18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyfapatory

Komarzysta91 • 2013-02-13, 20:21
Dziś zaprezentuje wam parę zdjęć Antyfapatorów z przeszłosci




Ten jest z 1903 opatentowany u Hamburgerów, jak próbowałeś go zdjąć to cie pie**olnął prąd. Ciekawe co na to elektrycy :D bo elektryka prąd nie tyka :mrgreen:

Więcej zdjęć zapodam po 1 komentarzu

RumAndCola

2013-02-13, 20:36
elektryka prąd nie tyka tylko napie**ala

norbi7631

2013-02-13, 20:51
może po 3. coś zapoda, w tym materiał własny mile widziany :D

Komarzysta91

2013-02-13, 20:52
Pozwoliłem sobie na komentarz naukowy wg tego co było napisane pod zdjęciami oryginalnego artykułu



Prawdopodobnie pierwsza generacja Antyfapatorów



Hit sprzedażowy z drugiej połowy XIX w zaprojektowany przez ówczesnych inżynierów że nie wywoływał bólu przy rannym powstańcu



cd




ten model ciągnął za ĸłaki


ten pozwalał żeby penis mógł troche oddychać :lol:



Tan model z 1893r miał system chłodzenia h*ja cieczą, wykorzystywał zjawisko kurczenia sie h*ja w zimniej wodzie



Ten opatentowany w 1876 przez Stephensona, tak tak ten sam co uruchomił pierwszy pociąg na świecie :D
juz wiemy czym sie przedtem zajmował :D



Ten model podpinany był pod h*ja i jak mialeś wzwód to dzwonil i wszystkich informował o tym na około



Prawdopodobnie replika stalowej wersji

P.S. zeszło chwile bo tłumaczyłem opisy.

Co...........er

2013-02-13, 20:52
głupota w ch*j - wsadzisz tam fiuta to prąd Cię nie jebnie, natomiast jeśli dotkniesz już tak? nierealne.pl

Komarzysta91

2013-02-13, 20:56
Converter, j***ło prądem jak próbowałeś się wyzwolić to realne, podobna zasada działania jak w pastuchu

Mateuszzl

2013-02-13, 21:50
Wsadzisz ch*ja w taką miedzianą obudowę, a jak stanie to co?

Qunda

2013-02-13, 22:02
Up to będzie trochę bolało, ale to jest dobre do panowania nad swoim popędem. Sam używam takiej klatki z ost. zdjęcia (cb-6000) male chastity. Zajebista sprawa u dominy i do poniżania twojej osoby przed swoją kobietą, jesteś w tedy bardziej troskliwy, czuły, wyrozumiały bo to ona trzyma ciebie i zabiera ci coś twojego czym jest zwalenie sobie konia. Wierz mi że relacje poprawiają się o 100%!

Exias

2013-02-14, 00:00
@up lecz się kolego :)

Go...........ga

2013-02-14, 00:16
@Qunda
Przez takie komentarze stwierdzam, że sadistic staje się coraz mniej sadystyczny, a coraz bardziej popie**olony...

Anarchangel

2013-02-14, 00:18
Qunda napisał/a:

Up to będzie trochę bolało, ale to jest dobre do panowania nad swoim popędem. Sam używam takiej klatki z ost. zdjęcia (cb-6000) male chastity. Zajebista sprawa u dominy i do poniżania twojej osoby przed swoją kobietą, jesteś w tedy bardziej troskliwy, czuły, wyrozumiały bo to ona trzyma ciebie i zabiera ci coś twojego czym jest zwalenie sobie konia. Wierz mi że relacje poprawiają się o 100%!


:shock:
Jak? skoro reagując na jakiś bodziec (w zależności od poziomu zaspokojenia), mózg zaczyna pompować w twe prącie - krew, bez opamiętania... problemy z gabarytami czy anomalia w anatomii?
Jakby kobieta wyskoczyła mi z czymś takim, to bym jej zaproponował, aby w zamian sobie ćwiekowaną parasolkę w pupę zaaplikowała, która się będzie otwierała na dźwięki marudzenia lub śladów słowotoku...
Natomiast rozumiem, że ciebie to bawi - zatem nic mi do tego. Baw się dobrze i krzywdy sobie nie zrób...

Asiulka_ai

2013-02-14, 11:24
Najlepszy penis to penis naturalny, bez zadnych gownianych urozmaicen

DiesIrae

2013-02-14, 11:32
Qunda napisał/a:

Up to będzie trochę bolało, ale to jest dobre do panowania nad swoim popędem. Sam używam takiej klatki z ost. zdjęcia (cb-6000) male chastity. Zajebista sprawa u dominy i do poniżania twojej osoby przed swoją kobietą, jesteś w tedy bardziej troskliwy, czuły, wyrozumiały bo to ona trzyma ciebie i zabiera ci coś twojego czym jest zwalenie sobie konia. Wierz mi że relacje poprawiają się o 100%!


Co niektórym ta strona całkiem przepala styki :homer:

szpila_forever

2013-02-14, 11:43
Cytat:

Najlepszy penis to penis naturalny, bez zadnych gownianych urozmaicen


Twoj jest bardzo ładny.