18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ania ma 6 lat.

vajron • 2013-09-29, 18:59
Ania to słodkie dziecko.

Zaj***łem! Przyznaję się!

Pącki

2013-09-30, 18:55
wheresally napisał/a:

@Pącki Typowy wyborca PO.


Chyba Cię poj***ło obesrańcu pis i po to te same pieski kościoła tak jak cała reszta pokazywana w tesrałfenie
wheresally napisał/a:


Usłyszałeś w TV że kogoś po IP policja znalazła i myślisz mądralo że to wykonalne tak po prostu z domu.


Z takim pojęciem o IT wnioskuje, że w twojej wiosce dopiero co wchodzi neostrada 128 kb/s

czeski napisał/a:



i co mu zrobisz? Napinaczu.

Na ulicy też tak fikasz?


Mieszkam w Krakowie kolego, tu się nie fika :roll:

ka...........ma

2013-09-30, 19:37
ostatni napisał/a:



Obniżanie podatków, wzrost gospodarczy i walka z korupcją. Wtedy nie podobało się tylko złodziejom.


Obrazek



Łatwo jest obniżać podatki gdy mamy czasy prosperity. Później jednak jak jest czas kryzysu to nikt nie pamięta że podatki ktoś obniżył. Wszyscy skupiają się że nagle ktoś je podniósł. Poza tym obniżanie podatków jest bezcelowe jeśli nie tworzy nowych miejsc pracy a gospodarki nie czyni bardziej konkurencyjną.

ostatni napisał/a:



Co do afer:
-doktor G skazany i to za PO,
-pani B. popełnia samobójstwo więc śledztwo umorzone, ale niewinni nie strzelają sobie w łeb

Obrazek



Leże i kwiczę. Jak rozumiem wykrycie jakiegoś tam lekarza który brał prezenty to afera która sprawiłą że w tym kraju żyje się lepiej, tak? Nakradł tyle miliardów że dzięki wykryciu jego przewałek nasz kraj nagle staje się bogaty jak Norwegia. Ohhh tak...to jest to ! To taka jednoosobowa mafia była.
Co do Pani B.....jak rozumiem masz profesurę z psychologii że tak autorytarnie stwierdzasz że tylko winni strzelają sobie w łeb. No cóż...tego nie będę nawet komentował bo nie wypada kłócić się z omnibusem.


ostatni napisał/a:




Co do afer za PO:
-umorzenie gazpromowi długów na jakiś miliard za tranzyt
-afera hazardowa za kilkanaście miliardów
-amber gold za pół miliarda

ale rozumiem, że w tefauen powiedzieli że to krwiożerczy kaczor dokucza donaldowi i nic się nie stało więc uwierzyłeś

o reszcie nie chce mi się gadać, bo głupi leming zasra temat tefauenowskim szambem


Obrazek




- Chcieli umorzyć. Jeśli masz jakieś źródła do tego że umorzyli liczę że się nimi podzielisz ( w co wątpię)

- Na jakie kilkanaście miliardów? Skąd masz te wyliczenia. To raz. Dwa że chciałbym Ci przypomnieć a raczej poinformować że maszyny do gier który niby nie wypłacały kasy a tak na prawdę ją wypłacały stały w naszym kraju już od co najmniej 2001 roku (to sam pamiętam). Jakoś przez dwa lata rządów PiS nic z tym fantem nie robiło. Ale co ja piszę...pewnie w tym czasie ludzie nie grali i dzięki temu Skarb Państwa nie tracił ani grosza ;)

- Sprawa jest w toku, nie zapadły jeszcze wyroki ani to uniewinniające ani przesądzające o winie.

Co do TVN...misiu pysiu nie mam w domy telewizora więc twoja teoria spiskowa leży i kwiczy :hitler:

Tak na sam koniec. Uwierz mi że ja jakoś przeżyje jak u władzy będzie PiS, o swoją przyszłość się nie boję, mam już poukładane finansowo życie, wiedzę w głowie która jest ceniona więc i o pracę się nie boje, czy to tu czy za granicą. Tylko zobaczysz misiu pysiu że ci którzy tak są za PiSem, ci najbiedniejsi będą jeszcze kwiczeć bo z pustego to i Salomon nie naleje a ludziom wydaje się że im się wszystko należy. Że Państwo ma im dać i już a oni mogą palnikiem do góry leżeć. Temu krajowi potrzebny jest rząd który nie bezie się wpie**alaj ludziom do biznesów, nie będzie każdego traktował jak potencjalnego przestępcy (poczytaj sobie co sądzi pan Kaczyński o przedsiębiorcach) Czemu nie szczeka jak banda nierobów górników idzie na emeryturę w wieku 40 lat?
Wiele by można napisać ale i tak tego nie zrozumiesz zanim nie zaczniesz w pełni samodzielnie myśleć. Teraz wydaje Ci się że tak jest bo zamiast TVN czytasz Nasz Dziennik czy słuchasz Max'a Kolonko.
Zamieniłeś jedno gówno na drugie i wydaje Ci się że jesteś oświecony.

