej samej swastyki, która używana jest jako "Tybetański symbol powodzenia" :) Więc jeśli nie znasz się na rzeczy, to nie dodawaj głupich artykułów :)

Zembowy Wruzek

2011-01-23, 18:18
qra1992 napisał/a:

Po pierwsze "swastyka" a po 2 Hitler używał tej samej swastyki, która używana jest jako "Tybetański symbol powodzenia" :) Więc jeśli nie znasz się na rzeczy, to nie dodawaj głupich artykułów :)



Nie dodawaj głupich komentarzy -_- :homer:

nie używał tej samej X_X