18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

anioł i diabeł

koreapłn • 2013-05-16, 20:36
Znakomity skecz kabaretu Tey. Handel pomiędzy aniołem i diabłem.
Starsi sadyści powinni być zadowoleni.
Natomiast młodsi mogą zobaczyć co kiedyś było na topie.
Jak dla mnie to kwintesencja początków polskiego kabaretu.

Lemon19

2013-05-16, 23:51
A dziś, Smoleń nie może nawet spojrzeć w stronie Laskowika, ładnie musieli się pożreć... A szkoda.

Gimbo

2013-05-17, 07:54
Moim skromnym zdaniem Laskowik kompletnie się zeszmacił szydząc z katastrofy pod Smoleńskiem.

Może kiedyś był dobrym kabareciarzem, ale teraz stał się prorządowym celebrytą. Szkoda. Mógł stać się legendą, a tak...

zolwik03

2013-05-17, 09:19
To jest skecz o szydzeniu z komunistów? Ja tu widze tylko nawiązanie o tych duszach na ramieniu. Chyba, że nie zrozumiałem jakiejś aluzji. Jeśli tak, to mógłby ktoś wytłumaczyć?

wudun

2013-05-17, 09:28
szponiasty napisał/a:


Antykomor xD



Porównywanie kabaretu tey z antykomorem jest jak porównywanie wykwintnego wina z siarczakiem za 3.50

niegrzech

2013-05-17, 10:58
Widzę, sporo nie kumających więc:
- Smoleniowi zabili syna za te kawały
- dusze na ramieniu (nawet to wyjaśnili w skeczu) to belki czyli stopnie (wojskowe, milicyjne, UB/SB)

Bridgwater88

2013-05-17, 13:48
Popatrzcie sie na te wszystkie ladne pani na widowni i pamietajcie jaka moda byla na bobra w tamtych czasach i wyobrazcie sobie...Bobratorium ! xD

PartizantPń

2013-05-17, 18:01
Laskowik po zakończeniu działalności kabaretowej wrócił do tego co kocha najbardziej - do bycia listonoszem. Z tego co pamiętam rejon miał w Poznaniu gdzieś w okolicach ul. Śniadeckich

Mycroft

2013-05-17, 20:35
@maniekenduro - a teraz na szczęście zupełnie nie grożą represje za wyśmiewanie się z władzy.

U nas do części ludzi przychodzi od razu samobójstwo, a część ginie w wypadkach...

Ale za poglądy i wypowiedzi prześladowany nie jest nikt!