18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa i komuniści na marszu środowisk lewicowych 08.11.2014

SamSobieBogiem • 2014-11-09, 10:39


    bądź komunistką

    nak***iaj po ulicach z radzieckimi flagami

    walcz o komunizm

    głoś hasła socjalistyczne, brak własności prywatnej, tylko kolektywizm

    miej ból dupy o to, że ktoś ci zaj***ł twoją 'prywatną' flagę

Tco

2014-11-09, 12:18
Piti1234555 napisał/a:


Jeśli wolnością jest wygodny fotel i popcornik to spoko :) Pewnie telewizor masz przed soba to kup sobie z 5 paczek tego popcorniku na 11 listopada bo Ci moze nie starczyc i słuchaj co pani w telewizorku do Ciebie mówi. Tak jest najprościej.



Nie omieszkam :)

_R...........s_

2014-11-09, 12:29
Ech listopad, miesiąc syfu politycznego na sadolu, "prowokacji" i wyłażenia marginesu na ulice. A pomyśleć, że kiedyś ten miesiąc kojarzył się tylko z piękną jesienią.
Jedni jakieś sierpy, tęczowe flagi, inni celtyki, swastyki, wszyscy zapraszają gości zza granicy, jedni antife, drudzy neonazistów i neofaszystów z całej europy (parę lat temu nawet banderowcy byli w jednym mieście zaproszenie przez organizatorów, a do warszawy zjeżdża m.in. forza nuovo, złoty świt, jakobbit i podobny syf). Zablokowane ulice, zdemolowane miasto, wszędzie "prowokacje", policja, kosmici i ch*j wie co jeszcze. Poza tym od tego materiału na kilometr wali fejkiem. Uczestnicy wyrzucają panienkę z czerwoną szmatą, jakiś chłopek bez problemu jej ją zabiera, a potem przy policji oddaje bez wali. A lemingi i tak uwierzą.

Do tego walki 1 listopada o hallowen kościoła z ludźmi którzy po prostu mają to w dupie.
Trzeba jeszcze coś wymyślić na drugą połowę miesiąca, bo tam jeszcze jest trochę spokoju.

Najbardziej patologiczny miesiąc roku. A gdzie czas dla normalnych i zwykłych ludzi, na najzwyczajniejsze oddanie hołdu poległym za ten kraj.

PsychoAnimeFan

2014-11-09, 12:30
Wolność to nie coś co może Ci zapewnić prawo, czy ustrój polityczny. Każdy wolny człowiek o tym wie, wolny myślą i ideowo!

aradd

2014-11-09, 12:40
I bardzo dobrze lać to pie**olone lewackie ścierwo, jeszcze ta brzydka k***a "flagę mi ukradł''. Do gazu z tym gównem

Zordo0n

2014-11-09, 12:53
Wy j***ne lewackie k***y. Zal na was nawet paly, wy j***ne śmiecie. Tłuc to to kamieniami

zonk

2014-11-09, 12:58
kamil-c napisał/a:

@SQT to nie bul dupy tylko fakty. nie wiem ile masz lat i nie wiem czy pamiętasz jak za przysłowiowej komuny było. A wolność słowa no cóż nie powinna działać na szkodę społeczeństwa... I zobaczył byś wolność słowa jak by to lewackie ścierwo doszło do władzy już to przerabialiśmy przez kilkadziesiąt lat..


Wiem natomiast że statystycznie wychodzi że ludzie w tamtych czasach zużywali więcej produktów jak np. cukier, mięso, itd. niż obecnie gdy wszystkiego jest pod dostatkiem.

RottenFetus napisał/a:

Najbardziej patologiczny miesiąc roku. A gdzie czas dla normalnych i zwykłych ludzi, na najzwyczajniejsze oddanie hołdu poległym za ten kraj.



A no właśnie, jedne zjeby (prawaki) oraz drugie zjeby (lewaki) upatrzyły sobie to święto do ch*j wie czego.

sn...........r9

2014-11-09, 13:03
Ludwik von Mises w latach 20, czy też mnisi z Salamanki znacznie wcześniej udowodnili jasno, że efektywne centralne planowanie jest zupełnie niemożliwe. Niestety banda głąbów nie posłuchała i poskutkowało to ogromną nędzą w wielu krajach świata i śmiercią co najmniej 150 mln ludzi. Z drugiej strony każdy miał okazję zobaczyć, że poglądy Misesa są faktycznie prawdziwe.

Teraz można wylądować w więzieniu za posiadanie broni, ładunków wybuchowych czy narkotyków, albo też za jazdę po pijaku. Głównie dlatego, że w pewnych wypadkach mógłbyś "lekkomyślnie narazić inne osoby na śmierć". W takim razie uczciwość wymaga, by komunistów i innych skrajnych lewaków ,głoszących z uporem maniaka kolektywizm, centralne planowanie, własność wspólną i inne brednie, wieszać za jajca na latarniach, bo oni "walczą" o to by doprowadzić świat do ruiny i wymordować kolejne miliony. Nie są tego świadomi? Nie mój problem. Mało prawdopodobne, że im się to uda? A to, że broń w rękach uczciwego człowieka posłuży do przestępstwa jest prawdopodobne?

Nie popieram kryminalizowania jakichkolwiek poglądów, bo wolność słowa powinna być święta jak w USA. Ale skoro już się zamyka ludzi w więzieniu za stwarzanie czysto wyimaginowanego ryzyka, to bądźcie k***a konsystentni.

Zuberek

2014-11-09, 13:04
precz z komuna !!!! co za scierwa !!!

Don Landziorno

2014-11-09, 13:07
"ja chce go oskarzyc o kradziez" :D glupia lkomunistyczna szmata