18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artur Szpilka vs Terrence Marbra - 24.03.2012

maderfakermen • 2012-03-25, 07:11
Dosyć cieplutki materiał, polak koncertowo wj***ł murzynowi.
(runda pierwsza)



:amused:

SonGohan

2012-03-25, 13:37
Oglądał jedną walkę Marbry na video. Tak k***a, z poloneza na VHS'ie, w białych skarpetach i klapkach Kubota.

setkris

2012-03-25, 13:45
"podpisal cyrograf"- no to nie pofazuje z chlopakami na kwadracie he he

andyq

2012-03-25, 13:53
To takie nie moralne. Dobry Pan nie powinien bić niewolnika :(

Harry Pojeb

2012-03-25, 14:49
Piękna walka gratuluje.

typo

2012-03-25, 15:15
Powiem szczerze miałem niskie mniemanie o nim jako o bokserze i człowieku, na podstawie wywiadów jakich udzielał. Zmieniłem zdanie wczoraj, widać, że dobrze trenerzy go prowadzą, że zmuszają chłopaka do myślenia. k***a ludzie, on nie ma być Einsteinem, to jest prosty chłopak. pie**olił od rzeczy, ale zaczyna zmieniać zdanie, widać poprawę.


Również po tej jednej rundzie widać poprawę, że wziął do siebie krytykę po ostatniej walce. Dosyć precyzyjnie wykończył przeciwnika, już nie na hura, na oślep (trochę ciosów w tej walce miało znamiona "napie**alanki" ale się hamował. A to pierwszy krok, ludzie on jest młody!). Owszem Marbra to kelner (okolice 200. miejsca w rankingu), ale Szpila ma potencjał - i żeby sprawę zj***ć, ale też żeby się rozwinął. Jedno widać już na pewno, facet nie wie co to lenistwo (zobaczcie foty z zeszłego roku, a teraz. Za kilka miesięcy po tłuszczu nie będzie śladu!).


A świrów nam trzeba w boksie, tak jak trzeba nam takich wyważonych ludzi jak bracia Klitschko. Wtedy walki są bardziej ekscytujące.

Reasumując:

Życzę Szpili jak najlepiej, żeby nie gadał głupot, żeby nie przeceniał samego siebie, ale też żeby szedł do przodu i się rozwijał. Mniej pie**olił, więcej robił - a wszystko zmierza w tym kierunku! Czekam na następną walkę, myślę, że można spokojnie szykować mu przeciwnika z 100-150 miejsca w rankingu.

pieczar89

2012-03-25, 15:25
ja czekam na wywiad z przed walki bo był świetny i szczery do bólu

positif

2012-03-25, 17:10
maderfakermen... piekne rasistowskie okreslenie.. brawo

maderfakermen

2012-03-25, 17:26
nazywanie rzeczy po imieniu nazywasz rasizmem?

VideCulFide

2012-03-25, 19:36
1. żydki z cracovii - won. Nie macie honoru, nikt nie będzie z wami polemizował. I wiadomość dla pasiastego palanta troche wyżej, który nazywa go psem - w gnieździe macie syna komendanta.
2. Szpilka nie jest 200 czy któryś tam, tylko jest sklasyfikowany na 33 pozycji w rankingu ciężkich pięściarzy organizacji WBC, o ile się nie mylę.
3. Bardzo szybko zdobył przed odsiadką amatorskiego mistrza Polski i Europy. Jest nietuzinkowym talentem. Jest wybitny w tym co robi i nie marnuje swojego talentu, tylko ciężko haruje, aby być lepszym. Ma pasje którą rozwija o odnosi sukcesy. Mimo długiej odsiadki, niedługo po wyjściu nolautuje rywala po rywalu. Jest szybki waleczny i odważny. A Wy w czym jesteści dobrzy pseudoznawcy boksu? W hejtowaniu? Macie więcej "piw" na sadolu niż on pieprzeni hejterzy? Chyba tylko w tym. Jesteście niektórzy żałośni, gardzę wami. Szpila jest na właściwym torze, aby wiele osiągnać w boksie dla naszego kraju, życzę mu samych sukcesów, aby się dalej rozwijał w tym co kocha i dzielnie reprezentował biało-czerwone barwy na ringach świata.

Fedek

2012-03-25, 20:28
@Majcher
Jakbyś mógł to byś wyr*chał tego pana Szpile, co? Tak się nim podniecasz...

VideCulFide

2012-03-25, 20:45
Fedek napisał/a:

@Majcher
Jakbyś mógł to byś wyr*chał tego pana Szpile, co? Tak się nim podniecasz...


Jestem fanem boksu i polskich pięściarzy. Jeżeli chwalenie któregokolwiek z nich i przytaczanie jego zasług jest "podniecaniem się" i oznacza dla Ciebie chęć wyr*chania go, to przykro mi ale masz ewidentne pedalskie odchylenia. Z reszta samo skojarzenie na to wskazuje. A z pedałami nie rozmawiam. Nara

glaudung

2012-03-25, 21:11
moi znajomi chodzili ze szpila do gimnazjum...
mówili że artuś będąc w 1gim przychodził na lekcje do 3klas i przy dyrektorce przepraszał największych kozaków za to ,że cwaniakom obił ryj. Przeszłość miał bogatą w każdym tego słowa znaczeniu ale grunt że ktoś mu pomógł

sekan

2012-03-25, 22:05
po takim strzale moja tesciowa tez nie wstala xD

qbaa666

2012-03-25, 23:13
brawo dla szpili za styl. bez zbędnej napinki na ringu, to rozumiem.

wip600

2012-03-26, 00:28
Słuchaj kozdek, gdybym nawet powiedział mu to w ryj to on by tego nie zrozumiał. Jak dostanie komende to ruszy bo wie, że na końcu czeka na niego kiełbasa.
O ile dobrze kombinuje to takie coś funkcjonuje tylko dlatego, że ma kibiców i się to sprzedaje. Nie ma opcji abym kibicował bandycie! Nie wierzę w resocjalizację i polski system penitencjarny. Strata pieniędzy porządnych ludzi na aspołeczne jednostki. Dla mnie to jak w onkologii, nawet jeżeli nie jest to złośliwe to bym wycinał profilaktycznie.
Patrze ba bijatykę blokersa i wywiady ćwierć główka. Czym tu się podniecać?
Cała reszta bije konia z radości i jeszcze zrobi z niego bohatera narodowego. No ręce opadywują!