18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apteka

Earl Grey • 2013-11-22, 01:27
Wiedziałem że jest niewiele rzeczy które mogą mnie jeszcze zdziwić, ale co jakiś czas się zdarzają.
Przywykłem do widoku McDrive i ludzi którzy zamawiają żarcie z auta, ale to mnie rozłożyło na łopatki: LEKDRIVE




Pewnie otwarli to z myślą o emerytach którzy ledwo o kulach potrafią dojść do auta, ale nadal jeżdżą.
Może na moją wioskę cywilizacja dopiero dociera, a w większych miastach to jest codzienność.

Imper3838

2013-11-23, 01:46
Anarchangel napisał/a:

Poniekąd jest to pewne odbicie problemów społecznych, dlatego nie zdziwią mnie nawet apteki z dowozem do domu czy banki ze striptizem (wasze miasta nie składają się jeszcze w 90% z banków i aptek? Wkrótce będą...). Na zachodzie europy, to jeszcze stać społeczeństwo (ale niedługo i im się skończy) na jakiś kaprys (od czasu do czasu), natomiast u nas kasę wyciśniesz z człowieka już tylko grożąc jego zdrowiu, lub obracając jego pieniędzmi z których płaci podatki.


U mnie jeszcze medaliki i krzyże sprzedają, bo medycyna i leki już za drogie. :amused:

Zimny_browar

2013-11-23, 02:35
I po co to hejtować? Według mnie nie takie złe, na pewno lepsze niż stawianie popie**olonych pedalskich tęczy w Warszawie.

Duda1

2013-11-23, 03:09
Człowieku wyjdz z domu,gdzieś ty się uchował ze pierwszy raz całodobową apteke widzisz ? :D

MisiuSW

2013-11-23, 03:25
Wy k***y j***ne; "otwarli" jest formą dopuszczalną tak samo jak "otwotrzyli". Zajrzyciej do wujka G, zanim pie**olnięcie na necie.

va...........ro

2013-11-23, 07:22
W USA na porządku dziennym i to wielkie jak supermarket

speedi93

2013-11-23, 07:39
LekDrive to h*j...

W Jeleniej Górze był ChlebDrive :D

Lopez

2013-11-23, 11:47
MisiuSW napisał/a:

Wy k***y j***ne; "otwarli" jest formą dopuszczalną tak samo jak "otwotrzyli". Zajrzyciej do wujka G, zanim pie**olnięcie na necie.



Co nie zmienia faktu, że brzmi jak z ust j***nego chama od gnoju.

greesha

2013-11-23, 13:29
W anglii otworzyli juz bank Drive through :D


ellsworth

2013-11-23, 17:56
Skąd to zdziwienie? Autor tematu nigdy nie kupował w aptece całodobowej? W godzinach nocnych transakcja odbywa się właśnie przez takie okienko inaczej ćpuny by każdą taką aptekę obrabowały, więc bardzo dobrym pomysłem jest zrobienie tego tak, by nie trzeba było wysiadać z samochodu.