18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowanie demonstranta

Essent • 2015-08-31, 19:10
Tak w demokratycznym państwie bezprawia zwalcza się pokojowe demonstracje!!! Czy społeczeństwo w końcu przejrzy na oczy?!



Całość znalezione na FB.
Ten post nie ma na celu podżeganie do buntu i nienawiści do osób cywilnych.
:idzwch*j:

le_Roi_des_fous

2015-08-31, 19:15
Jak tylko zaczęli skandować raz sierpem, to przypomniał mi się klasyk.

TrzodaChlewna

2015-08-31, 19:16
W tym momencie jedyne co można powiedzieć to to, że szkoda... Wielka szkoda, że policja nie wzieła pistoletów i nie rozwaliła was wszystkich w strzępy...

grave22

2015-08-31, 19:25
co to ma znaczyc ze on sobie wzywa do rozejscia sie? a to co ludzie sobie nie moga juz stanac na chodniku w danym miejscu razem? co za sk***ysynstwo. a cala sytuacja jest niemozliwa do oceny bo to tylko urywek standardowo.

pinkie222

2015-08-31, 19:43
Wszystkich powinni aresztować za obrażanie funkcjonariuszy na służbie. Myślą, że jak sobie zrobią pedalskie koszulki to są ponad prawem.

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-31, 20:56
Ja pie**ole... współczuje Policjantom że muszą się z takim gównem użerać dzień w dzień...

Szczam_na_Zakrystii

2015-08-31, 21:20
Co to k***a wszyscy wyżej dzieciaki resortowe? :wtf:
Co to k***a za państwo gdzie starszego gościa który nie stwarza zagrożenia dusić, kłaść na ziemię i pryskać gazem w kilku?!
Co on/oni tam niby takiego robili że stwarzali takie niebezpieczeństwo?!
Jak trzeba cyganów którzy rozpie**alają dzielnicę rozgonić pałami czy odstrzelić to stoją 20 metrów dalej i patrzą ale jak można się wyżyć na jakimś zwykłym szaraku to pierwsi k***a w pięciu po nim skaczą! Jak nam tu wcisną brudasów imigrantów to zobaczycie jak będziecie wpie**ol dostawać a policja nawet palcem nie kiwnie.
Brońcie ich dalej niech czują przyzwolenie społeczne na takie zachowanie.
:homer:

~Velture

2015-08-31, 21:35
Łam prawo, stawiaj opór przy próbie aresztowania, niech kolega nagra filmik który podpisze jaka to policja brutalna i w ogóle BE a potem bądź zdziwiony ,że dostałeś gazem po mordzie.

Zresztą szkoda dalej komentować bo film z dupy nagrywany nie od początku i ch*ja wiadomo co się tak naprawdę stało.

Z tego co widzę to niczym się to dal mnie nie różni od tego co pie**olą murzyni w USA o brutalności policji gdzie jednego się aresztuje a potem całe plemię leci do policji drąc mordy i wyzywając oraz próbując 'odbić' aresztowanego i jeszcze później pie**oląc o policyjnej brutalności, prowokacjach i innych ch*jach mujach dzikich wężach.

treacer1996

2015-08-31, 21:51
autorze, to jest syf.
Szkoda ze nie zaczęli do nich strzelać. Co ma wspólnego Rosja z nimi ? Po co te "raz siepr..." ? Ktoś chyba nie zna historii i myli pojecia.

zgonex

2015-08-31, 22:38
ale o ch*j tam chodzi? jakiś komentarz co to za demonstracja, kto organizuje, co zrobił ten, którego skręcili. cokolwiek

pinkie222

2015-08-31, 22:42
Szajbamenie, gdyby się ten biedny, "starszy" gość zastosował do poleceń i nie opierał to by go nie kładli na ziemię. Złamał prawo i utrudniał zatrzymanie, to użyli środki przymusu. I tak spokojnie, bo pałą nie dostał.