Dziękuje, dobranoc :kupa:

nazirus2411

2013-09-30, 20:33
!Timon napisał/a:

A Papałę zabił przypadkowy złodziej samochodów który połaszczył się na jego lanosa. Tak bardzo wkręcił go ten lanos, że postanowił zaj***ć generała policji i z podniecenia zostawił to auto. :)

Awionetka pod warszawą ŚCINA stalową latarnię ale duży samolot pasażerski rozlatuje się na kawałki po zawadzeniu o szczyt drzewa. Rozj***ł się inny tupolev w lesie - większość osób przeżyła, tutaj kwestionują, że ktokolwiek jeszcze żył na miejscu katastrofy.
Seems legit.




A temu to slupki skrzydla up..ly ? znafcy k...a ...
http://youtu.be/u4MOULvOxvI

ka...........ma

2013-09-30, 20:49
nazirus2411 napisał/a:




A temu to slupki skrzydla up..ly ? znafcy k...a ...
http://youtu.be/u4MOULvOxvI



Nie przegadasz im do rozumu, uwierz mi :)
Oni przeprowadzali eksperyment myślowy i tak im wyszło że to zamach musiał być ;)

!Timon

2013-09-30, 21:16
@nazirus2411

Niestety filmik nie chce zastartować ale mi wystarczy ten komentarz
Cytat:


Dokładnie. Samolot wpierw rozbija się o ziemię, w tym skrzydło, a dopiero później zahacza skrzydłem o słup - i to jeszcze na wysokości metra. Na tej wysokości, przy tej prędkości i przy tym rodzaju drewna, to ten słup przeciąłby chyba wszystko co lata, pod każdym kątem.



Ja rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem leży ale żeby oglądać bez zrozumienia to trzeba być strasznym nieogarem.

Czytać ze zrozumieniem nie umiesz to jeszcze raz Ci napiszę, żeby było łatwiej: nie twierdzę, że to na pewno był zamach - twierdzę, że COŚ się zj***ło i nikomu nie zależy, żeby dojść do tego co.
Zamachu nie wykluczam bo przy obecnych zaniedbaniach w śledztwie KAŻDA teoria znajdzie logiczne umocowanie - za dużo niewiadomych jest w tej sprawie i każdy sobie może podstawić co chce.

tranzystor

2013-09-30, 21:24
sauerps napisał/a:

wolę anie z zespołem macierewicza niż komorowskiego z zespołem tuska



To bierz Jarka, Antośka i lećcie za Ocean do swoich popleczników "profesorów", ekspertów w dziedzinie lotnictwa (tych, którzy biorą udział w badaniach, ale z dokumentów tych badań to wcale nie wynika) :mrgreen:

maniek1205

2013-10-01, 05:52
sauerps napisał/a:

wolę anie z zespołem macierewicza niż komorowskiego z zespołem tuska



gdyby Kaczor rządził i jego kochaś Macierewicz to byśmy mięli już wojnę z ruskimi głąbie :jezdziec:

shinshuke

2013-10-01, 11:25
Wy wszyscy jestescie debilami. 99% ludzi szydzących z macierewicza nawet nigdy nie widziało zadnego z jego przemowien albo konferencji. Tak sie sklada ze ogladalem kilka z nich i wiem ze gosc jest zajebiscie ogarniety. Nie mowi o zamachach tylko o hipotezach ktore nalezy zbadac ale jak widac kazdy ma to w p*zdzie bo lemingi takie jak wy robicie z normalnego czlowieka idiote. Wkuriwia mnie to ze tak latwo jest manipulowac ludzmi gadalem z kolega ktory drwil z macierewicza mowie mu k***a okej twoje zdanie ale powiedz dlaczego uwazasz ze jest idiota i dlaczego go nie lubisz? Jego odpowiedz:: Bo jest debilem".
Mam wrazenie ze kazdy z was imbecyle ma wyprany mozg do granic wytrzymalosci nic nie macie pojecia co sie dzieje na swiecie a pie**olicie glupoty i robicie z ludzi debili chociaz sami nimi jestescie. Zalazl sie 1 odwazny ktory kocha polski kraj i zna historie, probuje tylko dowiedziec sie prawdy, takiej czy innej. Ale sztuczna nagonka TVN pokazuje tylko pie**olone urywki z konferencji gdzie Macierewicz sie wk***ia na niekompetencje ludzi rzadzacych. A nic sie nie mowi k***a o Pani Kopacz ktora KLAMALA w zywe oczy ze sama rozmawiala z lekarzami w smolensku a nawet jej tam nie bylo no i co? Taka pani jest 2 osoba w panstwie- wicepremierem!! ch*j wam wszystkim w dupe dajcie sie r*chac TVNowi i mediom pompujecie swoje puste mozgownice jakims pie**olonym belkotem ze pies obamy ma sraczke a adamczyk rozpie**olil nowe volvo ch*j W DUPE WSZYSTKIM debilom

tranzystor

2013-10-01, 20:20
shinshuke napisał/a:

