18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artur Binkowski na godziny przed walką z Zimnochem

Turbolachon • 2013-10-19, 18:07
I jak go można nie lubić :mrgreen:

BorgBorg

2013-10-20, 02:00
Wygląda jakby miał 45+

Turbolachon

2013-10-20, 02:04
Różnica między Binkowskim a Szpilą?
Biniu mimo ciśnienia zawsze jest sobą, mówi to co myśli i czuje. Natomiast Igła uznaje się za osobę która wyszła ze wsi, ale jednak wieś nie wyszła z niego (mimo cale otoczki medialnej i mówienia, że już koniec z rynsztokiem to jednak po walce pokazał swoją prawdziwą naturę)

fejzez

2013-10-20, 03:12
k***a trio jak ch*j.
Szpilka kryminał
Zimnoch "konfident"
Binkowski ćpun

Sr...........is

2013-10-20, 03:15
Dobrze ich podsumował.


avalanch

2013-10-20, 06:32
Zimnochowi skierowanie do logopedy a nie na ring.

Shadow323

2013-10-20, 09:55
Przecież to jest jakiś j***ny debil. Co z tego że boksuje jak w w głowie ma siano :/

Sixsoul

2013-10-20, 10:28
Gadał gadał i przegrał no cóż mocny w gębie...

Ku...........cz

2013-10-20, 11:18
to są ludzie z tego gatunku co gadają, wchodza do ringu i Gówno robią. Tak samo szpilka. Takim najlpeiej wychodzi bicie dzieci, studentów i to tylko w przewadze, ewentualnie z maczetami

Gdzie są PRAWDZIWI BOKSERZY

Rado

2013-10-20, 11:33
Szacuneczek Artur
( oczywiście nie szpila )

Aerodynamiczny

2013-10-20, 12:41
To jest po prostu chłop z kanady który mieszka tam od 12 roku życia. Tam się nie rozmawia tak jak w naszym pięknym pełnym inteligentnych ludzi kraju których można spotkać na sadolu haha.
To że ktoś nie umie wyrazić tego co myśli nie robi z niego debila tylko po prostu spowodowane jest to ubogim słownictwem.

anetamineta

2013-10-20, 12:52
dla mnie to wyglada tak ze to szpila buduje swoją pozycje a zimnoch to tylko lalka która mu pomoże by dostac walke z wachem a nastepnie z adamkiem ,bienkowski natomiast to lalka zimnocha i walczyli po to by zimnoch wygrał i powiedzmy podrósł na rynku . a co za tym idzie juz wam mówie .szpila dostanie wkoncu zimnocha który to juz wygrał pare walk z jakimis tam lalkami i wygra swobodnie z zimnochem . to jest od samego poczatku ustawione . ja nie mam pretensji to szpili jako człowieka tylko do jego menadzerów czy ch*j wie kogo on tam ma kto steruje jego karierą . swiat jest taki ze pienziadz rzadzi i pieniadz rodzi pieniadz a najłatwiej pieniadze robi sie na takich o to k***a debilach co wypowiedziec sie nie potrafia . ogladam boks tylko dlatego ze lubie jak sie po mordach te cepy leja i czasem jakas jucha poleci

Jason_x

2013-10-20, 13:12
Tragedią jest to, że takie łby jak szpilka czy Bińkowski emocjonują pół Polski.. Prawdziwy sportowiec nie da się sprowokować... Wystarczy spojrzeć na wywiady z nimi - agresja aż huczy od takiego Szpilki, który gdyby nie boks, pewnie wyładowywał swoją frustrację na Bogu ducha winnym osobom. Niestety podniecamy się tym co chore, agresywne, wulgarne.

Rado

2013-10-20, 16:48
szpila to zwykły cwaniak a ja takich nie lubie mam nadzieje ze jak dojdzie do walki to Krzysztof dopie**oli zdrowo

Szoqn

2013-10-20, 18:03
My półinteligenci żyjemy troszkę tymi walkami ćwierćinteligentów :) Zwykłe show i ustawienia medialne promotorów, którzy muszą zrobić wszystko by walka się sprzedała. Ponieważ poziom sportowy jest zerowy, trzeba więc zrobić jakieś reality show. Kogo najlepiej zatrudnić jak nie samego pajaca-boksera - Szpilkę, który na światowym poziomie bokserskim nie ma prawa stać koło ringu i podawać ręczniki. Dobrze powiedział o nim Zimnoch, pomimo całej tej otoczki budowania konfliktu, myślę, że dosyć szczerze.

dun

2013-10-20, 18:14
jeden drugiego warty, bokser a w wolnych chwilach daje po ryju na bramkach lekko cwaniakujacym czesto pijanym, jak i nikomu nic nie wadzacym kolesio. prawdziwy sporowiec, jak c...