18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Aresztowanie Papieża"

arusbak • 2012-05-04, 07:58
interwencja bydgoskiej policji w pierwszą rocznicę beatyfikacji Papieża Jana Pawła II dnia 1 maja 2012r.




"W dniu dzisiejszym obchodzimy pierwszą rocznicę beatyfikacji Papieża Jana Pawła II. Z tej okazji w godzinach rannych na skarpie położonej pomiędzy Aleją Jana Pawła II oraz ul. Boya Żeleńskiego i ul. Węgierską pojawił się baner z podobizną Papieża oraz biało-czerwona flaga Zawiszy. Jednak już po kilkunastu minutach na miejscu zjawiły się "działające wspólnie i w porozumieniu dwa patrole policji z komendy "Szwederowo" i "Wyżyny". Dzielni funkcjonariusze po uzgodnieniu z przełożonymi sposobu interwencji zarekwirowali baner i flagę oraz zatrzymali znajdujące się w tym miejscu osoby. Następnie radiowozami zostały one przewiezione na komendę "Wyżyny" gdzie min. dokonano rewizji osobistej i przeszukania zatrzymanych. Łącznie spędzili oni tam ponad 4 godz. jako podejrzani o wykroczenie!!! Policja odmówiła wydania baneru z wizerunkiem Ojca Świętego i aktualnie znajduje się on w policyjnym depozycie. Zarówno interweniujący policjanci jak i stróże prawa z komendy "Wyżyny" nie wykonali żadnych zdjęć zabezpieczonego baneru zarówno na miejscu zdarzenia jak i na komendzie.
Nie będziemy komentować całego zdarzenia, bo zrobią to zapewne lepiej niezależne media, jedno jest pewne w kronikach policyjnych osiągnięć można dopisać kolejny "sukces" - Aresztowanie wizerunku Papieża Jana Pawła II w pierwszą rocznicę jego beatyfikacji"

więcej na ten temat w komentarzach do tego tematu na www.zawiszafans.com

psipsiak 86

2012-05-04, 16:07
,niech każdy sobie k***a proporczyki z wizerunkiem Jana Pawła 2 zostawia na trawniczku,niczym krzyżyki powbijane w ziemie przez przechodzącą pielgrzymke.. przecudownie wygląda jak pospolity oszczymórek podnosi radosnie łapke i załatwia swoje potrzeby na obiekt waszego "kultu" .....

hellmartin

2012-05-04, 16:10
McMenel napisał/a:

I dobrze. Po co jawnie propagować pedofilię??



Nie jestem katolem ani wielkim zwolennikiem JP2. Za to takich jak wy polaków Tusk potrzebuje więcej - kłóćcie się i bijcie między sobą, srajcie na swoich - obcym krajom to na rękę. W/g mnie gówno zrobili a nie przestępstwo (czy tam wykroczenie) - jutro by to zwinęli i nic by się nie stało a uczczenie beatyfikacji w taki sposób - gratki za inwencję i chęć "zrobienia czegoś". A sk***ysynom którzy to zgarnęli(nie tym krawężnikom bo oni nie mieli nic do gadania- tylko tym ich "przełożonym") i wam hejterzy - ch*j w dupe... ale do połowy, żeby nie było wam za dobrze.

Crane94

2012-05-04, 16:41
Przydałby się ten gif "olaboga, papieża obrażajo"...

EdmundKemper

2012-05-04, 16:50
@ptrson A jak ktoś szanuje drugiego człowieka(czyt. Papieża) to od razu katol nie ? ch*j ze stereotypami.

McMenel

2012-05-04, 16:58
hellmartin napisał/a:



Nie jestem katolem ani wielkim zwolennikiem JP2. Za to takich jak wy polaków Tusk potrzebuje więcej - kłóćcie się i bijcie między sobą, srajcie na swoich - obcym krajom to na rękę. W/g mnie gówno zrobili a nie przestępstwo (czy tam wykroczenie) - jutro by to zwinęli i nic by się nie stało a uczczenie beatyfikacji w taki sposób - gratki za inwencję i chęć "zrobienia czegoś". A sk***ysynom którzy to zgarnęli(nie tym krawężnikom bo oni nie mieli nic do gadania- tylko tym ich "przełożonym") i wam hejterzy - ch*j w dupe... ale do połowy, żeby nie było wam za dobrze.


Agugu ...

A co ma do tego Tusk ?? Sam jesteś nieźle zmanipulowany skoro utarło się w twojej jaźni iż człowiek który nie lubi kościoła = zwolennik Tuska ... Najpierw poczytaj o powiązaniach JP2 z Macielem czy Crimen sollicitationis a potem zacznij krytykować innych. Wojtyła jako głowa kościoła katolickiego nic nie zrobił z rozprzestrzeniającą się pedofilią wśród kapłanów. Ba kazał bezczelnie ukrywać ich , przenosić z parafii do parafii w imię solidarności. Oj dużo grzechów na sumieniu ma papa Wojtyła lecz o nich nie usłyszysz zarówno w TVN jak i w TV TRWAM. Ale najważniejsze powiedziałeś nie kocha JP2 to znaczy że zwolennik Tuska...
PS. Jedyną smutną rzeczą jaka mnie spotkała podczas cyrku zwanego "odejściem do królestwa ojca przez JP2 " był brak dobrych dokumentów w TV z polskim lektorem. I nie śpiewałem "Barki". Bo jak można wyrażać szacunek dla śmierci kogoś takiego. Cieszyłem się bo miałem nadzieję że coś się w tym Watykanie zmieni. Ale po konklawe stwierdziłem że nadal tam jest bagno. Ratzinger czyli jeden z przestępców popierających pedofilię poprzez chronienie zboczeńców w sutannach.