Wy wszyscy jestescie debilami. 99% ludzi szydzących z macierewicza nawet nigdy nie widziało zadnego z jego przemowien albo konferencji. Tak sie sklada ze ogladalem kilka z nich i wiem ze gosc jest zajebiscie ogarniety. Nie mowi o zamachach tylko o hipotezach ktore nalezy zbadac ale jak widac kazdy ma to w p*zdzie bo lemingi takie jak wy robicie z normalnego czlowieka idiote.



To najwyraźniej nie 99% ludzi jest debilami, tylko ty. Pierwsza z brzegu wypowiedź oszołoma Macierewicza:
Film pierwszy

40 sekunda filmu, cytat:
Cytat:

...Nie mieliśmy do czynienia nad Smoleńskiem z przypadkiem, nie mieliśmy do czynienia nad Smoleńskiem z wypadkiem. Mieliśmy do czynienia ze zbrodnią...



Kolejny film z wypowiedzią wielkiego specjalisty. 2 minuta 35 sekunda filmu

Film drugi

Dalszych nie ma sensu szukać, bo taki oszołom jak ty i tak nie zrozumie, tylko będzie chwytał tanie teksty, bo przecież "Ruscy to zło"....

Ojciec_Stiffmeistera

2013-10-01, 22:17
Widziałem przemówienie Macierewicza do tłumu ludzi powyżej 60 roku życia ,na którym stawia znak równości między Katyniem a Smoleńskiem i wykrzykuje ,że był to mord.

ka...........ma

2013-10-01, 22:17
shinshuke napisał/a:

Wy wszyscy jestescie debilami. 99% ludzi szydzących z macierewicza nawet nigdy nie widziało zadnego z jego przemowien albo konferencji. Tak sie sklada ze ogladalem kilka z nich i wiem ze gosc jest zajebiscie ogarniety. Nie mowi o zamachach tylko o hipotezach ktore nalezy zbadac ale jak widac kazdy ma to w p*zdzie bo lemingi takie jak wy robicie z normalnego czlowieka idiote. Wkuriwia mnie to ze tak latwo jest manipulowac ludzmi gadalem z kolega ktory drwil z macierewicza mowie mu k***a okej twoje zdanie ale powiedz dlaczego uwazasz ze jest idiota i dlaczego go nie lubisz? Jego odpowiedz:: Bo jest debilem".
Mam wrazenie ze kazdy z was imbecyle ma wyprany mozg do granic wytrzymalosci nic nie macie pojecia co sie dzieje na swiecie a pie**olicie glupoty i robicie z ludzi debili chociaz sami nimi jestescie. Zalazl sie 1 odwazny ktory kocha polski kraj i zna historie, probuje tylko dowiedziec sie prawdy, takiej czy innej. Ale sztuczna nagonka TVN pokazuje tylko pie**olone urywki z konferencji gdzie Macierewicz sie wk***ia na niekompetencje ludzi rzadzacych. A nic sie nie mowi k***a o Pani Kopacz ktora KLAMALA w zywe oczy ze sama rozmawiala z lekarzami w smolensku a nawet jej tam nie bylo no i co? Taka pani jest 2 osoba w panstwie- wicepremierem!! ch*j wam wszystkim w dupe dajcie sie r*chac TVNowi i mediom pompujecie swoje puste mozgownice jakims pie**olonym belkotem ze pies obamy ma sraczke a adamczyk rozpie**olil nowe volvo ch*j W DUPE WSZYSTKIM debilom



Nie zesraj się chłopie :D

voidinfinity

2013-10-02, 09:48
kawal-chama napisał/a:


- Chcieli umorzyć. Jeśli masz jakieś źródła do tego że umorzyli liczę że się nimi podzielisz ( w co wątpię)



Umowa z Gazpromem z 21 kwietnia 2010. Po interwencji Brukseli ostatecznie umowę podpisano 29 października - ale nie podano jej do publicznej wiadomości.