A wszyscy powinni. To jest k***a państwo prawa czy bezprawia? Każdy się nad nim nagle stawia? Mogli normalnie zarejestrować zgromadzenie zamiast po ulicy łazić całą bandą i spokój zakłócać. Wtedy nic im by nie było.

Mogli się spokojnie rozejść gdy policja przyjechała. Wtedy nic im by nie było.

Mógł spokojnie pojechać na komendę i tam udzielić wyjaśnień. Wtedy nic by mu nie było.

Ale nie, trzeba się szarpać, zakrzyczeć, próbować kopnąć radiowóz, wołać Gestapo. Gdyby tam było Gestapo to każdy dziad by cicho siedział.

Szczam_na_Zakrystii

2015-08-31, 23:29
pinkie222 napisał/a:

Szajbamenie, gdyby się ten biedny, "starszy" gość zastosował do poleceń i nie opierał to by go nie kładli na ziemię. Złamał prawo i utrudniał zatrzymanie, to użyli środki przymusu. I tak spokojnie, bo pałą nie dostał.

A wszyscy powinni. To jest k***a państwo prawa czy bezprawia? Każdy się nad nim nagle stawia? Mogli normalnie zarejestrować zgromadzenie zamiast po ulicy łazić całą bandą i spokój zakłócać. Wtedy nic im by nie było.

Mogli się spokojnie rozejść gdy policja przyjechała. Wtedy nic im by nie było.

Mógł spokojnie pojechać na komendę i tam udzielić wyjaśnień. Wtedy nic by mu nie było.

Ale nie, trzeba się szarpać, zakrzyczeć, próbować kopnąć radiowóz, wołać Gestapo. Gdyby tam było Gestapo to każdy dziad by cicho siedział.



Ale ja w dupie mam to zgromadzenie. Nie wiem o co chodziło i o czym tam pie**olili. Chodzi mi o sam fakt że jak trzeba policji na kogoś kto faktycznie zagraża innym bądź nie wiem robi zadymy to ich nie ma a tu nagle na jednym gościu siedzi kilku policjantów bo co? Bo wiedzą że im nic nie zrobi a adrenalinka buzuje więc się wyżyją! Tylko o to! Myślisz że ten gość by kopał w radiowóz? Myślisz że ten gość by pobił policjantów? Nie! Jak dla mnie jedyne co mógł zrobić to kilka kurew pod ich adresem podesłać i nic więcej.... Straszna zbrodnia...

A jak w Wadowicach czy tam Andrychowie już nie pamiętam, cyganie rozpie**alali/rozpie**alają pół miasta to jakoś nagle policji nie było! Ale jak ktoś naj***ł wreszcie brudasa to się znaleźli!

I bzdura z tymi "legalizacjami" protestów bo jeżeli protest jest nie na rękę władzy to go odrzucają! Za morde nas trzymają coraz bardziej a takie matoły jak Ty im jeszcze przyklaskują!
Już podpisali papierek że nawet obca policja może u nas robić porządek gdyby nasza nie dawała rady!
Za rok albo dwa będzi ecie szkop z mundurkiem POLIZEI napie**alał pałą z uśmiechem na ustach bo k***a dzisiaj się godzisz na takie zachowanie naszej obecnej władzy!

pinkie222

2015-08-31, 23:57
Nie wiesz o co chodziło to strzym mordę :amused:

GhostRider32

2015-09-01, 00:38
Od początku nie wiadomo o co chodzi, manipulacja na poziomie TV, czepiają się, że wypowiedzi są wyrwane z kontekstu, a później wstawiają takie filmiki. Jeżeli miasto nie wydało zgody na zgromadzenie, to nie mają prawa się zbierać i czegoś takiego organizować, a wydanie pozwolenia to praktycznie formalność, miasto wręcz musi wydać takowe. Skoro go nie było to policja miała prawo ich rozgonić, jeżeli ktoś stawia opór to policjant może użyć tzw. środków przymusu bezpośredniego. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, w której policjant stosuje "chwyty obezwładniające" wobec osoby, która współpracuje.