18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ANOTHER DERREN BROWN

Stachustach187 • 2009-10-09, 13:22
Derren Brown - The Car Crash - Trick or Treat


Saia

2009-10-12, 20:29
Cnx napisał/a:


Ja tam zapie**alam po mieście ile się da, a mam zajebistego ku*asa ( nie moja opinia) i żadnych kompleksów




opinia twojego psa się nie liczy.

Stachustach187 napisał/a:



ten filmik tez wrzucilem

http://www.sadistic.pl/zombie-with-derren-brown-vt23601.htm



ciężko wrzucić w jeden temat nie?

Bogna

2009-10-12, 20:34
Saia napisał/a:

ciężko wrzucić w jeden temat nie?


Jeszcze mniej piw dostanie i będzie mu przykro...

Saia

2009-10-12, 20:40
Oj , zapomniałbym o piwach jeszcze :<



ps. O kurczę , czyżbym w końcu przestał być gnębionym przez Panią ~Bognę? :>

Bogna

2009-10-12, 21:00
Saia napisał/a:

być gnębionym


A tak się czułeś? :->
Jak przyznaję rację, to przyznaję rację, nawet jeśli największemu głupkowi się wypsnęło ;) .

Saia

2009-10-12, 21:08
Bogna napisał/a:


największemu głupkowi



O takim zachowaniu mówię , gdy sugerujesz tego typu rzeczy. Po za tym , żarty żartami ale na przyszłość , nie staraj się przekroczyć granicy dobrego smaku ^^

Bogna

2009-10-12, 22:59
Saia napisał/a:

O takim zachowaniu mówię , gdy sugerujesz tego typu rzeczy.


Wziąłeś 'głupka' do siebie? Egocentryk.
Saia napisał/a:

Po za tym , żarty żartami ale na przyszłość , nie staraj się przekroczyć granicy dobrego smaku ^^


Twojego czy mojego? Ze smakiem i granicami mogę robić, co mi się żywnie podoba. Widać mam większą tolerancję i dystans do tego typu rzeczy (co i Tobie polecam).

Saia

2009-10-12, 23:17
wziąłem do siebie bo było to skierowane do mnie ,przynajmniej tak wynika z konstrukcji zdania czy jak tam to się nazywa. Dystans ogólnie mam do siebie co czasem zdarza się widzieć w niektórych komentarzach i nie musisz mi tego życzyć :P Co do granic , Ty ich nie ustalasz i nie ustalam ich ja , co najwyżej możesz je przekroczyć.

Bogna

2009-10-13, 12:52
Saia napisał/a:

co najwyżej możesz je przekroczyć.


Jesli żadne z nas ich nie ustala, to gdzie wg Ciebie mają przebiegać, skoro wg mnie jeszcze do nich daleko? :->
Saia napisał/a:

wziąłem do siebie bo było to skierowane do mnie ,przynajmniej tak wynika z konstrukcji zdania czy jak tam to się nazywa.


Aha :lol: .
Saia napisał/a:

Dystans ogólnie mam do siebie co czasem zdarza się widzieć w niektórych komentarzach i nie musisz mi tego życzyć :P


Egzakli :P .

Cóż, peace w każdym razie ;) .