"KE obawia się, że Polska mogła naruszyć prawo UE, zapewniając Gazpromowi do 2045 r. monopol na tranzyt gazu przez Polskę do Niemiec oraz ulgowe opłaty za tranzyt." - to z GW. Nic o umarzaniu długu.

kawal-chama napisał/a:


- Na jakie kilkanaście miliardów? Skąd masz te wyliczenia. To raz. Dwa że chciałbym Ci przypomnieć a raczej poinformować że maszyny do gier który niby nie wypłacały kasy a tak na prawdę ją wypłacały stały w naszym kraju już od co najmniej 2001 roku (to sam pamiętam). Jakoś przez dwa lata rządów PiS nic z tym fantem nie robiło. Ale co ja piszę...pewnie w tym czasie ludzie nie grali i dzięki temu Skarb Państwa nie tracił ani grosza ;)



Tu nie chodziło o jakieś maszyny, tylko o pisanie ustaw na zamówienie.

kawal-chama napisał/a:


- Sprawa jest w toku, nie zapadły jeszcze wyroki ani to uniewinniające ani przesądzające o winie.



Oczywiście - żadne pieniądze nie zniknęły, żaden urzędas nie wziął w łapę, a sprawa toczy się sprawnie i niechybnie wyrok zapadnie :-P Rozumiem, że jak ktoś ci najebie, to nie będziesz mówił, że zostało popełnione przestępstwo do momentu aż sąd wyda wyrok?

kawal-chama napisał/a:


Co do TVN...misiu pysiu nie mam w domy telewizora



Jak widać powyżej brak TV nie oznacza automatycznie, że jesteś dobrze poinformowany.

ka...........ma

2013-10-02, 22:08
Cytat:

Umowa z Gazpromem z 21 kwietnia 2010. Po interwencji Brukseli ostatecznie umowę podpisano 29 października - ale nie podano jej do publicznej wiadomości.

"KE obawia się, że Polska mogła naruszyć prawo UE, zapewniając Gazpromowi do 2045 r. monopol na tranzyt gazu przez Polskę do Niemiec oraz ulgowe opłaty za tranzyt." - to z GW. Nic o umarzaniu długu.



Dzięki nie umiałem tego znaleźć
voidinfinity napisał/a:

Tu nie chodziło o jakieś maszyny, tylko o pisanie ustaw na zamówienie.



No ale piszesz o wałku na dziesiątki miliardów. Pytam się skąd te wyliczenia. Bo póki co piszesz o pisaniu ustawy na zamówienie. Tego nie neguję. Ale jak twierdzisz że państwo traci miliardy to ja się pytam skąd masz te dane i czy uważasz że skoro straciło to rzecz taka nie działa się za czasów rządu PiS (hazard nie istniał?)

voidinfinity napisał/a:

Oczywiście - żadne pieniądze nie zniknęły, żaden urzędas nie wziął w łapę, a sprawa toczy się sprawnie i niechybnie wyrok zapadnie Rozumiem, że jak ktoś ci najebie, to nie będziesz mówił, że zostało popełnione przestępstwo do momentu aż sąd wyda wyrok?



Widzisz i tu jest problem. O owszem okradli naiwnych ludzi którzy myśleli że są jakieś magiczne sposoby na zarabianie kasy szybciej niż normalnie to przebiega. Za to powinni kogoś posadzić. Ja natomiast zastanawiam się gdzie tu Polska jako kraj coś straciła?Bo te 0,5 mld o których piszesz to kasa zwykłych ludzi.

Cytat:

Jak widać powyżej brak TV nie oznacza automatycznie, że jesteś dobrze poinformowany.



Ale nic takiego nigdy nie twierdziłem. Uwierz mi że ten odpoczynek od szamba w TV jest piękny. Ty jednak twierdzisz że jestem indoktrynowany przez TVN i nie myślę samodzielnie. Napiszę Ci jedno - jeśli wydaje Ci się że jest w tym kraju czy też gdziekolwiek w "cywilizowanym" świecie medium wolne od wpływów polityczno-biznesowych to życzę Ci żebyś jak najszybciej przejrzał na oczy i się nie łudził.
Demokracja to system rządów głupców - bo niestety wybiera większość a nie ma co się oszukiwać - większość nie jest zbyt inteligentna. Dlatego też rządzą nami głupcy wybierani przez głupców. Żeby było zabawniej mamy w naszym kraju taki system partyjny (a raczej prawo), ustanowiony oczywiście przez tych z opozycji i tych z rządu jakiś czas temu że nie ma w tym kraju racji bytu nowa partia na scenie politycznej. Bo żeby taka mogła zaistnieć musi mieć struktury krajowe, żeby takowe stworzyć, żeby to zrobić musi mieć kasę, a żeby ją mieć musi ją od kogoś dostać. Problem polega na tym że ustawowo nie możesz przeznaczyć na taką nową siłę polityczną więcej niż określoną sumę (chyba 10 tysięcy PLN na osobę). Żeby móc prowadzić kampanię, zapoznać ludzi ze swoim programem i pomysłami musisz się jakoś zareklamować ale z braku kasy nie masz jak...no i koło się zamyka.
W tym kraju ludzie uczciwi nie pchają się do polityki. Zapamiętaj to podczas kolejnych wyborów !