18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyreklama Lecha

Ra...........og • 2011-01-22, 20:27


Czarny Smok Dziffko!

aba1989

2011-01-23, 13:21
vito napisał/a:



to jest forum, tu się dyskutuje
zielona butelka tylko tyle powiem!


A no spoko,też lubię piwo z mojego regionu ;) .

Ra...........og

2011-01-23, 13:27
BTW opowiem wam historie filmiku, bo się fajnie spinacie co porpawia mi humor.

Filmik został nakręcony w poprzedenie wakacje w trakcie jakiegoś tam alkoholowego grilla bez grilla, pierwszą publiczna emisje miał na zlocie sadistica w sierpniu (emisja z telefonu). Reżyserowany jest przez studenta marketingu i pierwotnie miał zostać użyty w trakcie obrony jego pracy mgr (jako swoiste Wunderwaffe), lecz temat uległ zmianie, co za tym idzie plany też.

Teraz czekam na kolejne napinki :amused:

dwakilo

2011-01-23, 13:27
Się cieszcie, że nie musicie pić litewskich szczyn nazywanych tutaj piwem.

husarz_

2011-01-23, 13:37


PERLA CHMIELOWA NASZA KROLOWA !

a lech to dla dziewczyn jest, jak te inne hajnekeny i żywce. takie siki weroniki a nie piwo. a jak ktos nie czuje roznicy to sie raczej znawca piwa nazwac nie moze. piwo musi miec gorycz i czasem morde wykrzywic glebokim smakiem a nie wchodzic jak sok z procentami

siegeseven

2011-01-23, 13:59
@ dwakilo
A Svyturys ? Baltas chociażby ? Litewskie piwo.
Jedne z lepszych jakie powstają.

Roszp

2011-01-23, 14:01
Nvijcov napisał/a:

Piłeś kiedyś "Czarnego Smoka"? Lub jeśli nie lubisz ciemnego piwa, to "Złotego" lub "Srebrnego"? Piłeś jakieś PRAWDZIWE, nie sporządzone z ekstraktu piwo? Coś jakiegoś lokalnego browaru, niepasteryzowane piwo, które się pieni jak cholera i jest absolutnie doskonałe w smaku? Nie? No cóż, Lech przecież też ma procenty, więc jest równie dobry, prawda?



k***a, co to jest piwo zrobione z ekstraktu panie specjalisto? Każdy browar robi się tak samo - woda, słód, chmiel i drożdże. Różnica jest taka że w tych tańszych stosuje się tańsze składniki (lub np. oszczędza się chmieląc piwo specjalnymi ekstraktami do chmielenia na zimno). Nie wszystkie piwa koncernowe są złe! Naczytaliście się jakichś forów gdzie siedzą j***ni fetyszyści którzy wychwycą każdy defekt w piwie. Prawda jest taka że 90% zjadaczy chleba bez chociażby krótkiego kursu (tak, kursu - bo siedząc przy komputerze jak widać samych pierdół się dowiadujecie) degustacji piwa nie byłaby w stanie zauważyć różnicy między Pilsnerem a Lagerem.
A co do piwa niepasteryzowanego to skwituję tę sprawę krótkim, staropolskim :homer:

dwakilo

2011-01-23, 14:15
siegeseven napisał/a:

@ dwakilo
A Svyturys ? Baltas chociażby ? Litewskie piwo.
Jedne z lepszych jakie powstają.



Jasny Svyturys mi nie smakuje, btw. Svyturys po litewsku to latarnia morska i świetnie wygląda nalewak tego piwa w kształcie takowaj latarni z mrugającą lampką.

Prawda jest taka, że smakuje mi tylko Volfas Engelman i Grand alaus. Litewskich piw nie wolno mieszać. Jak ktoś mi o tym powiedział to się z tego śmiałem ale jak pewnego wieczoru wypiłem 5 różnych piw to poza tym, że nagle mnie ścięło to byłem chory dwa dni.

Pan Fasola

2011-01-23, 15:06
Każde piwo, które ma okres ważności większy niż 30 dni to nie jest prawdziwe piwo.

SCr34M91

2011-01-23, 15:22
Roszp napisał/a:



k***a, co to jest piwo zrobione z ekstraktu panie specjalisto? Każdy browar robi się tak samo - woda, słód, chmiel i drożdże. Różnica jest taka że w tych tańszych stosuje się tańsze składniki (lub np. oszczędza się chmieląc piwo specjalnymi ekstraktami do chmielenia na zimno). Nie wszystkie piwa koncernowe są złe! Naczytaliście się jakichś forów gdzie siedzą j***ni fetyszyści którzy wychwycą każdy defekt w piwie. Prawda jest taka że 90% zjadaczy chleba bez chociażby krótkiego kursu (tak, kursu - bo siedząc przy komputerze jak widać samych pierdół się dowiadujecie) degustacji piwa nie byłaby w stanie zauważyć różnicy między Pilsnerem a Lagerem.
A co do piwa niepasteryzowanego to skwituję tę sprawę krótkim, staropolskim :homer:



Musze Cie zmartwić - do większości piw teraz produkowanych nie dodaje się chmielu.

Nvijcov

2011-01-23, 16:05
Pisząc piwo nie produkowane z ekstraktu mam na myśli nie piwo produkowanie poprzez rozbełtanie sproszkowanego (ew. koncentratu) ekstraktu zrobionego z ch*j wie czego, a piwo zrobione w tradycyjny sposób poprzez zrobienie słodu, następnie otrzymanie z niego brzeczki i fermentację, zamiast używanego przy produkcji piwa mechanizmu ekstrakt->tankofermentator->butelka albo puszka. Oczywiście wielkie kompanie piwowarskie nawet nie mogą używać tradycyjnej metody ze względu na to że zajmuje co najmniej 3 razy więcej czasu i jest dużo droższa. Więc nie liczyłbym na dobre piwo z dużego browaru zaopatrującego cały kraj.

Wh...........na

2011-01-23, 17:06
A ja jak to widzę to przypominam sobie Smar SW "Nie ma piwa, nie ma piwa, nie ma piwa - k***a mać!!". Dobijające... :-/

Mati3h

2011-01-23, 17:29
Taka prawda że Lech itp. to produkty piwopodobne, dlatego spece od tyskiego, żubra, tatry i harnasia mogą sobie darować komentarze. Polecam filmik pokazujący różnice http://www.facebook.com/Piwoteka

sidodo111

2011-01-23, 17:40
Ze strachu idę kupić Żubra

sylveck

2011-01-23, 19:34
Cytat:

Wiek: 14


Poproś mamę lepiej, żeby Ci kupiła.

rafwlkp

2011-01-23, 19:51
Mieszkam 10km od browaru Czarnego Smoka. Browar Fortuna rządzi!