18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyreklama Lecha

Ra...........og • 2011-01-22, 20:27


Czarny Smok Dziffko!

szalonykefir123

2011-01-22, 20:32
Takie suche,że musiałem się Piasta napić tak mi w ustach zaschło :/

BongMan

2011-01-22, 20:49
"Czarne k***a i ch*j"... Czarne to stado wyr*chało tą k***ę która tak krzyczy, ch*jem prosto w gardło. Słabe. Poza tym Lech jest zajebisty.

1986kuba

2011-01-22, 22:56
BongMan napisał/a:

"Czarne k***a i ch*j"... Czarne to stado wyr*chało tą k***ę która tak krzyczy, ch*jem prosto w gardło. Słabe. Poza tym Lech jest zajebisty.



Lech tak, ale Pils 8-) No i jeszcze Mocny :-P

Nvijcov

2011-01-22, 23:40
Piłeś kiedyś "Czarnego Smoka"? Lub jeśli nie lubisz ciemnego piwa, to "Złotego" lub "Srebrnego"? Piłeś jakieś PRAWDZIWE, nie sporządzone z ekstraktu piwo? Coś jakiegoś lokalnego browaru, niepasteryzowane piwo, które się pieni jak cholera i jest absolutnie doskonałe w smaku? Nie? No cóż, Lech przecież też ma procenty, więc jest równie dobry, prawda?

push3k

2011-01-22, 23:55
Lech to kijowe piwo. Gazowano-procentowa woda. Bez smaku. Syf pokroju Heineken. No, ale tak to już bywa, piw jest dużo i dla każdego coś się znajdzie.

sylveck

2011-01-22, 23:59
Pomysł dobry, wykonanie takie sobie. Akurat smaku żadnego ze Smoków nie kojarzę (chociaż kiedyś próbowałem), ale takiego Magnusa to bym w ten sposób wypromował. ;)

Złopacze poznańskiej wody - patrzcie i płaczcie:

1986kuba

2011-01-23, 00:25
Nvijcov napisał/a:

Piłeś kiedyś "Czarnego Smoka"? Lub jeśli nie lubisz ciemnego piwa, to "Złotego" lub "Srebrnego"? Piłeś jakieś PRAWDZIWE, nie sporządzone z ekstraktu piwo? Coś jakiegoś lokalnego browaru, niepasteryzowane piwo, które się pieni jak cholera i jest absolutnie doskonałe w smaku? Nie? No cóż, Lech przecież też ma procenty, więc jest równie dobry, prawda?



Piwo nie zawierające ekstraktu? A może k***a masło z zawartością tłuszczu 30% albo tabliczka czekoladopodobna? :lol:

p.s. Tak lubię Lecha (jak wyżej napisałem); tak wiem, że z w porównaniu z "prawdziwym piwem" dzisiejsze wyroby browaru poznańskiego są tylko namiastką oryginałów sprzed lat czy dzisiejszych, specjalizujących się małych browarów. I co z tego? Np. czeski Budweiser też się sp***olił. Takie czasy, że producenci dostosowują się do większości potencjalnych klientów. Lubię także wyroby wspomnianego wyżej Browaru Fortuna, jak i dziesiątki innych piw (więc proszę mi tu zaraz nie pie**olić "spróbuj sobie Czarnego Smoka" etc.) , ale to nie powód by nie móc lubić np. Lecha. Koniec wywodu :samoboj:

Gandzialf

2011-01-23, 01:14
I się zaczną zaraz wywody który lubi jakie piwo. Po to ich k***a tyle wymyślili żeby każdy wybrał coś dla siebie.

vito

2011-01-23, 01:30
Gandzialf napisał/a:

I się zaczną zaraz wywody który lubi jakie piwo. Po to ich k***a tyle wymyślili żeby każdy wybrał coś dla siebie.



to jest forum, tu się dyskutuje
zielona butelka tylko tyle powiem!

Sebool

2011-01-23, 03:18
A już myślałem, że będzie piwo "Donald"

Thunderdome

2011-01-23, 06:36

Lech jest dla fujar i kobiet ktore je pija z soczkiem...mocne debowe rox !

gracz

2011-01-23, 12:22
@up
tu nie chodzi o to, co ma więcej obrota ;-)

extremes

2011-01-23, 12:31
k***a szkoda, że nie minusów.

rrdzony

2011-01-23, 13:15
1986kuba napisał/a:


Takie czasy, że producenci dostosowują się do większości potencjalnych klientów.


nieprawda. producenci dążą do maksymalizacji zysków, dzięki czemu produkują siki, wydadzą dużo pieniędzy na reklamę, a przez nieświadomość konsumencką i tak im się zwróci.