18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ANOTHER DERREN BROWN

Stachustach187 • 2009-10-09, 13:22
Derren Brown - The Car Crash - Trick or Treat


Weep

2009-10-09, 14:41
W każdym razie, nie spanikowała. :P

or...........ok

2009-10-09, 15:44
jakby wszyscy srali ze strachu po swojej śmierci świat byłby pełen magicznego niewidzialnego gówna : ]

Stachustach187

2009-10-09, 15:57
orok napisał/a:

jakby wszyscy srali ze strachu po swojej śmierci świat byłby pełen magicznego niewidzialnego gówna : ]


:samoboj:

Keyos77

2009-10-09, 17:50
takie coś powinni robić tym pajacom z kompleksem małego wacka, co to ruszają z piskiem opon ze skrzyzowań żeby zaszpanować albo zapierniczają przez miasto ponad 100, odrazu by zaczeli jeździć 10km/h :]

hypek

2009-10-09, 18:13
dziwne, że nie podeszła do "siebie", albo nie zaczęła szturchać tych ludzi z tym swoim "heloł"

_e...........dy

2009-10-09, 19:23
wytlumaczcie mi: jak ją uśpili? i co z jej nogami? w pewnym momencie mowila ze nie moze sie ruszyc...a potem normalnie podeszla.

robi wrazenie jesli to nie fake;D

Ks...........ak

2009-10-10, 10:16
Właśnie, ja też bym chciał wiedzieć jak ją uśpili... Bo chyba coś przegapiłem.

katmandu

2009-10-10, 11:21
"Właśnie, ja też bym chciał wiedzieć jak ją uśpili... Bo chyba coś przegapiłem."


a słyszałeś może o hipnozie??

si...........nt

2009-10-10, 11:44
Derren Brown jest genialny, robi takie cuda ze ja Ciez pie**ole. Zahipnotyzowal ja przez telefon, nie takie cuda robil.

Raz kolesia zahipnotyzowal automatem do gry. Koles zaczal grac, nagle jakby zasnal, przeniesiono go do pomieszczenia ktore wygladalo zupelnie jak gra, zombie i takie tam inne strachy, i tam sie obudzil. Dezorientacja totalna, zaczal strzelac, biegac, bac sie, masakra, potem znow go uspili, wrocili z nim do baru gdzie byl automat, postawili go przed nim i znow obudzili, cos takiego przezyc, szok.

Osobiscie balabym sie spotkac Derrena, koles moze Ci wyjac portfel, zabrac zegarek, kluczyki od auta, nawet nim odjechac na Twoich oczach a Ty nawet nie wiesz kiedy.

Ta...........al

2009-10-10, 14:33
Hipnoza na spore ograniczenia.

Ale filmik ciekawy. Powinien być wykorzystany jako spot, profilaktycznie. Z tym, że człowiek pamięta o groźbie przez pięć minut.

Cnx

2009-10-10, 16:10
Ciekawe jak by się zachowała gdyby zaczęli r*chać tego manekina

Keyos77 napisał/a:

takie coś powinni robić tym pajacom z kompleksem małego wacka, co to ruszają z piskiem opon ze skrzyzowań żeby zaszpanować albo zapierniczają przez miasto ponad 100, odrazu by zaczeli jeździć 10km/h :]




Ja tam zapie**alam po mieście ile się da, a mam zajebistego ku*asa ( nie moja opinia) i żadnych kompleksów

Stachustach187

2009-10-10, 21:46
sisteragent napisał/a:

Raz kolesia zahipnotyzowal automatem do gry. Koles zaczal grac, nagle jakby zasnal, przeniesiono go do pomieszczenia ktore wygladalo zupelnie jak gra, zombie i takie tam inne strachy, i tam sie obudzil. Dezorientacja totalna, zaczal strzelac, biegac, bac sie, masakra, potem znow go uspili, wrocili z nim do baru gdzie byl automat, postawili go przed nim i znow obudzili, cos takiego przezyc, szok.



ten filmik tez wrzucilem

http://www.sadistic.pl/zombie-with-derren-brown-vt23601.htm

Szilka

2009-10-12, 19:54
Ja jestem w ciężkim szoku, jeżeli to nie jest żaden fake.
Nie wiem, co ja bym zrobiła na jej miejscu...