18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ania ma 6 lat.

vajron • 2013-09-29, 18:59
Ania to słodkie dziecko.

Zaj***łem! Przyznaję się!

wheresally

2013-09-30, 03:38
@Pącki Typowy wyborca PO. Po IP to sobie możesz jego prowidera znaleźć. Netię , Toyę albo inny syf.
Bez ich solidnego wsparcia i admina z logami to możesz sobie pomarzyć.


Usłyszałeś w TV że kogoś po IP policja znalazła i myślisz mądralo że to wykonalne tak po prostu z domu.

człowiek_zły

2013-09-30, 06:47
PiS to takie same k***y jak PO, PSL czy SLD. Wszyscy oni to złodzieje-socjaliści. Powinni wisieć na gałęziach razem z rodzinami i sympatykami.

slig01

2013-09-30, 07:21
No nieźle. Sztaby wyborcze działają w najlepsze a osły wierzą, że na Sadolu to samą prawdę ludzie publikują. Wbijcie sobie do łbów, że na Sadolu i innych tego typu wszelkiej maści polityczne wstawki dodają ludzie odpowiedzialni za kampanie polityczne albo firmy przez nich wynajęte.

Lord_Viader

2013-09-30, 07:29
Nie ma PO, PiS, SLD i innych - to wszystko jest jedną, wielką, szczęśliwą rodziną (a że czasami brzoza stanie na drodze to inna sprawa), która trzyma się kurczowo koryta i udaje zróżnicowanie.

Sayagin666

2013-09-30, 07:44
Do fanatokow PO i sympatykow PiS : dajcie na luz, chociaz tutaj do jasnej cholery. Jesli chodzi o Macierewicza to moglbym zalozyc sie ,ze 99.9% majacych o nim zle mniemanie i na jego nazwisko pojawia im sie w glowie haslo SWIR - nawet nie widzialo 1 z jego konferencji. Nie jestem jego fanem ale zdarzylo mi sie obejrzec kilka z jego konferencji, spotkan (okolo 1.5h kazde, czasem dluzej a czasem krocej) i wyobrazcie sobie ,ze sie zdziwilem. Nie jest on swirem, mowiacym o bombach prozniowych, sztucznej mgle i nie zatrudnia ekspertow, ktorzy maja doswiadczenie z lotnictwem takie ,ze w mlodosci sklejali modele. Jesli faktycznie jest on swierem a to co mowi o prokuratorach, tusku, wojskowych itd sa oszczerstwami - dlaczego nie siedzi dawno w wiezieniu ? Pragne zauwazyc ,ze jesli ma dowody to je przedstawia i mowi o niektorych sprawach jasno i czytelnie, jesli natomiast ma hipoteze, to mowi ,ze dowodow niema i to tylko hipoteza. Czizas. TVN i inne gowna tak wam mozgi wypraly ,ze tak samo reagujecie na Korwina jak i Macierewicza - diagnoza swir. Jeszcze inni na Antka mowia swir, bo Korwin tak o nim mowi. Zadnych dowodow by "Zmierzdzyc" Antka tylko stwierdzenie - w jego oczach widac szalenstwo. Ja nie twierdze ,ze byl zamach ale ciekawi mnie dlaczego dowody sa niszczone? znikaja plyty DVD ze zdjeciami, slady sa zacierane, i baaardzo duzo rzeczy wyglada groteskowo. Dlaczego prokuratura zachowuje sie jak dawno dawno temu w Katyniu - polacy sami sie zastrzelili, a jesli nie to napewno zrobili to niemcy... Ja chcialbym sie tylko dowiedziec dlaczego prokuratura i politycy PO tak matacza w tej sprawie...

Dranzes

2013-09-30, 08:16
slig01 napisał/a:

No nieźle. Sztaby wyborcze działają w najlepsze a osły wierzą, że na Sadolu to samą prawdę ludzie publikują. Wbijcie sobie do łbów, że na Sadolu i innych tego typu wszelkiej maści polityczne wstawki dodają ludzie odpowiedzialni za kampanie polityczne albo firmy przez nich wynajęte.



Tak, ja pracuję dla PO za kilo szczawiu za miesiąc.

werther

2013-09-30, 08:23
Pącki napisał/a:


Ludzie! Proszę, znajdźcie mi go po IP.....



Chcesz mu DoSa posłać? ale ty to zły jesteś...

