18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antyfapatory

Komarzysta91 • 2013-02-13, 20:21
Dziś zaprezentuje wam parę zdjęć Antyfapatorów z przeszłosci




Ten jest z 1903 opatentowany u Hamburgerów, jak próbowałeś go zdjąć to cie pie**olnął prąd. Ciekawe co na to elektrycy :D bo elektryka prąd nie tyka :mrgreen:

Więcej zdjęć zapodam po 1 komentarzu

snik0

2013-02-14, 11:43
DiesIrae napisał/a:


Co niektórym ta strona całkiem przepala styki :homer:


Ta strona jest dla takich z przepalonymi stykami, jednak przychodzą takie zj***ne gimbusy jak ty, burzą się na wszystko i robią z tego kwejka i inne zjeby z dzidy

torro

2013-02-14, 11:47
To wyglada raczej jak jakiś wspomagacz dla impotentów...

androgenius

2013-02-14, 11:48
Ja mam w domu starą lampkę plazmową z niewielkim przebiciem, trzeba sobie napluć na fiuta dla polepszenia przewodzenia i dotykać lampką głowicy, fajnie kopie a ch*ja stawia na baczność w 20 sekund.

konował

2013-02-14, 12:05
@Qunda prze ch*j z ciebie tyle powiem.

le...........ce

2013-02-14, 12:24
To Wy mało wiecie o panie Qunda :lol: Zobaczcie jego materiał własny na hardzie :amused:

YoogiGoogi

2013-02-14, 13:07
widzę, że na sadolu znaleźli się specjaliści antyfapatorów :amused:

dth

2013-02-14, 14:14
razi prądem jak próbujesz się wyzwolić... czyli co? Raz zakładasz i nosisz do wyczerpania baterii? : P

wsza104

2013-02-14, 14:49
A tak na marginesie "h*j" pisze się przez ch !!!

Lordzik92

2013-02-14, 19:29
Sado-maso jest coraz bardziej popularne, wystarczy spojrzec na allegro dzial bdsm w czym preferuja polacy. Zabawy w pana lub niewolnika sa fajne (jakby nie patrzec przyjmujemy te role nieswiadomie kazdego dnia). Jest to temat tabu dla dzieci, ale taka juz nasza psychika. Zycie polega na przelamywaniu barier, a nie na moralnym zdretwieniu i zdewoceniu... Dopuki ci ludzie nie wychodza na ulice realizowac swoich marzen na zwyklych smiertelnikach, niewidze problemu.
Zreszta nie rozumiem oburzenia ludzi jak Exias i jemu podobnym skoro szary czlowiek codziennie jest j***ny przez system, codziennie jestesmy torturowani chorymi nakazami obecnej ,,kultury" tylko po to by nie wyjsc z tlumu....

kashshaptu82

2013-02-15, 09:34
Gouranga napisał/a:

@Qunda
Przez takie komentarze stwierdzam, że sadistic staje się coraz mniej sadystyczny, a coraz bardziej popie**olony...



coraz mniej sadysyczny? TO jest wlasnie sado-masochizm oczami PRAKTYKUJACEGO. rozumiem, ze mozesz nie jarac sie ta dewiacja ale nosz k***a mac minimum inteligencji i poziomu w wypowiedziach -.-'

@Qunda
wlasnie mi przywrociles nadzieje w to, ze sa i beda tutaj jeszcze osoby dla ktorych ten portal zostal stworzony!