18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa i komuniści na marszu środowisk lewicowych 08.11.2014

SamSobieBogiem • 2014-11-09, 10:39


    bądź komunistką

    nak***iaj po ulicach z radzieckimi flagami

    walcz o komunizm

    głoś hasła socjalistyczne, brak własności prywatnej, tylko kolektywizm

    miej ból dupy o to, że ktoś ci zaj***ł twoją 'prywatną' flagę

kamil-c

2014-11-09, 10:50
Powinni im sromotny wpie**ol sprawić na dzień dobry. j***ne lewacki ścierwo.... j***ne k***y nie pamiętają jak za komuny był tylko ocet w sklepach tego się domagają? niech wypie**alają np do Korei Północnej przyjmą ich tam z otwartymi rękoma!

zonk

2014-11-09, 10:57
@up, nie zesraj się już. Niby wolność słowa, wolność przekonań a jednak zakazuje się lewakom, bycie lewakiem. Więc skoro jest wolność do prawaki są lewakami skoro tego zakazują. Mózg rozj***ny.

McMenel

2014-11-09, 10:59
Bądź prawakiem kradnij przedmioty należące do innych... Och jaki to bojowy młodzieniec. Skoro taki prawowity to k***a czemu nie podszedł do policjanta ??

Deme

2014-11-09, 11:06
Ale dzicz :D

Jojanna

2014-11-09, 11:06
1.Bądź lewakiem, tylko k***a z dala ode mnie.
2.Jeśli jesteś lewakiem, mieszkaj na squocie. Kolektywizm, k***a.
3.Kolektywizm - dziel się zatem dziewczyną/chłopakiem, szczoteczką do zębów, i majtkami zmienianymi co rok w urodziny Lenina
4.Jak ci to nie pasi, znaczy że jesteś po-zerem, a nie prawdziwym lewakiem

Jeśli ktoś od tego pie**olenia nie ma ochoty się :rzygi2: lub :kloc: , to gratuluję silnej psyche. Ja nie mam, a lewicowe pie**olenie jest puste niczym budżet naszego Państwa... :cry:

kamil-c

2014-11-09, 11:06
@SQT to nie bul dupy tylko fakty. nie wiem ile masz lat i nie wiem czy pamiętasz jak za przysłowiowej komuny było. A wolność słowa no cóż nie powinna działać na szkodę społeczeństwa... I zobaczył byś wolność słowa jak by to lewackie ścierwo doszło do władzy już to przerabialiśmy przez kilkadziesiąt lat..

el...........wy

2014-11-09, 11:08
Jak dla mnei nie powinno być zakazanych symboli i niech to będzie sierp i młot czy swastyka. Ale skoro już są to niech to będzie jakoś egzekwowane. Wyobraźmy sobie sytuację, że na marsz niepodległości(jebem na niego) przychodzi grupka ze swastykami. Ja pie**olę :amused: wyborcza by o tym pisała latami :D


Tak czy inaczej marsze antify to sp***olina jakich mało. Niosą flagi anarchosyndykatów czy tam ankomów i k***a na co oni liczą w ogóle :D

Przecież faszyści to są ich ideowi kuzyni :D

Już pomijając fakt, że jak w ogóle anarchia ma się do socjalizmu, kpina.

Ec...........on

2014-11-09, 11:19
Hahahah k***a - "prowokacja" - trzeba być baranem - łapią barana co nie umie się zachować to tłum krzyczy "gestapo" i "prowokacja" :E

KulturalnyJegomosc

2014-11-09, 11:29
Szmaty trzymające czerwone szmaty, pod ochroną Policji..... w dupach im sie po przewracało....

2HardBlazin

2014-11-09, 11:29
na ch*j im te czerwone flagi? poj***ło ich?

HO...........OR

2014-11-09, 11:50
kamil-c napisał/a:

niech wypie**alają np do Korei Północnej przyjmą ich tam z otwartymi rękoma!

Lewaki do Korei Północnej powiadasz? A słyszałeś o tym jak Matthew Miller z USA po przylocie do Korei Północnej podarł na lotnisku wizę turystyczną i zażądał przyznania azylu za co dostał 6 lat ciężkich robót. Nawet w Korei wiedzą że, zachodni lewacy to taka sama zaraza jak muzułmanie.

Tco

2014-11-09, 12:02
A mnie to wszystko pie**oli, lewacy, prawiacy i inne pie**oly tego typu. Chcecie sie nawzajem pozabijac i skakac sobie do gardel? Droga wolna, ja siedze sobie wygodnie w foteliku i podjadam popcornik :D
Robicie dokladnie to co macie robic i myslicie dokladnie tak jak sie od was tego wymaga. Banda lemingow tym wlasnie jestescie, demokracja i wolnosci niestety nie dla was.

SamSobieBogiem

2014-11-09, 12:05
2x@up sprawdzali czy nadaje sie na obywatela, słusznie :D

Tco napisał/a:

A mnie to wszystko pie**oli, lewacy, prawiacy i inne pie**oly tego typu. Chcecie sie nawzajem pozabijac i skakac sobie do gardel? Droga wolna, ja siedze sobie wygodnie w foteliku i podjadam popcornik :D
Robicie dokladnie to co macie robic i myslicie dokladnie tak jak sie od was tego wymaga. Banda lemingow tym wlasnie jestescie, demokracja i wolnosci niestety nie dla was.



Jeśli wolnością jest wygodny fotel i popcornik to spoko :) Pewnie telewizor masz przed soba to kup sobie z 5 paczek tego popcorniku na 11 listopada bo Ci moze nie starczyc i słuchaj co pani w telewizorku do Ciebie mówi. Tak jest najprościej.

sakosa

2014-11-09, 12:06
Ha dobrze tak pie**olonym lewakom :D