.3lite

2012-05-04, 17:31
hellmartin napisał/a:


...W/g mnie gówno zrobili a nie przestępstwo (czy tam wykroczenie) - jutro by to zwinęli i nic by się nie stało...



Gówno też robią osoby palące przysłowiowego skręcika a i tak ostro płaczecie na to + kara do 3 lat więzienia.

Novotko

2012-05-04, 18:31
Bydgoszcz ul.Jana Pawła. Szmaty się nie zmieniły i się nie zmienią. ch*j w dupę (pozdrowienia) KMP Bartodzieje!!

Włodziu

2012-05-04, 18:46
Prawda jest taka że fakt złamali prawo ale psy zamiast zajmować się prawdziwymi przestępcami robią show przed euro..

andpoz

2012-05-04, 21:21
"Ba kazał bezczelnie ukrywać ich , przenosić z parafii do parafii w imię solidarności. Oj dużo grzechów na sumieniu ma papa Wojtyła lecz o nich nie usłyszysz zarówno w TVN jak i w TV TRWAM"

Tak, tak, kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

hellmartin

2012-05-04, 22:33
McMenel napisał/a:


Agugu ...

A co ma do tego Tusk ?? Sam jesteś nieźle zmanipulowany skoro utarło się w twojej jaźni iż człowiek który nie lubi kościoła = zwolennik Tuska ... Najpierw poczytaj o powiązaniach JP2 z Macielem czy Crimen sollicitationis a potem zacznij krytykować innych. Wojtyła jako głowa kościoła katolickiego nic nie zrobił z rozprzestrzeniającą się pedofilią wśród kapłanów. Ba kazał bezczelnie ukrywać ich , przenosić z parafii do parafii w imię solidarności. Oj dużo grzechów na sumieniu ma papa Wojtyła lecz o nich nie usłyszysz zarówno w TVN jak i w TV TRWAM. Ale najważniejsze powiedziałeś nie kocha JP2 to znaczy że zwolennik Tuska...
PS. Jedyną smutną rzeczą jaka mnie spotkała podczas cyrku zwanego "odejściem do królestwa ojca przez JP2 " był brak dobrych dokumentów w TV z polskim lektorem. I nie śpiewałem "Barki". Bo jak można wyrażać szacunek dla śmierci kogoś takiego. Cieszyłem się bo miałem nadzieję że coś się w tym Watykanie zmieni. Ale po konklawe stwierdziłem że nadal tam jest bagno. Ratzinger czyli jeden z przestępców popierających pedofilię poprzez chronienie zboczeńców w sutannach.



No jasne.. i to jest jedyne jego osiągnięcie tak? Poza tym gdzie napisałem antykatol=wyznawca Tuska. TY NAJPIERW przeczytaj mój post.
Żadnego kontrargumentu nawet nie dałeś... hmm może dlatego, że jeszcze się nie nauczyłeś czytać ze zrozumieniem... jak większość ludzi

PS. Zapodaj jakieś wiarygodne źródła bo chętnie się dowiem o "powiązaniach" JP2-jeśli masz takie a pewnie nie masz...

xeorox

2012-05-04, 23:11
Większość z was pie**oli smuty o tym że w państwie syf itd. a sami go tworzycie bo 0 szacunku do kogoś wiary wyznań i osoby...Wogle nie rozumiem wy jakąs przyjemnosc czerpiecie z tego ze napiszecie cos typu "JP2 ch*j"?Poj***ne spoleczenstwo dzieli się zamiast się łączyc i tak w ten sposób każdy na każdego cos tam pluje...

Kargon

2012-05-05, 00:47
xeorox napisał/a:

Większość z was pie**oli smuty o tym że w państwie syf itd. a sami go tworzycie bo 0 szacunku do kogoś wiary wyznań i osoby...Wogle nie rozumiem wy jakąs przyjemnosc czerpiecie z tego ze napiszecie cos typu "JP2 ch*j"?Poj***ne spoleczenstwo dzieli się zamiast się łączyc i tak w ten sposób każdy na każdego cos tam pluje...


Idź pod kościół po mszy i zagadaj do ludzi że jesteś ateistą i pracujesz w telewizji, zobaczymy jak będą się z tobą "łączyć"

Shatter

2012-05-05, 01:07
Nie należy mieć szacunku do ludzi, którzy w imie swoich przekonań chcą ograniczać wolność innym ludziom.A do tego sprowadza się większość religii na tej poj***nej planecie.Mam w dupie czy to Jahwe, Allah czy Jezus bo to dokładnie ta sama bajeczka, ale przedstawiona w nieco inny sposób.
A do "urażonych obrońców wiary" mam pytanie:Co wiesz o swoim wyznaniu poza jego nazwą?Przeczytałeś kiedykolwiek swoją "świętą księgę"?

amplidude

2012-05-05, 01:42
Shatter, biedaczek, ciekawe tylko ile Ty wiesz o swoim prawie? Przeczytałeś kiedykolwiek konstytucję?