18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aresztowanie demonstranta

Essent • 2015-08-31, 19:10
Tak w demokratycznym państwie bezprawia zwalcza się pokojowe demonstracje!!! Czy społeczeństwo w końcu przejrzy na oczy?!



Całość znalezione na FB.
Ten post nie ma na celu podżeganie do buntu i nienawiści do osób cywilnych.
:idzwch*j:

DiscoJerzy

2015-09-01, 00:41
A ch*j, dwudzieste piwo i niech zacznie się shitstorm.

Harek

2015-09-01, 01:27
takie rzeczy tylko w polsce :(

Nizzur

2015-09-01, 01:32
To jest filmik z kanału Zbigniewa Stonogi. Wejdzcie na jego profil na facebooku to się więcej dowiecie.

pinkie222

2015-09-01, 01:33
up

Dokładnie. Np w USA by ich wystrzelali, w Europie rozgonili, w Rosji spałowali. Tylko w Polsce takie bezhołowie i bezkarność, każdy sra wyżej niż głowę nosi. I dlatego ten kraj tak wygląda, zero porządku i bezpieczeństwa.

Stuku

2015-09-01, 06:25
Wyrwane z kontekstu. Nad czym tutaj się spuszczać ?

MCMerci

2015-09-01, 06:49
k***a gimbolewaki zasrały sadola-"policja działa dla naszego dobra, jak kogoś bije to na 100% słusznie!"
I właśnie k***a dlatego w Polsce jest jak jest. Bo ch*je jeden z drugim nie myślą i premierowa mogłaby się zesrać na godło, wytrzeć dupę flagą, kazać strzelać do przedszkolaków ostrą amunicją, a j***ne lemingi by jeszcze przyklasnęły że walczy z terrorystami szmuglującymi j***ne batoniki do przedszkola.
Kończę studia i sp***alam z tego kraju wariatów.

BKKWK

2015-09-01, 07:53
Autor cwaniaczek, bo nie wrzucił początku interwencji. Pewnie aresztowany nie był taki niewinny, jak próbuje nam wmówić. A Wy się jeszcze spinacie. Akurat policja w Polsce jest więcej niż w porządku. Z naszymi policjantami mam do czynienia tylko podczas kontroli drogowych, ale jakoś dotąd nikt mnie nie wywlókł z samochodu, nie dostałem gazem po oczach i nie miałem kajdanek na rękach. W radiowozie byłem raz, jak spisywali moje zeznania po wypadku, w którym uczestniczyłem. Zawsze jestem miły, odpowiadam krótko i na temat, a w konsekwencji mandaty dostaję niższe, albo wcale.

stachu2322

2015-09-01, 08:42
Pozamykac wszystkich cwe*i. Brawo policja

lapps

2015-09-01, 10:01
BeKay napisał/a:

Autor cwaniaczek, bo nie wrzucił początku interwencji. Pewnie aresztowany nie był taki niewinny, jak próbuje nam wmówić. A Wy się jeszcze spinacie. Akurat policja w Polsce jest więcej niż w porządku. Z naszymi policjantami mam do czynienia tylko podczas kontroli drogowych, ale jakoś dotąd nikt mnie nie wywlókł z samochodu, nie dostałem gazem po oczach i nie miałem kajdanek na rękach. W radiowozie byłem raz, jak spisywali moje zeznania po wypadku, w którym uczestniczyłem. Zawsze jestem miły, odpowiadam krótko i na temat, a w konsekwencji mandaty dostaję niższe, albo wcale.



miales do czynienia z drogowka i mowisz, ze policja jest w porzadku, bo jak im dupe wylizesz to ci nizszy mandat dadza?? :szczerbaty: a jak nasterydowany, nacpany knur napie**ala przypadkowych ludzi w centrum miasta to udaja, ze nie widza i wypisuja mandat za picie piwa komus innemu... ile takich sytuacji bylo...

jakby byla taka sama sytuacja, tylko mundury rosyjskie, to bylby placz, ze w rosji faszyzm i dyktatura, ludzie nie maja prawa do zgromadzen i sa zamykani na tle politycznym... ale to sie dzieje w Polsce, propagandy do lba naj***li, wiec nie widza problemu oszolomy... jeszcze brawo bija, kulki w leb by chcieli za wyrazanie opinii, czy "nielegalne zgromadzenia" jak za hitlera... pojeby

@up
akurat cwe* to jest ktos taki kto z policja wpolpracuje, cwe*u

GhostRider32

2015-09-01, 10:29
lapps napisał/a:


@up
akurat cwe* to jest ktos taki kto z policja wpolpracuje, cwe*u


cwe* to w żargonie więziennym osoba, która świadczy różne "usługi" innym więźniom w zamian za papierosy i ochronę :P

Ver0

2015-09-01, 14:22
O widzę filmik z profilu chorągiewki :)

longinus

2015-09-01, 14:43
ktoś kiedyś weźmie broń i zacznie strzelać nie powiem do kogo bo zaczną mnie dusić xDD

kamil_kali2

2015-09-01, 18:49
k***a mać banda pustych jak murzyński bęben patusów od tego Stonogi myślą że k***a pozjadali wszystkie rozumy prawnicy j***ni się znaleźli eksperci od ustaw i przepisów .Wpie**ol powinni wszyscy dostać i to tak żeby k***om do głowy więcej nie przyszło fikać do mundurowych . Ja się k***a pytam gdzie jest Pan Stonoga pewnie już torby za kraty pakuje powinni go tam w dupę regularnie trzy razy dziennie j***ć po każdym posiłku może wtedy by nabrał rozumu . I jeszcze tylko trzy słowa dla wszystkich prawilnych mordeczek ch*j WAM W DUPE