18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Aresztowanie Papieża"

arusbak • 2012-05-04, 07:58
interwencja bydgoskiej policji w pierwszą rocznicę beatyfikacji Papieża Jana Pawła II dnia 1 maja 2012r.




"W dniu dzisiejszym obchodzimy pierwszą rocznicę beatyfikacji Papieża Jana Pawła II. Z tej okazji w godzinach rannych na skarpie położonej pomiędzy Aleją Jana Pawła II oraz ul. Boya Żeleńskiego i ul. Węgierską pojawił się baner z podobizną Papieża oraz biało-czerwona flaga Zawiszy. Jednak już po kilkunastu minutach na miejscu zjawiły się "działające wspólnie i w porozumieniu dwa patrole policji z komendy "Szwederowo" i "Wyżyny". Dzielni funkcjonariusze po uzgodnieniu z przełożonymi sposobu interwencji zarekwirowali baner i flagę oraz zatrzymali znajdujące się w tym miejscu osoby. Następnie radiowozami zostały one przewiezione na komendę "Wyżyny" gdzie min. dokonano rewizji osobistej i przeszukania zatrzymanych. Łącznie spędzili oni tam ponad 4 godz. jako podejrzani o wykroczenie!!! Policja odmówiła wydania baneru z wizerunkiem Ojca Świętego i aktualnie znajduje się on w policyjnym depozycie. Zarówno interweniujący policjanci jak i stróże prawa z komendy "Wyżyny" nie wykonali żadnych zdjęć zabezpieczonego baneru zarówno na miejscu zdarzenia jak i na komendzie.
Nie będziemy komentować całego zdarzenia, bo zrobią to zapewne lepiej niezależne media, jedno jest pewne w kronikach policyjnych osiągnięć można dopisać kolejny "sukces" - Aresztowanie wizerunku Papieża Jana Pawła II w pierwszą rocznicę jego beatyfikacji"

więcej na ten temat w komentarzach do tego tematu na www.zawiszafans.com

Shatter

2012-05-05, 01:58
amplidude napisał/a:

Shatter, biedaczek, ciekawe tylko ile Ty wiesz o swoim prawie? Przeczytałeś kiedykolwiek konstytucję?


Nie mówimy tu o prawie, no chyba że podejmie się wątek zmian w prawie które są podyktowane wierzeniami grupy ludzi.
A poza tym, owszem, przeczytałem konstytucję.Chociaż nie wiem co to ma do rzeczy skoro jest nieustannie łamana...

McMenel

2012-05-05, 17:47
andpoz napisał/a:

"Ba kazał bezczelnie ukrywać ich , przenosić z parafii do parafii w imię solidarności. Oj dużo grzechów na sumieniu ma papa Wojtyła lecz o nich nie usłyszysz zarówno w TVN jak i w TV TRWAM"

Tak, tak, kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.



Tak tak wiem tego co nie ma na niedzielnym kazaniu nie jest prawdą.
Poczytaj sobie jak to Watykan pięknie działał w czasie pracy komisji Irlandzkiego parlamentu mającego wyjaśnić przypadki pedofilii w tym kraju. Jak pięknie wymigiwał się od udostępniana dokumentów.

=CAMEL=

2012-05-05, 18:14
I ja się pytam po ch*j łapać tych co kradną telefony itp jak można pie**olnąć akcję z takim rozgłosem bez większego wysiłku

URL's

2012-05-06, 14:26
Każde zaśmiecanie powinno być karane. :evil:

Bl...........er

2012-05-06, 18:07
No i wyrwali chwasta.