TRQPL

2013-09-30, 09:22
Przypadek??? Nie sądzę.


!Timon

2013-09-30, 10:22
A Papałę zabił przypadkowy złodziej samochodów który połaszczył się na jego lanosa. Tak bardzo wkręcił go ten lanos, że postanowił zaj***ć generała policji i z podniecenia zostawił to auto. :)

Awionetka pod warszawą ŚCINA stalową latarnię ale duży samolot pasażerski rozlatuje się na kawałki po zawadzeniu o szczyt drzewa. Rozj***ł się inny tupolev w lesie - większość osób przeżyła, tutaj kwestionują, że ktokolwiek jeszcze żył na miejscu katastrofy.
Seems legit.

mare30ks

2013-09-30, 10:25
sauerps napisał/a:

wolę anie z zespołem macierewicza niż komorowskiego z zespołem tuska



no to masz fajne rozeznanie w polityce, zupelnie jakbys wybieral miedzy kila a rzerzaczka :)

Zofar

2013-09-30, 11:37
@Kawal-chama powiem Tak , nie popieram Twojej wypowiedzi ale z jednym musimy sie zgodzić wszyscy Każdy miał swoją szanse i żadne ugrupowanie tak naprawdę nie spełniło swoich obietnic . Problem w tym kraju jest taki że nie ma alternatywy dla tych wszystkich dziadów których mordy widzimy codziennie a oni nas olewają To są ignoranci tacy sami jak cały kler ktory niby w polityke się nie wtrąca ale moim zdaniem ksiądz taki sam jak polityk _ wychodzi na scene i pięknie śpiewa ale h*j z tego wynika

pisage

2013-09-30, 13:38
!Timon napisał/a:

A Papałę zabił przypadkowy złodziej samochodów który połaszczył się na jego lanosa. Tak bardzo wkręcił go ten lanos, że postanowił zaj***ć generała policji i z podniecenia zostawił to auto. :)

Awionetka pod warszawą ŚCINA stalową latarnię ale duży samolot pasażerski rozlatuje się na kawałki po zawadzeniu o szczyt drzewa. Rozj***ł się inny tupolev w lesie - większość osób przeżyła, tutaj kwestionują, że ktokolwiek jeszcze żył na miejscu katastrofy.
Seems legit.



O Papale nie wypowiadam się. Ta sprawa jest tak dziadowsko prowadzona, że nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę.
Co do samolotów: pomyśl zanim coś napiszesz. Awionetka przy prędkości 100 km/h trafiła w ziemię i sunąc zgięła blaszaną latarnię.
W Rosji w las wjechał Tupolew 204, czyli większa i mocniejsza konstrukcja.
Natomiast w Smoleńsku Tu-154 mając na liczniku 250 km/h próbował oddalić się od ziemi na pełnym ciągu.
Widzisz różnice?

!Timon

2013-09-30, 14:10
@pisage

Nie jestem "wyznawcą" zamachu. Uważam tylko, że całe śledztwo zostało przeprowadzone na odpie**ol czy raczej ktoś coś chciał zatuszować. Niekoniecznie zamach - może coś sp***olili nieumyślnie na przeglądach w Rosji i chcieli to ukryć?
Z drugiej strony jeśli do rządowego samolotu kanclerz Niemiec wlazł zupełny random, nawet tam nie pracujący i siedział w nim 2 godziny to tym bardziej za możliwe uważam to w Polsce gdzie wszyscy mają więcej luzu. Sekielski wniósł bombę do sejmu - zatem gdzie jest problem w tym, żeby jakiś BOR-owik podmienił np. gaśnicę w samolocie? [JEŚLI to byłby zamach].

Jakby chcieli ustalić przyczynę katastrofy to powołaliby komisję NATOwską, spakowali wrak samolotu i grzebali tam w ziemi przez 3 miesiące. No ale nie chcieli dlatego teraz nawet teoria z UFO znajdzie jakieś logiczne umocowanie.

pi...........ta

2013-09-30, 14:37
Macierewicz to jeden z najbardziej inteligentnych osób w Sejmie. Kto uważa inaczej, to został poddany skutecznej nagonce i ogłupieniu przez media i peło.

czeski

2013-09-30, 16:04
Pącki napisał/a:


Ludzie! Proszę, znajdźcie mi go po IP.....



i co mu zrobisz? Napinaczu.

Na ulicy też tak fikasz?